1

@ricardo0705 dobre true crime:
- making a murderer
- schody (dokument, nie serial)
- confessional killer
- Ter Bundy
- przeklęty: życie i śmierci Roberta Dursta


I jest tego jeszcze ogrom więcej :)

1

@kacper_fcb w kadrze powinno być minimum 4 SO. Oto co według mnie powinniśmy zrobić:
- Kounde -> na stałe przenieść na PO. Jeżeli się nie zgodzi to go sprzedać i za te pieniądze wykupić Cancelo
- Christensen -> na stałe przenieść na SPD, chyba że jakimś cudem uda się kupić SPD w lato

Zostaje wówczas 4 SO:
Podstawowi: Araujo, Cubarsi

Rezerwowi: Martinez, Garcia

Sprzedać Martineza lub Garcie (raczej Garcie gdyż na Martineza nie będzie chętnych) jeżeli okaże się w presezonie że któryś z młodych (Faye) jest gotowy na awans do 1 drużyny.

@Sulimo Barca nie powinna sprzedawać swoich najlepszych graczy jeżeli byc na szczycie :)

0

@Kubix93 poprawnie po polsku byłoby gdybyś napisał „mógłby Tomka „usadzic” a przez to że napisałeś niepoprawnie nie byłem w stanie prawidłowo ocenić tego co miałeś na myśli ;)

0

@Kubix93 wystarczy oglądać wywiady z Tomkiem by wiedzieć że Tomek nie zawalczy w małych rękawicach ;)

0

@ObiwanKenobi w sumie racja, ale dobrze że chociaż zaczęli płacić :D

0

@MesQueUnClub96 nie tylko Lewy, ale po co piszemy o oczywistościach które były już podawane na stronie głównej?

1

@bart_azz ten tragiczny Kounde wyczyścił Kware w środę ;)

0

@qbuteq lol przecież po tym meczu jest tydzień przerwy, spokojnie, Gundo nie jest typem sprintera więc nie potrzebuje tyle odpoczynku co np. Yamal czy Balde (gdy był jeszcze zdrowy)

0

@PatrykBarca no ale Panie, kurs jak na takie ryzyko - marzenie

0

@ObiwanKenobi no ale z tego wynika że Lidl też płaci podatki w PL (3 razy mniej niż biedra ale sklepów mają pewnie też ok. 3 razy mniej).

0

@TR3YWAY jakież to zdanie? Nie bądź taki tajemniczy :)

0

@HighestInTheRoom Atletico zakład tygodnia

0

@Rewolucja123 włącz mózg. Mcgregor nie zejdzie do Topurii a Topuria nie wejdzie na świńską masę.

0

@TR3YWAY ksw to gunwo ;)

0

@LukaszFan szczerze mówiąc uważam że jestem średniakiem w fife (a graczem ogólnie kiepskim, odbijam się od soulsow) a gram na poziomie ultimate i uważam że nie jest to jakiś wyczyn.

Trudne jest granie na pełnych manualnych ustawieniach, po latach spędzonych na graniu na domyślnych ustawieniach, nie potrafię grać na ręcznie ustawionych podaniach i strzałach.

0

@pacior95 co powiedział Deco?

1

@MesQueUnClub96 żenujący występ Niemca i przegrany kupon, typ jest gorszy niż 5 lat temu.

0

@ObiwanKenobi pokaż dane (nie żebym nie wierzył, po prostu nie znam tematu).

0

@Castro jak zaczynasz zawodowe życie, wtedy zaczyna lecieć. Dlatego mam zamiar przy 40tce, max 50tce wypisać się z tego wyścigu szczurów.

0

Zgadzam się z tą opinią

0

@MesQueUnClub96 zgadzam się z wszystkim poza ostatnim zdaniem. De Jong powinien zostać lecz trener powinien wiedzieć jak wykorzystać atuty tego świetnego piłkarza :)

0

Czy rano będę mógł obejrzeć gdzieś w necie powtórkę meczu Zvereva? Zależy mi na tym by nie znać wyniku tylko spokojnie sobie obejrzeć :)

2

@MESSIah16 biorę 5 lat z przyjemnością (w porównaniu do drugiej opcji) :)

5

@D10SLEO tak, ale pomyśl gdyby nie kontuzje Fatiego jakie byśmy mieli zajebiste, darmowe skrzydła na najbliższe 15 lat.

0

@dzefrej234 pomysł fajny ale nierealny w tym sezonie gdzie każdy mecz do końca sezonu będzie super ważny, ogólnie ciekawe co będzie z Guiu dalej bo napewno przez wzgląd na cenę Roque będzie on pierwszym zmiennikiem Roberta

0

@Rewolucja123 może miał na myślę mecz w weekend

1

Jak jest faul to zawodnik faulowany powinien starać się wskazać że jest faulowany (zwijać się z bólu, wymuszać reakcje na sędzim - jest to chore ale taki mamy klimat). Inigo tego nie zrobił przez co nie dał sędziemu argumentu by głębiej pochylić się nad tą sytuacją.

0

@kanver_ bardzo dobrze się ustawiał, biegał, pressowal, według mnie jeden z najlepszych na boisku.

3

Brawo dla Lewego, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu :)

0

@Rewolucja123 bramkarz Napoli też był na posterunku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?