Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ricardo0705 dobre true crime:
- making a murderer
- schody (dokument, nie serial)
- confessional killer
- Ter Bundy
- przeklęty: życie i śmierci Roberta Dursta
I jest tego jeszcze ogrom więcej :)
1
@kacper_fcb w kadrze powinno być minimum 4 SO. Oto co według mnie powinniśmy zrobić:
- Kounde -> na stałe przenieść na PO. Jeżeli się nie zgodzi to go sprzedać i za te pieniądze wykupić Cancelo
- Christensen -> na stałe przenieść na SPD, chyba że jakimś cudem uda się kupić SPD w lato
Zostaje wówczas 4 SO:
Podstawowi: Araujo, Cubarsi
Rezerwowi: Martinez, Garcia
Sprzedać Martineza lub Garcie (raczej Garcie gdyż na Martineza nie będzie chętnych) jeżeli okaże się w presezonie że któryś z młodych (Faye) jest gotowy na awans do 1 drużyny.
@Sulimo Barca nie powinna sprzedawać swoich najlepszych graczy jeżeli byc na szczycie :)
0
@Kubix93 poprawnie po polsku byłoby gdybyś napisał „mógłby Tomka „usadzic” a przez to że napisałeś niepoprawnie nie byłem w stanie prawidłowo ocenić tego co miałeś na myśli ;)
0
@Kubix93 wystarczy oglądać wywiady z Tomkiem by wiedzieć że Tomek nie zawalczy w małych rękawicach ;)
0
@ObiwanKenobi w sumie racja, ale dobrze że chociaż zaczęli płacić :D
0
@MesQueUnClub96 nie tylko Lewy, ale po co piszemy o oczywistościach które były już podawane na stronie głównej?
1
@bart_azz ten tragiczny Kounde wyczyścił Kware w środę ;)
0
@qbuteq lol przecież po tym meczu jest tydzień przerwy, spokojnie, Gundo nie jest typem sprintera więc nie potrzebuje tyle odpoczynku co np. Yamal czy Balde (gdy był jeszcze zdrowy)
0
@PatrykBarca no ale Panie, kurs jak na takie ryzyko - marzenie
0
@ObiwanKenobi no ale z tego wynika że Lidl też płaci podatki w PL (3 razy mniej niż biedra ale sklepów mają pewnie też ok. 3 razy mniej).
0
@TR3YWAY jakież to zdanie? Nie bądź taki tajemniczy :)
0
@HighestInTheRoom Atletico zakład tygodnia
0
@Rewolucja123 włącz mózg. Mcgregor nie zejdzie do Topurii a Topuria nie wejdzie na świńską masę.
0
@TR3YWAY ksw to gunwo ;)
0
@LukaszFan szczerze mówiąc uważam że jestem średniakiem w fife (a graczem ogólnie kiepskim, odbijam się od soulsow) a gram na poziomie ultimate i uważam że nie jest to jakiś wyczyn.
Trudne jest granie na pełnych manualnych ustawieniach, po latach spędzonych na graniu na domyślnych ustawieniach, nie potrafię grać na ręcznie ustawionych podaniach i strzałach.
0
@pacior95 co powiedział Deco?
1
@MesQueUnClub96 żenujący występ Niemca i przegrany kupon, typ jest gorszy niż 5 lat temu.
0
@ObiwanKenobi pokaż dane (nie żebym nie wierzył, po prostu nie znam tematu).
0
@Castro jak zaczynasz zawodowe życie, wtedy zaczyna lecieć. Dlatego mam zamiar przy 40tce, max 50tce wypisać się z tego wyścigu szczurów.
0
Zgadzam się z tą opinią
0
@MesQueUnClub96 zgadzam się z wszystkim poza ostatnim zdaniem. De Jong powinien zostać lecz trener powinien wiedzieć jak wykorzystać atuty tego świetnego piłkarza :)
0
Czy rano będę mógł obejrzeć gdzieś w necie powtórkę meczu Zvereva? Zależy mi na tym by nie znać wyniku tylko spokojnie sobie obejrzeć :)
2
@MESSIah16 biorę 5 lat z przyjemnością (w porównaniu do drugiej opcji) :)
5
@D10SLEO tak, ale pomyśl gdyby nie kontuzje Fatiego jakie byśmy mieli zajebiste, darmowe skrzydła na najbliższe 15 lat.
0
@dzefrej234 pomysł fajny ale nierealny w tym sezonie gdzie każdy mecz do końca sezonu będzie super ważny, ogólnie ciekawe co będzie z Guiu dalej bo napewno przez wzgląd na cenę Roque będzie on pierwszym zmiennikiem Roberta
0
@Rewolucja123 może miał na myślę mecz w weekend
1
Jak jest faul to zawodnik faulowany powinien starać się wskazać że jest faulowany (zwijać się z bólu, wymuszać reakcje na sędzim - jest to chore ale taki mamy klimat). Inigo tego nie zrobił przez co nie dał sędziemu argumentu by głębiej pochylić się nad tą sytuacją.
0
@kanver_ bardzo dobrze się ustawiał, biegał, pressowal, według mnie jeden z najlepszych na boisku.
3
Brawo dla Lewego, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu :)
0
@Rewolucja123 bramkarz Napoli też był na posterunku :)