0

Grzegorz Braun wyreżyserowal fake taxi xD

0

W ten weekend zmarnowałem 6 godzin oglądając Blade Runner i Blade Runner 2049, tragiczne to są filmy

2

@poskus wszystko

3

@barcelonaLM ja o tym pacjencie już dawno zapomniałem, jego prime to był w latach 2011/1017

0

@Szklaner Xd. .

0

@Jorginho sędziemu xD

2

@Danny Gaucho takiej 9tki to my już prędko nie będziemy miec

0

@draxidox matko Bosko Sikorski xD

0

@KrwawiaceoczyVEB mam dość typa jak swego czasu Dembele

1

@BORO_12 od ferrana to i rasiak byłby lepszy

0

@Arden drewniak .....

0

@Kengo Co na drugim miejscu robi to corne wodogłowie?

0

@D10SLEO niebywała nowość ze rudy i jego banda manipulują

0

@mekston ;). .

0

@Lewangoooolsky zgubimy i my

0

@Messiah10 wyjazd wiec pilki level padaka uświadczymy my wszyscy xD

1

@gumaz xD. .

1

W dzisiejszym meczu z jakże irytującym swym antyfutbolem Getafe przewiduje ciężki dla oka mecz i wszędobylska padake

0

@MOLESTA jest nas dwóch

2

@kubix05 kiedyś śniegu było dużo, sanki po szkole w latach 90tych to był obowiązek

0

@Sinirsey Człowieku ja oglądałem każdy mecz barcy od początku sezonu 2008/2009 więc nie trafiłeś ze swoją błyskotliwą uwagą

1

@RoberDzik myślałes kiedys co będzie jak w rundzie wiosennej znowu wysoko wygramy z białymi? XD

0

@kulek22 wróciliśmy do 1-1 i nagle może grać xD

1

Jedna z lepszych reklam jakie widziałem hahaha

https://x.com/ferrlux666/status/1880191530960580837

1

@AnsuLamine contra

1

@Joe_Barbaro a cannavaro mistrzostwo świata i Włoch :)

0

@MichuZ44 to jak to znalazłeś? XD

0

Aż ciężko uwierzyć że ta niemowa Deco namówiła Araujo

0

@NeroTFP1 zrobi dziecko albo przygarnie wysypkę na pen***ie

1

@QQL5do czerwca 2026

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?