DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grzegorz Braun wyreżyserowal fake taxi xD
0
W ten weekend zmarnowałem 6 godzin oglądając Blade Runner i Blade Runner 2049, tragiczne to są filmy
2
@poskus wszystko
3
@barcelonaLM ja o tym pacjencie już dawno zapomniałem, jego prime to był w latach 2011/1017
0
@Szklaner Xd. .
0
@Jorginho sędziemu xD
2
@Danny Gaucho takiej 9tki to my już prędko nie będziemy miec
0
@draxidox matko Bosko Sikorski xD
0
@KrwawiaceoczyVEB mam dość typa jak swego czasu Dembele
1
@BORO_12 od ferrana to i rasiak byłby lepszy
0
@Arden drewniak .....
0
@Kengo Co na drugim miejscu robi to corne wodogłowie?
0
@D10SLEO niebywała nowość ze rudy i jego banda manipulują
0
@mekston ;). .
0
@Lewangoooolsky zgubimy i my
0
@Messiah10 wyjazd wiec pilki level padaka uświadczymy my wszyscy xD
1
@gumaz xD. .
1
W dzisiejszym meczu z jakże irytującym swym antyfutbolem Getafe przewiduje ciężki dla oka mecz i wszędobylska padake
0
@MOLESTA jest nas dwóch
2
@kubix05 kiedyś śniegu było dużo, sanki po szkole w latach 90tych to był obowiązek
0
@Sinirsey Człowieku ja oglądałem każdy mecz barcy od początku sezonu 2008/2009 więc nie trafiłeś ze swoją błyskotliwą uwagą
1
@RoberDzik myślałes kiedys co będzie jak w rundzie wiosennej znowu wysoko wygramy z białymi? XD
0
@kulek22 wróciliśmy do 1-1 i nagle może grać xD
1
Jedna z lepszych reklam jakie widziałem hahaha
https://x.com/ferrlux666/status/1880191530960580837
1
@AnsuLamine contra
1
@Joe_Barbaro a cannavaro mistrzostwo świata i Włoch :)
0
@MichuZ44 to jak to znalazłeś? XD
0
Aż ciężko uwierzyć że ta niemowa Deco namówiła Araujo
0
@NeroTFP1 zrobi dziecko albo przygarnie wysypkę na pen***ie
1
@QQL5do czerwca 2026