DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk a Nowak to mój somsiad
0
@Aragorn33 rudy wszystko uwali
1
@Comentateiro to zwykły złodziej i szubrawiec, i w dodatku obsrany
1
@Comentateiro twoje życie jest płytkie jak kałuża w której się kąpałeś za młodu
0
@Herato drogba .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak czytam te sensacje odnośnie Yamala i jego imprezy wyssane z palca to przychodzi mi na myśl jedno:
Perez ty ku..o j....a przestań mu rodzinę prześladować xD
1
@Safrani Grzesiu to równy gość
4
@barcanawieki miałem już z 5 razy, bo jestem chamem
0
Daswidanja. .
0
Komentarz usunięty
3
@OskP to była abstrakcja Bartomeu, mało mam brakowało do pełnego upadku
0
19.06.2025 13:21 Nico Williams nadal NIE jest piłkarzem Barcelony
2
Dlatego że jest przeciwko LGBT i Żydom? Same plusy
1
@takisobiektos za co? Ja nie widzę wad
1
Klub przygotowuje dla Daniego Olmo i Ronalda Araujo plan mający na celu zapobieganie kontuzjom
Odsuną ich od składu i treningów?
1
O jakim piłkarzu mówił Laskowski że po kontuzji Achillesa miał amputowaną nogę???
4
@Barca_Big_Moment napierdzielanka polityczna którą widzieliśmy w kampanii to nic w porównianiu z tym co się stanie teraz
0
@Stinger_ chyba inna debatę oglądasz gnomie
0
@Domin7777 xD. .
0
@sokot prawidłowo
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@Chudini123 Święcicki ??? W c+???
0
Iniakiemu P. mówimy: dowidzenia Panie foszasty xD
0
@macio_944 a co to kurna Enbijej?
5
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro jak przegramy z PSG to będzie ci się to śniło 20 lat po nocach
1
Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie
https://www.facebook.com/reel/1038401858190984/
0
@sevs z Symbiana logujesz czy coś nowszego?
0
@tbas nasi tam byli :)