DJ6

0

@AxelF Oj Axelku, wybacz, ale znów jakbyś mówił do lustra, to wręcz smutne, no ale nic już nie poradzimy na to, widocznie tak ci było pisane, wyjaw mi proszę, takie ubytki intelektualne, które prezentujesz przeszkadzają też w codziennym życiu? Pamiętasz np. o spuszczeniu wody po sobie? Czy może bierzesz swoje dzieło do ręki i chwalisz się przypadkowym osobom? Stawiam na drugą opcję ;) O czytanie już się nawet nie pytam, bo już na samym początku ustaliliśmy że to cię kompletnie przerasta :)

DJ6

0

@AxelF oh no* We wszystkim trzeba cię poprawiać? XD

DJ6

0

@Tomek54321 nie trzeba od razu mówić że jest do dupy, choć jest, ale nie trzeba też mówić że jest dobrze, dlatego mam nadzieję że to tylko dla wywiadu

DJ6

0

@AxelF wytarłeś sobie Tuwimem to lico myślą nieskalane i nawet nie zauważyłeś autoironii, tak samo jak nie zrozumiałeś artykułu ;)

DJ6

1

Martwi mnie wypowiedź że grają dobrze, tylko brakuje skuteczności i skupienia. Nie, ten sposób gry nie jest dobry, to bardzo powolne przesuwanie posiadania piłki pod bramkę przeciwnika w nadziei że popełni błąd, bardzo naiwna i jednowymiarowa koncepcja bez alternatyw na własne życzenie. Jeśli rzeczywiście myślą tak nawet tacy zawodnicy jak De Jong, to nie spodziewam się zmian na lepsze.

DJ6

0

@AxelF O proszę, nawet Tuwim o tobie pisał, no ale tego też nie zapałeś, bo też nie przeczytałeś całości ze zrozumieniem

DJ6

0

@AxelF Ale ja ci kolejny raz powtarzam, że ja z tobą nie dyskutuję, bo to by wyręczyło cię z myślenia, którego ewidentnie unikasz, bo zapewne zadaje ci to ból, zamiast tego wytykam ci twoją arogancję i głupotę i z radością cię przy tym obrażam, bo sam bez namysłu i w wyniku lenistwa i braku umiejętności interpretacji na poziomie gimnazialisty postawiłeś zarzuty które mogą dotyczyć jedynie ciebie. Bawi mnie jak próbujesz mnie obrazić mimo że twój umysł pracuje na poziomie jaskiniowca. Jak mam pisać o czymkolwiek innym, skoro już na samych podstawach się wyryłeś jak żul na lodzie. I najlepsze jest to że ten ten twój łeb ze znacznym deficytem intelektualnym nadal nie zdaje sobie sprawy jaki jest prosty i nijaki, bo nie jest w stanie przeczytać w całości i ze zrozumieniem tekstu, który tak bezmyślnie komentuje.

DJ6

0

Powiem tak, przy meczu Barcy dosłownie usypiałem, to było okropne widowisko, pełne błędów, stania jak widły w gnoju i ciągłej serii nieporozumień.
Potem rozpoczął się ten mecz i to jest zupełnie inny wymiar, Atletico to kolejna drużyna, która gra wizytówkę Barcy lepiej od Barcy. Sposób w jaki wychodzili spod pressingu Realu był niesamowity, seria krótkich, precyzyjnych podań z pierwszej, Real był bezradny mimo ciągłych skoków pressingowych. Jak się tak zastanowić, to my już od dawna nawet nie próbujemy tak grać, bo tego nie potrafimy, jedyne co stosujemy to ciągłe, powolne rozgrywanie po obwodzie i przesuwanie piłki coraz bliżej bramki rywali, którzy jedyne co muszą zrobić, to być skupieni i zdyscyplinowani, a prędzej czy później odbiorą nam piłkę.
Świetny mecz i brawo dla Atletico, to była wirtuozeria.
PS. dziękuję Soyuncu za zgaszenie Viniciusa jak peta tuż przed rożnym dla Realu, to było prawdziwe złoto i tak powinno się traktować takich ignorantów.

DJ6

0

Debata między Ronaldinho a Neymarem nie istnieje, to jak starcie Kliczki z Adamkiem, dla R10 Neymar jest jak przypadkowa mucha rozpaćkana na szybie pędzącego samochodu.

DJ6

0

@Safrani Jeśli zależy mu na rozwoju i karierze i nie jest jakimś wielkim fanem Barcelony, to Eintracht jest lepszym wyborem, to klub w stałym, optymalnym rozwoju, który świetnie radzi sobie z młodymi zawodnikami.

DJ6

0

To co, zaczynamy handel organami, bo nie wiem skąd wezmą na to? Może Abidal pomoże? On byłby w dynamice między pierwszym zespołem, a rezerwami tylko jeśli Gavi wróci do formy, jeśli nie, to będzie zmiennikiem, co praktyce oznacza przyspawanie do ławki, bo będziemy się szarpać o jedną bramkę z każdym z kim zagramy. Można spokojnie założyć, że Pablo Torre zostanie sprzedany, że Casado nie przedłuży kontraktu, za to Roberto jak najbardziej to zrobi, natomiast Garrido nawet powołania nie powącha.

DJ6

0

@AxelF I dalej będę to robił, nie mam zamiaru cię wyręczać, bo nie okazałeś szacunku wobec tekstu i autora, nie czytając go w całości ze zrozumieniem i od razu przeszedłeś do ataku na niego bez żadnej weryfikacji co pokazało twoją ignorancję, lenistwo, butę i prymitywizm, który tak desperacko próbujesz przypisać mnie, bo chcesz się dowiedzieć w którym miejscu się wykoleiłeś w swojej cienkiej jak sik komara wypowiedzi. Oczywiście że się uczepiłem, bo takie chłopki jak ty myślą że mogą bez konsekwencji pisać takie bzdury i stawiać zarzuty podczas gdy to właśnie oni wykazali się ciemnotą, dlatego nie wytłumaczę ci czego nie rozumiesz, zamiast tego z przyjemnością wymieniam cechy twojej osoby, które wykazałeś w pierwszym komentarzu, a wyjaśnienia nie otrzymasz, bo jest ono w artykule i jeśli przeczytasz go całości i ze zrozumieniem to w końcu może zauważysz że zachowałeś się jak prostak.

DJ6

0

@AxelF Oczywiście że ci tego nie wyjaśnię, bo swoim dziadowskim zachowaniem i amatorskim podejściem nie zasługujesz na nie, pokazałeś że kompletnie nie wiesz o co chodzi w artykule i próbowałeś pokazać swoją wyższość nad autorem, a tylko się zbłaźniłeś, nie podam ci ani jednej wskazówki, bo nie podjąłeś nawet próby zweryfikowania swoich słów, czym tylko potwierdzasz swoją butę i arogancję.
Obelgi są puste tylko w twoim mniemaniu, bo przez to że nie zrozumiałeś treści tekstu, bądź czytałeś go bardzo wybiórczo nie łapiesz jego sensu, nie żądam żadnego uznania, jedynie abyś czytał artykuł aż zrozumiesz że wylądowałeś twarzą w chodniku zaraz za progiem.
Ja natomiast zachowuję się dokładnie tak jak ty się zachowałeś i więcej ci nie zaoferuję. Przeczytaj całość ze zrozumieniem ;)

DJ6

0

@AxelF Oczywiście że się czepiam, bo wykazałeś się lenistwem i arogancją od razu przechodząc do zarzutów wobec autora, mimo że nie chciało ci się przeczytać do końca ze zrozumieniem, to nie była krytyka, tylko pokaz pychy i bumelanctwa. Nie będę tego robić za ciebie, sam musisz to pojąć, nie polemizuję tylko stwierdzam fakt, czytaj artykuł do oporu. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to dyskusja nie dotyczy twoich stwierdzeń nt. Araujo i to o tym nie zamierzałem dyskutować, tylko twojej fatalnej interpretacji tekstu połączonej z wyjątkowo nietrafionymi zarzutami wobec autora.

DJ6

0

@AxelF I nie 'usłyszysz" (pragnę zauważyć że piszemy ;) ), musisz sam do tego dojść, skoro wykazałeś się taką arogancją, zaczynając od stawiania zarzutów autorowi, które idealnie pasują do twojej wypowiedzi, czytaj artykuł aż zrozumiesz.

DJ6

0

@AxelF O nie kochany, to ty pierwszy się przypieprzyłeś do autora, chociaż ty, nie on, wyłożyłeś się na podstawach. Jak już wspomniałem, nie zamierzam dyskutować i cię wyręczać w myśleniu, nie czytałeś całości, lub nie zrozumiałeś tekstu, to widać jak na dłoni.

DJ6

0

@AxelF Nie zamierzam z tobą dyskutować i cię wyręczać, czytaj całość ze zrozumieniem, albo się nie udzielaj, sprułeś się do autora nie ogarniając tematu.

DJ6

0

@AxelF Nie. Czytaj do oporu aż zrozumiesz.

DJ6

0

Dajcie spokój, nawet po wyprzedaży ten transfer jest niemożliwy, w Newcastle mają pewnie niezły ubaw jak czytają takie artykuły, moim zdaniem temat Barcelony i Guimaraesa nie istnieje, a zainteresowana nim to i może być Jagielonia i co z tego?

DJ6

0

Xavi może nawet Zubimendiemu pomnik z gliny postawić, to że jest jego celem nr. 1 nic nie znaczy, nawet jakby nas było stać, to on ma nas w dupie.

DJ6

0

@AxelF Do całego komentarza, albo przeczytałeś tylko nagłówek i wykres, albo nie skumałeś w ogóle.

DJ6

0

@45 Czasem? To był drugi Cristiano, cham, prostak i nurek, jak tylko nie szło, to to było jedyne co potrafił.

DJ6

0

@Kszysiek7 Nie pisze o zarządzie, tylko o Neymarze, nie cierpię tej primabaleriny, kiedy odchodził to odpalałem szampana, bo nigdy go tu w ogóle nie chciałem. Lewandowski gra gówno niezależnie od formy drużyny, chłop jest zagubiony, nie umie piłki przyjąć i notorycznie rozwala akcje brakiem podań, lub podawaniem zupełnie nie w tempo.

DJ6

0

@AxelF Czytałeś tylko tytuł i wykres?

DJ6

2

Jeśli nastanie dzień w którym ta menda zostanie trenerem Barcelony, to ja zarzucam bordowo granatowe barwy, Neymara wytrzymałem, Valverde wytrzymałem, nawet Lewandowskiego wytrzymam, ale tego odpadu komunalnego już nie przetrawię, dlatego cieszę że to póki co wyjątkowo tania plotka.

DJ6

1

Chyba nie było bardziej smutnego wydania "Kwestii Godzin" niż zima 23/24

DJ6

1

@Comentateiro chyba ty :D

DJ6

6

Mourinho, moja pogarda wobec niego jest nieskończona, prawdziwy nowotwór piłki nożnej. Z tego zestawienia może Blanc by się sprawdził, ale nie ma się co rozwodzić,
"*" wszystko wyjaśnia.

DJ6

0

@kakusus Umyka Ci jedna istotna rzecz, oni tego nie grają, nie można stwierdzić czy dany system gry jest już nieskuteczny i przestarzały, jeśli wykonawcy nawet nie zbliżają się do jego realizacji. Tiki Taka stała się prawdziwym jednorożcem, ponieważ przy dzisiejszej piłce i atletyczności piłkarzy rywali jest trudniejsza do wykonania niż kiedykolwiek, potrzeba do niej piłkarzy bardzo wysokiej klasy, zgranych i zdeterminowanych.
Dziś spełniamy jako tako jedynie pierwszy z tych warunków, posiadamy jakościowych zawodników, którzy są w stanie za tą taktyką nadążyć umysłem i techniką, jednak nie ma to znaczenia jeśli cała reszta jest w zgliszczach.
Niestety, poszliśmy na skróty, chcemy wyników bez budowania drużyny, propaganda i rozpasane ego zwyciężyło z rozsądkiem i cierpliwością, mieliśmy znakomite fundamenty do budowy tej drużyny, masa młodych, wielkich talentów, udało się sprowadzić piłkarzy, którzy daliby im czas na okrzepnięcie i przejęcie pałeczki, po drodze jednak rozum nam odjęło i mamy teraz tego konsekwencje, dziś DNA Barcelony potrzebuje wręcz idealnych warunków do działania, a mamy tego dokładną odwrotność.

DJ6

0

Że też im się nie znudziło wymieniać tego typu piłkarzy w kontekście Barcelony :D
Każdy trzeźwo myślący wiedział, że wieloletnia, katastrofalna porażka w szukaniu następcy Busquetsa będzie miała poważne konsekwencje, jednak jest gorzej niż myślałem, bo zbiegło się to z bardzo głębokim kryzysem instytucjonalnym i finansowym Barcelony, gdzie piłka schodzi na coraz dalszy plan, a liczą się głównie własne, poboczne interesy i walka o wpływy. Rezultaty jakie są, każdy widzi, zderzyliśmy się z rzeczywistością bez poduszek powietrznych i bez hamulców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?