Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde to pewnie chciał 3 0 bronic ale już sami zawodnicy do przodu poszli
2
Ciekawe co Pique na grupie z Realem pisał
0
O chu* xD
0
Ale często tak zespoły robią nwm czemu. Jak uda im się odrobić to zamiast próbować dobić to się bronią
0
Za co czerwo Buffon dostał?
0
Od przyszłej edycji chyba dopiero
1
Grają na dogrywke czy próbują na 4 wcisnąć?
1
To poczekam na powtórkę jednak
1
Jest sens włączać czy zaraz będzie trzeba wyłączać? XD
1
Zidane który podobno tylko klaszcze przy linii od razu reaguje i wpuszcza nowych zawodników, a geniusz taktyczny Valverde co robi?
0
Juve
0
Real to nie Barca, wyjdą podpaleni na drugą połowe i zaczną ładować
0
Pamiętam się jak się kiedyś pobili w przerwie xD
1
I tak pewnie Piękny ukuje w drugiej połowie
0
No to Lynch xD pierwszy czy drugi sezon nie wskazywał by coś takiego miało się dziać
0
Prawdopodobnie był to inny wymiar z alternatywną rzeczywistością, pod koniec ostatniego odcinka 3 sezonu, kilka sekund przed krzykiem Laury słychać krzyk Sary Palmer z pierwszego sezonu
0
Juventus wygrał kilka lat temu ligę bez porażki i nikt o tym nie mówi
0
Ile mogą potrwać te wszystkie kursy i certyfikaty?
3
Valverde z Neymarta by zrobił wachadłowego albo na ławe posadził
0
no szczególnie każdy mecz w lidze jest o coś bo wcale nie mam dużej przewagi, a po pierwszym meczu w LM mam sporą zaliczkę
2
Mnie cisneli jeszcze w pierwszej połowie jak pisałem że praktycznie cały czas gramy słabo ale mieliśmy szczęście
0
To, jest podobnie jak w 2012/13 w lidze punktowalismy ogorasow, gorzej już było z Realem. 1/4 przeszliśmy na remisach z PSG, potem mecz z dobrą drużyna i porażka 7:0. Wydaje mi się że gdybyśmy przeszli Rome to mogłoby być podobnie
0
Z Messim to też jest pier**** że się oszczędza. Jak był w finale mundialu to wtedy liczyłem że na prawdę zagra na, maksa i ten jeden mecz będzie biegał, a jak zawsze sobie dreptal i praktycznie nie pressowal.
3
Nie osiągnie bo nie gra, a nawet jak gra to Valverde każe mu harowac w defensywie. Neymar grał bardziej z przodu i praktycznie był pozbawiony obowiązków w defensywie
0
Niestety ale Barcelona nie słynie z tego że zwalnia trenerów. Musiałby sam się podać do dymisji w ci wątpię
0
Grać ligę cały czas ta samą 11 i można na luzie wygrać ligę, przykład to Chelsea rok temu
0
Conte
0
Valverde to taki Roura
0
Jak ustawił obronę? Cały czas było to samo co w poprzednich sezonach
0
O właśnie Conte będzie wolny pewnie, tez bym go chętnie widział