0

Valverde to pewnie chciał 3 0 bronic ale już sami zawodnicy do przodu poszli

2

Ciekawe co Pique na grupie z Realem pisał

0

O chu* xD

0

Ale często tak zespoły robią nwm czemu. Jak uda im się odrobić to zamiast próbować dobić to się bronią

0

Za co czerwo Buffon dostał?

0

Od przyszłej edycji chyba dopiero

1

Grają na dogrywke czy próbują na 4 wcisnąć?

1

To poczekam na powtórkę jednak

1

Jest sens włączać czy zaraz będzie trzeba wyłączać? XD

1

Zidane który podobno tylko klaszcze przy linii od razu reaguje i wpuszcza nowych zawodników, a geniusz taktyczny Valverde co robi?

0

Juve

0

Real to nie Barca, wyjdą podpaleni na drugą połowe i zaczną ładować

0

Pamiętam się jak się kiedyś pobili w przerwie xD

1

I tak pewnie Piękny ukuje w drugiej połowie

0

No to Lynch xD pierwszy czy drugi sezon nie wskazywał by coś takiego miało się dziać

0

Prawdopodobnie był to inny wymiar z alternatywną rzeczywistością, pod koniec ostatniego odcinka 3 sezonu, kilka sekund przed krzykiem Laury słychać krzyk Sary Palmer z pierwszego sezonu

0

Juventus wygrał kilka lat temu ligę bez porażki i nikt o tym nie mówi

0

Ile mogą potrwać te wszystkie kursy i certyfikaty?

3

Valverde z Neymarta by zrobił wachadłowego albo na ławe posadził

0

no szczególnie każdy mecz w lidze jest o coś bo wcale nie mam dużej przewagi, a po pierwszym meczu w LM mam sporą zaliczkę

2

Mnie cisneli jeszcze w pierwszej połowie jak pisałem że praktycznie cały czas gramy słabo ale mieliśmy szczęście

0

To, jest podobnie jak w 2012/13 w lidze punktowalismy ogorasow, gorzej już było z Realem. 1/4 przeszliśmy na remisach z PSG, potem mecz z dobrą drużyna i porażka 7:0. Wydaje mi się że gdybyśmy przeszli Rome to mogłoby być podobnie

0

Z Messim to też jest pier**** że się oszczędza. Jak był w finale mundialu to wtedy liczyłem że na prawdę zagra na, maksa i ten jeden mecz będzie biegał, a jak zawsze sobie dreptal i praktycznie nie pressowal.

3

Nie osiągnie bo nie gra, a nawet jak gra to Valverde każe mu harowac w defensywie. Neymar grał bardziej z przodu i praktycznie był pozbawiony obowiązków w defensywie

0

Niestety ale Barcelona nie słynie z tego że zwalnia trenerów. Musiałby sam się podać do dymisji w ci wątpię

0

Grać ligę cały czas ta samą 11 i można na luzie wygrać ligę, przykład to Chelsea rok temu

0

Conte

0

Valverde to taki Roura

0

Jak ustawił obronę? Cały czas było to samo co w poprzednich sezonach

0

O właśnie Conte będzie wolny pewnie, tez bym go chętnie widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?