7

Dobra tam, czerwonej Bejlowi też nie dał

0

Ale Messi i Busi dzisiaj to mecz sabotuja. Mega niedokładni

0

Jak dokładnie myjesz zęby po każdym posiłku to nic nie będzie

1

Gość jest ostro pie**** na łeb

1

Książe William miał ślub w 2011 i gówno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no ostatnio po mundialach wygrywaliśmy

0

Ale Bayern to są dziady, z przodu to nikt nawet piłki przyjąć nie potrafi

4

Mueller i Lewandowski to jeden gorszy od drugiego

0

Lewy mecz sabotuje

2

Nasza gra nie była bardzo dobra, a przeciętna i to od początku sezonu. Wystarczy popatrzeć jak się męczylismy z lepszymi drużynami czy na naszą grę w LM

1

Tebas by taka karę dop***** że byśmy w Segunda wylądowali

6

Denis bardzo dobra zmiana

1

Denis jak dzik szedl

0

Jak oni nas klepia

0

Nasza żelazna obrona

0

Czyli Dembele i Cou na ławę

0

Mnie tak samo

0

Mit legendarnej obrony

0

Bez problemu tylko jakiś program trzeba za pierwszym razem pobrać

1

Jeden to Dawno temu w Ameryce

10

Lepiej ustawić pomoc z Eriksenem, Busim i Coutinho niż Gomesem i Paulinho

0

Zależy co dałeś ale STS nie pokazuje wyników meczu tylko jak rozliczenie zakładu

0

Do przewidzenia było to samo z PSG, Juve czy rok temu właśnie Bayernem

0

Myślał penwie że w środek to też wpuści

8

Żeby wygrywać LM to trzeba mieć i szczęście

0

Będzie powtórka z tamtego roku czy PSG

0

Jak Bayern nie strzeli pierwszy na 2:0 to będzie powtórka z tamtego roku

0

Co Ribery zrobił

0

Jak on to puścił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?