Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ShawnC nie ma sensu bronić czegoś czego nie da się obronić … wszyscy wiedzieli że Olmo to szklany gracz . 1 mecz dobry i 3 mecze kontuzji . Niemcy wygrali los na loterii ze znaleźli jelenia chętnego do zakupu . Za 60 baniek można było kupić zawodnika lub zawodników którzy by ratowali dipe ale także inne części ciała
20
Nowe … nie znałem . Ten transfer to kompletna kompromitacja ! Kasa wyrzucona w błoto . To już nawet zakup Torresa był ciut lepszym zakupem
10
Poukładany chłopak
0
Już bardzo blisko tego, że gdyby Barca zdobyła mistrza to mnóstwo dziwnych ludzi powie że to dlatego że zagrała mecz w Maiami. Athletic to może nawet zażądać walkowera …. Dziady i tyle
2
Tak jest Lapcio , krótko trzymać to towarzystwo . Jeden poleci , drugi nie poleci , trzeci się rozchoruję - ale każdy miliony w Euro by chciał ….
0
Niewiarygodne ! Nie chce przenosić tego na piłkę , nie wiem jak to działa , ze coś takiego jest możliwe ale jak mi ktoś nie płaci to z automatu wysyłam do konkurencji , żeby sobie zakupy u nich robił . Nie cierpię tych którzy żyją ponad stan …. No po prostu nie
0
@Reviven Jaki Brazol? Deco to Portugalczyk .
2
Tak , o dziwo dokładnie o tym napisałem w swoich postam po ostatnim przegranym meczu. Ferran Torres był tak niemiłosiernie przestawiany przez obrońców że aż mi się go żal zrobiło. Odbijał się jak od ściany. Z kolei MR na skrzydle niewiele daje , 0 wygranych dryblingów na 4 próby - to ma być skrzydłowy ? Jedyna opcja to próbować go na 9 tce. Ale wtedy musi być Rapha i Yamal FT kosztował coś koło 50 milionów Euro , gra już 4 sezon , jaki jest jego realny wkład w sukcesy zespołu ? Co pokazał ….
0
@TowarEK jakoś NBA przyjeżdża reprezentować i reklamować mecze Do Europy i nikt nie płacze . Bo to zaszczyt
1
Jestem w znakomitej mniejszości . Mi leży na sercu dobro klubu FC Barcelony A Wam ? Dobro tych kibiców Villareal, którzy nie zobaczą meczu na żywo ??? FDY powinien być zaszczycony, że to jego klub będzie reprezentować LaLige w USA . Powinien wyobrazić sobie też żal w Madrycie ….. Klub się powinien zastanowić nad FDY.
1
Typowo polskie narzekanie tutaj. Nikogo tak naprawdę to nie dotyczy ale lament taki jakby każdemu ukradziono 100 tysięcy . Bardzo dobrze, słusznie , mądrze i zasadnie … Miliony euro kasować chętnie ale jak mają promować rozgrywki to problem. Dla Barcelony i Villareal to zaszczyt że może reprezentować LaLige w USA .
1
@piJohn uwierz mi że płacze mocno. Przeciez to straszna potwarz dla Realu ze to Batca a nie oni będą teoretyzować LaLige w USA
1
I bardzo dobrze ! Doskonale !!! Pomyślcie jak tyłkami piszczą w Madrycie, że to nie Real Madryt będzie reprezentował LaLige w USA!!! Bardzo się cieszę !!!!
0
@xaart7 jesteś aż tak chory że jako fan Realu przesiadujesz na stronach Barcelony? Co do mnie leczę się ale NFZ średnio daje radę
3
A mogli dać zastrzyk i kazać grać ! Kolejny przykład na faworyzowanie Realu …. A może tu zawodnik bardziej doświadczony lub doświadczony przypadkiem Yamala i powiedział : ni ch….
1
Świetna analiza , przeczytałem do końca . 5 szybkich wniosków
1 Nominalnie słabszym Interem - co to zdanie oznacza ? W kontekście meczów , wyniku, itd…
2. Bardzo się cieszę, że ktoś dostrzega eksploatację zawodników , zwłaszcza Yamala . Piszę o tym od kilku miesięcy, że tak młodego organizmu nie można tak zajeżdżać . Wielu na tej stronie odpowiadało, że co za problem, że sam chce grać . Bardzo proszę : kontuzja .
3. Tak krawiec kraje jak materii staje - jak mówi przysłowie . Barcelonę charakteryzuje jeszcze jeden wielki problem - brak pieniędzy na wzmocnienia i wydatki jak Olmo. Torres jak dobrze pamiętam kosztował mniej więcej tyle co Lewy , minęły ponad 3 lata - jaki jest wkład obu zawodników w sukcesy Barcy ? Czy ktokolwiek uważa, że Torres to top napastnik na lata? Nie, prawie każdy chce Hallanda czy Alvareza bo Ferrana każdy większy obrońca przestawia jak chce .
4 Linia obrony - zmiany, które mówią, że Flick nie wie jak ona powinna wyglądać . Ciągłe rotacje w których niby najlepszy stoper okazuje się najgorszym. Bezmyślnym . Tak ciężko rywalizować nie tylko z najlepszymi ale nawet ze średniakami z LaLigi
5. La Masia - niby pełno wielkich talentów ale taki talent jak Yamal to rzadkość . 2 czy 3 próby w tym sezonie pokazały, że dla tych chłopaków to za duży przeskok . Można ich wpuszczać po 10 min gdy się wysoko prowadzi ale to nie są zawodnicy, którzy mogą ciągnąć wózek .
1
Jeśli ktoś miał do tej pory wątpliwości to teraz ma już wszystko czarno na białym . W Polsce też był jeden taki klub ze stolicy , którego zawsze pchano do przodu a sędziowie pomagali jak mogli .
4
i tylko bramki Polki nie mozna zobaczyc …. mi juz ręce opadają
2
@CurryTheGoat30 wszyscy ci którzy są za Realem . Tłumy jednym słowem
1
@borys27 trochę nie rozumiem. Klub zakomunikował Szczęsnemu i innym że numer jeden to Garcia a Wojtkowi zaproponowano rezerwy był był mentorem dla Garcii . Wojtek propozycję przyjął . Z Sevilla wybronił kilka piłek , do jednej bramki można się przyczepić choć bramkarz chroni przede wszystkim krótki róg . Był najlepszym graczem Barcy. W tym wieku prezentuje taki poziom a nie inny. Pretensje do Deco co najwyżej
0
@Pussy Patrol masz rację ale z drugiej strony bramkarz zawsze chroni krótki róg
1
Świetne słowa . Mądre . Wielu młodych piłkarzy Barcelony powinno spijać te słowa z ust Szczęsnego i głęboko chować w sercu .
7
Katastrofalnie zagrali wszyscy, ale tytuł zaczyna się : katastrofalny Lewandowski . Trochę wygląda to tak , jakby część kibiców szczerze nienawidziła Lewandowskiego i przy każdym złym meczu przeżywała radość , że Lewy zagrał słabo . Zagrał fatalnie , nie ma co go bronić , Flick meczem z PSG ugotował Lewego jak homara . Teraz Flick niech się martwi …. Torres czy Olmo zagrali równie dramatycznie ale jakoś nie ma tytułu : Katastrofalny Olmo . Proszę o równe traktowanie wszystkich .
5
Na Lahoza zawsze można liczyć … łosoś …. Nie wiedziałem że ten jeden z najgorszych arbitrów na świecie to taki ichtiolog . Może nawet wędkarz na emeryturze . Ale co do karnego ma oczywistą rację.
2
Pau , biegowo byłeś dziś tak wolny, że mi mowę odjęło . Powiedz szczerze , Flick Was zajechał ? Treningi nie takie ? Za małą płacą? Pensje nie w terminie ? Nie chcę myśleć o używkach ale jakaś przyczyna być musi …
2
@Cules69 ująłeś wszystko w punkt. tak samo definiujesz problem Lewego . Kilka razy w jego karierze trenerzy sadzali go na ławkę i zawsze kończyło się to źle . Mecz z PSG bardzo źle na niego zadziałał , pisałem o tym od razu po meczu . Torres był dziś tak niemiłosiernie przestawiany przez obrońców że aż mi się go żal zrobiło. A są tu tacy którzy twierdzą że napastnik nie musi walczyć z obrońcami , Rashford na skrzydle to kompletny niewypał , 0 udanych dryblingów na 4 próby . Jedyne co zostaje Flickowi to próbować Rashforda na 9 tce z Yamalem po prawej i Raphą po lewej
5
Zmiana Christensena za Hansiego Flicka ? Flick wszedł na boisko? Oj to słabo z Barcą jak trener musi grać ….
1
@sokot też tak myślę . Rashford nie nadaje się na lewe skrzydło i jedyne co można z nim zrobić to spróbować na 9 tce
0
Strzelił bramkę ale on nic nie daje z lewego skrzydła nic . 0 udanych dryblingów . Jedyna szansa to próbować go na 9 tce . Torres jest za słaby a Lewego spalił już Flick .
1
Cubarsi 7,2 i od razu mówię wsadźcie sobie ten algorytm …. Najlepiej w czarną dziurę . Świat kompletnie oszalał… na marginesie , zapytałem Google o ilość odcinków serialu Scheda , AI odpowiedziało 10 . Coś mi nie pasowało zapytałem jeszcze raz : AI odpowiedziało osiem. Finalnie okazało się , że odcinków jest 7.