0

@Nicko #Ż .

3

A gdzie pytanie po francusku, a gdzie prosty chlopak z Virginii.

0

@Chwytliwy Uwazam, ze wielu ludzi zaglosuje na Trzaskowskiego, pomimo Chwitliwego na la Ramblii.
O dziwo zgadzam sie z Twoim zdaniem. POPiS wlasnie pokazuje, gdzie ma ludzi.

Robia tak - bo moga.

1

@tobiasson92 ale ciezko jest zrobic cos gorszego niz TVP?

4

@ProMILs takie male podsumowanie POPiSu.

1

@Encore Ogolnie polecam Tobie kanal


jedne z najlepszych na YT - maniak kosiarek. Wie wszystko
byl juz tu taki temat ludzie polecali Oleo Mac, a on dorzuca Clippo, Honda, Toro, Stiga, ale lepiej starsze niz nowsze, zalezy tez od konkretnego modelu i silnika.

Mulczarka tez wchodzi w gre?

9

Prezydent Duda nie daje sie zaskoczyc, jest dobrze przygotowany.

0

0

@justfootball Twoje zdrowie.
Chce sie #Ż

0

W mediatece jest juz powtorka.


5

@olikwierk10 haaha. to naprawde bylo dobre

4

Czy to nowy Monthy Python, czy to stand up?

11

Duda masakruje Rafaua, ten nie dochodzi do glosu.

0

@JimMorrisonFCB backhand slice poprawilem

3

@Nigaki dobre
@JimMorrisonFCB @Janiama tu jest swienty moment nawiazujacy do jego mlodosci (z tylu na telebimie) - juz ustawilem sekundy


5

@VamosRakieta Delfin.

3

@Janiama swietny muzyk, Genesis po odejsciu Petera Gabriela zmienilo nieco kierunek, Collins mial wiekszy wplyw.
Bardzo symatyczyn gosc, obecnie chyba ma porblemy zdrowotne.
A tu w Miami Vice https://i.pinimg.com/originals/96/ef/b0/96efb0e864a1ebc14dbb8fab2d5f0657.jpg

0

W szczytowef formie goryl czy lew?

0

@budzichmichal czyli ida na ilosc, jak przemytnicy koki.

0

@Chakalaka ciezki wybor - Kuti bardziej kreatywny,

4

@Chakalaka ale bez formy czy w szczytowej?

0

@Encore Robert Suarez.

0

W szczytowej formie
David Ferrer czy Richard Gasquet?

2

@Cou7_ley Cavani

1

W szczytowej formie Piotr Gadzinowski czy Artur Zawisza, a druga para to
Armand Ryfiński czy Andrzej Rozenek ?

2

Wspominamy mistrza. Minuta popisu u fryzjera - Dobry, Zli i Brzydki.



#Ennio Morricone

1

@arasz1819 wyczuwam podtekst - blondyna nie mogla ukonczyc studiow i glosuje na peace.

5

@MarioVeB! chodzi Tobie o radykalow z antify?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?