0

@Joey przypomnial mi sie wlasnie Capdevila

1

@Joey ale wuwuzela daje po uszach

0

@mikiiki ale tam Casillas wyciagnal. A teraz Villa setka.

4

@DonAndresFCB oby taki byl Leo w jego wieku, ale nie dla Milanu.

0

Robben... .

1

@JimMorrisonFCB byl w Mad Maxie, zawsze myslalem, ze to kundel.

1

@cool1899 o dzieki, lepsze niz liga wloska.
Fajne stroje Hiszpanow. A co Puyol teraz wyskoczyl do glowki...

2

Taki troche nie na polskie warunki, ale moze ktos zna te rase lub nawet posiada?
Australian Cattle Dog.
https://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2014/11/Australian_Cattle_Dog_8.jpg

0

@lucas/catalan no taka... sam nie wiem.

0

Kibice Barcy wszedzie tacy sami.
"Dnes je najlepším hráčom na svete Cristiano Ronaldo. Myslím si, že je najlepší, pretože je dôslednejší, ale na Messiho samozrejme nemôžete zabúdať, ale on nie je útočník," povedal Pelé ohľadom nekonečnej súťažnej rivalite medzi Messim a Ronaldom.

Starý pán stráca pomaly ale isto aj zbytky rozumu...

1

@Coutinho007 stronka naprawde fajnie wyglada.

1

A to co.

Pred nejakým časom sa veľa hovorilo o tom, že Quique Setién neumožnil Ansu Fatimu a Riquimu Puigovi pomôcť Barcelone B v boji o postup do druhej španielskej ligy. Ako informuje madridský denník AS, v prípade Fatiho to bolo nevyhnutné, pretože klub musí dávať veľký pozor na jeho zdravotný stav.

https://www.forcabarca.sk/clanok/37834/ansu-fati-ma-opat-zdravotne-problemy

Arthur odkázal Barcelone, že sa už nevráti

https://www.forcabarca.sk/forum/

0

@Joey wiem, wiem. Powtarzam sie powiedz to wprost. :)

3

@Hiacynk taka oliwa i ten ten suplement i zadna choroba do poznych lat nie straszana.
Polecam.

0

@boixos1944 mnie sie ona naprawde podoba, 0 troll

4

@Jaca27 Dziekuje Panu bardzo. Ja ze swojej strony dodam, ze po tej intersujacej i kulturalnej dyskusji, pragnąłbym żebyśmy ZAINICJOWALI... Dla ! Pasażerów znajdujących się na naszym statku ! Wieczorek.

2

Buena!
Swietena perspektywa meczu w Miami (fajnie mozna podpatrzec prace nog) i rewelacyjny Nalbandian vs Troicki.


4

0

@Misanthrope nie znam, ale nawet niezle.

0

@Danny Gaucho - propozycja na avatar.


3

@NeroTFP ✦ Hiszpania: Barcelona
✦ Włochy: Parma
✦Anglia: Leeds
✦ Niemcy: -
✦ Francja: Olympique Lyon
✦ Polska: Lech
✦ Holandia: PSV
✦ Reszta świata: Flamengo Rio

1

Juz jako nastolatka probowali mnie indokrytowac, ale sie nie dalem tej armii.


0

@sebasek99 myslalem, ze to moja sasiadka w (na) Twoim awatarze.

0

@Striker czyli w CoC tez tak dlugo sie czeka na upgrade butynkow, broni i jednostek (w pozniejszym etapie)?
A jest podobna gierka, gdzie czas oczekiwania jest krotszy (bez koniecznosci kupowania diamentow itp.)?

0

Clash of Clans czy Boom Beach?

7

@macio_944 to teraz dodaj sobie 1 plus 1. Nie ma tu mowy o przypadku.
#teorieSpisku

52

Cristiano Ronaldo to jednak zawsze byl zwykly lump.
https://pbs.twimg.com/media/EeFRWmLXgAAYqvS?format=jpg&name=medium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?