0

@marcin000019 bardzo fajne

2

4

/photo/1

https://x.com/i/status/1359809207311110147

1

@adi7adi8 musiala byc.

7

Polacy rodacy w rozmowie. Fognini i Caruso.
https://www.eurosport.it/tennis/australian-open/2021/australian-open-fognini-litiga-a-fine-match-con-caruso-non-posso-dirti-che-c-hai-culo_vid1422857/video.shtml

----
Pani kocha Nadala.



---
Rafa idealnie

1

@Chakalaka a w dolarach jak to wygląda ?

0

Emocjonujacy tiebreak piatego seta miedzy Wlochami Fognini i Caruso.

14-12 dla Fogniniego i panowie dyskutują po meczu .

0

@LeoMessi1994 ciężki wybór dla mnie .

2

@Yosemite cos go nie lubię .

1

Trzeba powiedzieć, że @VamosRakieta swietnie uderzył , wiedział dobrze jak tylko można pokonać Matsa.

0

@Jackazz Juz to robi. Zwroc uwage na jego mimike.

1

ciasteczko.............

1

@VamosRakieta podawaj Messiemu, a najlepiej own goal.

2

@Pilka_jest_okragla nie tylko dobrze pilke prowadzi, ale i yerbe - widac, ze kopczyk czesciowo suchy.

2

Kevin Prince Boateng ● Skills & Goals ● Welcome To FC Barcelona ||HD||

8

"Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę broniła twego prawa do ich głoszenia".
Evelyn Beatrice Hall

0

@LeoMessi1994 ja ciastem zagryzac lubie.


0

Dlaczego tego nikt tu nie wstawil?
Stanoooskiii ladnie sie nabija z polskiego K2.


1

@VamosRakieta Sam bym chcial wiedziec, ale uwazam, ze naprawde duzo jest mozliwe, a wlasciwie wszystko.

2

Porownanie dwoch poteznych forehandow w slow motion. Iga i Osaka.


31

"Jesli glosujesz na politykow, ktorzy obiecuja dac ci cos kosztem kogos innego, nie masz prawa narzekac, ze wezma twoje pieniadze, by dac je komus innemu"
T.Sowell

https://scontent-ham3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/14567583_1329878917046605_1256354957280642575_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=i4kjfm9uuGwAX9_t8FW&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=f7f0901b2b7191bd850778de3e6f2d9a&oe=60477578


-----
"The nine most terrifying words in the English language are "I'm from the government, and I'm here to help."
R.R.

1

@Yosemite fenomenalny

0

@Fenelon tak, czołówka

1

@Sztywno @don'T.R.I.P.e chyba kazda mi sie bardzo podoba.

2

@amanter hahaha. Jednak koty i internet to jest to.
ps. ale to jest dobre

1

@Yosemite @kaamil1910 no dokladnie. W sumie stary nie jest patrzac na przesuwajaca sie granice wieku, ale juz do Europy chyba nie powroci.

3

Alexandre Pato (31) laczony z Argentinos Juniors Orlando City.

3

@VamosRakieta Na pewno duza liczba traconych goli dodaje dramatrugii. Fajnie sie oglada. Barca byla kiedys znana z takiej wlasnei gry - z przodu geniusz, z tylu chaos.

0

@BlaseR9 super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?