No jak Dembuś odejdzie to będzie mocny cios.. Więc do prawej obrony i do środka pomocy priorytetem byłoby też skrzydełko wyżej.. Ale mam nadzieję,że Dembele nie będzie aż taki głupi
@VegetaPolska Ja jestem zdecydowanie na nie temu transferow2i nawet jeśli kasa by była. Jeśli Laporta znajdzie pieniądze,to pozystać Bernardo i jakiegoś Solidnego prawego obrońcę i można zaczynać sezon
Nie jest to dla was dziwne? Szykuje się coś grubego z tą "operacją finansową",Zainteresowanie Mbappe,Zarejestrowanie piłkarzy. Jest coś czego my nie wiemy,ale niedługo się pewnie dowiemy xd
Nie wiem co musiałoby się stać aby go pozyskać xd Ale chociaż troszkę się uśmiałem. W sumie Laporta powiedział,że jakieś pieniążki jeszcze zostaną z tej budowy nowego stadionu,więc może kto wie... Barca wie,że nie jest to możliwe,więc coś z drugiej strony mi tu śmierdzi. Nawet jeśli,to nie chciałbym w Barcelonie grajka co patrzy na kase. Więc śmiało można powiedzieć : Here we go Arabia
Jeśli dojdzie do skutku,to ja nie mam nic przeciwko. Pod warunkiem,że ten Ferran wyleci. Ale znając Atletico jeśli Barca bedzie chciała wymiany,to Felixa tak szybko nie oddadzą. Na pewno będą wołali dopłaty
0
Jak to się nie skończy na czerwieni,to cud będzie
1
Real widzę,że nie ma dziś cela Xd
1
Trep jeden. Araujo do zmiany coś czuję
1
Hahahah elegancko wiedziałem
0
Wyjmie to Ter Stegen
0
O nie ... Karny
1
Widać jaki Pedri bardzo ważny dla Barcy jest.
4
Ale rozklepali ! Brawo !
0
@szkudi7 Myślałem, że poprzeczkę aż urwie XD
0
Ale Romeu przywalił
0
Nawet jeśli Barca przegra,to bardziej nastawiam się na la ligę i lm. Patrząc na skład Realu to moga namieszać w tym sezonie. Będzie ciekawie
0
Sobie teraz wyobraźcie jakby Psg nam by zabrało Dembele i Pedriego XD
0
No jak Dembuś odejdzie to będzie mocny cios.. Więc do prawej obrony i do środka pomocy priorytetem byłoby też skrzydełko wyżej.. Ale mam nadzieję,że Dembele nie będzie aż taki głupi
0
Ale mi Raphinha zaimponował teraz xd
0
Kurde Chris odwalił...
0
Brawo Abde! Brawo Lewy!
0
@michalgajdek obecny! Xd
0
Ter stegen-dest-araujo-chris-alonso-gundogan-orio-pedri-abde-lewy-raphinha. Taki skład jest jakby ktoś nie wiedział
0
Oj mam nadzieję,że wypuszczą tercet : De Jong,Gundogan i Pedri
2
Alonso ze Saką? Boże XD
0
@VegetaPolska Ja jestem zdecydowanie na nie temu transferow2i nawet jeśli kasa by była. Jeśli Laporta znajdzie pieniądze,to pozystać Bernardo i jakiegoś Solidnego prawego obrońcę i można zaczynać sezon
1
Nie jest to dla was dziwne? Szykuje się coś grubego z tą "operacją finansową",Zainteresowanie Mbappe,Zarejestrowanie piłkarzy. Jest coś czego my nie wiemy,ale niedługo się pewnie dowiemy xd
2
@szkutnik91 Bez powodu nie był Laporta na spotkaniu z arabami. coś czuję,że albo Araby coś mają z tym wspólnego albo dźwignię uruchomią
0
Z tyłu głowy mam myśli,że Barca uruchomi tą dźwignie coś czuję xd Ktoś orientuje się ile pieniążków jest za tą dźwignie?
1
Co jak co,ale Gaviego to my im nie oddamy. Niech się wypchają.
0
Jeśli nawet Barca miałaby jakimś cudem 180 mln to już zdecydwoanie lepiej zapłacić za Bernardo i jakiegoś top prawego obrońce. Na co nam taki dzieciak
0
Nie wiem co musiałoby się stać aby go pozyskać xd Ale chociaż troszkę się uśmiałem. W sumie Laporta powiedział,że jakieś pieniążki jeszcze zostaną z tej budowy nowego stadionu,więc może kto wie... Barca wie,że nie jest to możliwe,więc coś z drugiej strony mi tu śmierdzi. Nawet jeśli,to nie chciałbym w Barcelonie grajka co patrzy na kase. Więc śmiało można powiedzieć : Here we go Arabia
0
Powiedzcie mi będzie transmisja dzisiaj Realu z Milanem? Bo wcześniej Chelsea z Brighton bylo a nie puszczali a mimo na elevenie miało być
3
Jeśli dojdzie do skutku,to ja nie mam nic przeciwko. Pod warunkiem,że ten Ferran wyleci. Ale znając Atletico jeśli Barca bedzie chciała wymiany,to Felixa tak szybko nie oddadzą. Na pewno będą wołali dopłaty
2
Bartomeu : Jo nie chcioł