24 sierpnia 2024, 16:58
2
Cos czuje ze Olmo zaczyna pomału zalowac ze tu przyszedl XD
24 sierpnia 2024, 13:34
Już jakieś postępy sa,tylko teraz nie przerzuca to na czyny xd
24 sierpnia 2024, 11:48
1
Nie no Martinez nie... Garcia musi byc w 1 skladzie.
24 sierpnia 2024, 11:45
0
@kakusus Tam jest gwiazda przy Olmo pokazana bo jest szansa ze zostanie zarejestrowany przed meczem.
24 sierpnia 2024, 11:09
4
@45M4R To niech cie nie interesuje. Mnie i większość osób ciekawi
23 sierpnia 2024, 00:17
Tu takie jaja sie dzieja ze nie zdziwie sie jakby byłoby tak : Olmo wraca do Lipska Xd
22 sierpnia 2024, 15:27
Nie no nie wierze,ze mieliby forta sprzedac... Nie mam sily juz na tych ludzi zarzadzajacych Barcelona...
21 sierpnia 2024, 12:10
3
Za taka kase to tylko brac. Chiesa to dobry zawodnik jak nie ma kontuzji
20 sierpnia 2024, 16:21
21
Hhahha nie zapłacą za transfer XD nie no weźcie trzymacie mnie. Zarzad Barcy frajerami roku. Co tu duzo mowic
19 sierpnia 2024, 15:23
Przykre to jest... Myslalem,ze Laporta madrzejszy jest. Zrobil nam nadzieje a przejechalismy sie. No coz..
18 sierpnia 2024, 23:39
17
Ale Piękny mecz Zagrała Mallorca
17 sierpnia 2024, 23:35
Nigdy wiecej tego Martineza mi niech nie wpuszczaja
17 sierpnia 2024, 23:13
Wpuszczajcie tego Pau Viktora i Torre w końcu
17 sierpnia 2024, 22:57
Komentarz usunięty przez użytkownika
17 sierpnia 2024, 22:56
Balde juz z kontuzja... ehh
17 sierpnia 2024, 22:54
Co zrobił Yamal. Dlatego jest bardzo wazny dla Barcy i dla nas
17 sierpnia 2024, 22:23
W koncu! Lewy gol
17 sierpnia 2024, 22:21
Co Ter Stegen oddalił to nie mam pytan... Slabo sie oglada ta Barce w 1 polowie...
17 sierpnia 2024, 20:48
@Sapos93 No wolałbym aby Pau był zamiast niego,ale mysle ze Ferran da rade
17 sierpnia 2024, 20:23
@Sapos93 Jeszcze strzeli bramę i będziesz mu bil brawo ;)
17 sierpnia 2024, 19:49
Ale jaja... To juz wiadomo czemu go nie ma w tym meczu. Dziwne rzeczy dzieja sie w tej Barcelonie...
17 sierpnia 2024, 12:20
Ciekawy jestem Fak Flick to ułoży. Ale dzis po zwycięstwo ! VeB !
17 sierpnia 2024, 11:01
Przykre jest to jak jego forma spadla przez kontuzje...
17 sierpnia 2024, 11:00
Z Valencia zawsze duzo bramek padalo,ale wyczuwam,ze to bedzie ciezki mecz
15 sierpnia 2024, 21:04
@masik86 Chcesz to nie wierz. Tylko jak koniec sezonu bedzie to zapewne pierwszy bedziesz pisal : Ale ten De Jon to byl kocur w tym sezonie i takie woooooow meeega xd
15 sierpnia 2024, 16:07
9
Mowcie co chcecie,ale zobaczycie ze De Jong najlepszy progres zrobi co do formy. Ja tam wierze w niego i bedzie filarem w pomocy.
14 sierpnia 2024, 11:13
Niech dobrze wyleczy kontuzje i niech chlopak wraca do formy. Mam nadzieje,ze Flick przywroci jego poprzednia formę
13 sierpnia 2024, 12:26
6
Powodzenia Roberto i dziękujemy za wszystko !
13 sierpnia 2024, 08:44
Brać Comana na wypożyczenie a w nastepnym roku isc po jakiegoś skrzydłowego i tyle
12 sierpnia 2024, 12:40
Nic nie wyjdzie z tego transferu... Chyba ze jakims cudem sprzedadza kogos
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Cos czuje ze Olmo zaczyna pomału zalowac ze tu przyszedl XD
2
Już jakieś postępy sa,tylko teraz nie przerzuca to na czyny xd
1
Nie no Martinez nie... Garcia musi byc w 1 skladzie.
0
@kakusus Tam jest gwiazda przy Olmo pokazana bo jest szansa ze zostanie zarejestrowany przed meczem.
4
@45M4R To niech cie nie interesuje. Mnie i większość osób ciekawi
0
Tu takie jaja sie dzieja ze nie zdziwie sie jakby byłoby tak : Olmo wraca do Lipska Xd
1
Nie no nie wierze,ze mieliby forta sprzedac... Nie mam sily juz na tych ludzi zarzadzajacych Barcelona...
3
Za taka kase to tylko brac. Chiesa to dobry zawodnik jak nie ma kontuzji
21
Hhahha nie zapłacą za transfer XD nie no weźcie trzymacie mnie. Zarzad Barcy frajerami roku. Co tu duzo mowic
0
Przykre to jest... Myslalem,ze Laporta madrzejszy jest. Zrobil nam nadzieje a przejechalismy sie. No coz..
17
Ale Piękny mecz Zagrała Mallorca
4
Nigdy wiecej tego Martineza mi niech nie wpuszczaja
1
Wpuszczajcie tego Pau Viktora i Torre w końcu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Balde juz z kontuzja... ehh
2
Co zrobił Yamal. Dlatego jest bardzo wazny dla Barcy i dla nas
2
W koncu! Lewy gol
1
Co Ter Stegen oddalił to nie mam pytan... Slabo sie oglada ta Barce w 1 polowie...
0
@Sapos93 No wolałbym aby Pau był zamiast niego,ale mysle ze Ferran da rade
1
@Sapos93 Jeszcze strzeli bramę i będziesz mu bil brawo ;)
2
Ale jaja... To juz wiadomo czemu go nie ma w tym meczu. Dziwne rzeczy dzieja sie w tej Barcelonie...
0
Ciekawy jestem Fak Flick to ułoży. Ale dzis po zwycięstwo ! VeB !
1
Przykre jest to jak jego forma spadla przez kontuzje...
0
Z Valencia zawsze duzo bramek padalo,ale wyczuwam,ze to bedzie ciezki mecz
0
@masik86 Chcesz to nie wierz. Tylko jak koniec sezonu bedzie to zapewne pierwszy bedziesz pisal : Ale ten De Jon to byl kocur w tym sezonie i takie woooooow meeega xd
9
Mowcie co chcecie,ale zobaczycie ze De Jong najlepszy progres zrobi co do formy. Ja tam wierze w niego i bedzie filarem w pomocy.
0
Niech dobrze wyleczy kontuzje i niech chlopak wraca do formy. Mam nadzieje,ze Flick przywroci jego poprzednia formę
6
Powodzenia Roberto i dziękujemy za wszystko !
0
Brać Comana na wypożyczenie a w nastepnym roku isc po jakiegoś skrzydłowego i tyle
0
Nic nie wyjdzie z tego transferu... Chyba ze jakims cudem sprzedadza kogos