CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@varosso kolega chyba przespał cały sezon xd
0
Weźcie z tym Kruniciem bo mnie popierdoli XD Milan taki wspaniały, że się ledwo doczłapał na 4 miejsce do LM w międzyczasie dostając na łeb czy to od Sassuolo 5:2, czy od lazio 4:0. Gdyby Barca w środku sezonu notowała takie porażki to byście ich żarli następne pół roku, a Milan kozak bo się doczłapał do półfinału LM po wymęczeniu 1:0 z Tottenhamem w dwumeczu i 1:0 z Napoli w którym to meczu oddali zawrotne dwa strzały na bramkę. Eksperci się kurwa znaleźli xD Trafiliby Real, City, P$G, Bayern czy nawet liverpool to by się po 1/8 żegnali xd
0
Niech biorą już tego Gündoğana jeśli jest taka opcja, bo się skończy tak, że przedłuży kontrakt, a na kimmicha ich nie będzie stać xd
0
@martin43 Chłop po prostu chciał mieć tą sprawę z głowy, a nie czekać do końca sierpnia w niepewności jak 2 lata temu. Sam się cieszę, że to się skończyło, może teraz przynajmniej skupią się na sprzedażach i realnych, potrzebnych wzmocnieniach, bo choć Leo to nasza legenda, najlepszy piłkarz w historii tego sportu to poważnie myślicie, że sprawdziłby się w obecnej Barcy z takim zaangażowaniem w pressingu? Bramki by strzelał, to w końcu Messi, ale jeśli chcemy walczyć w Europie potrzebujemy kolektywu, którego budowa mogłaby zostać zaburzona poprzez jego sprowadzenie. Poza tym chłopaczyna ma 35 lat, jakby był choć 2 lata młodszy to może widziałbym w tym jeszcze jakiś sens. Pivot, prawa obrona do wzmocnienia. Gündoğan powinien być celem nr1, za to takiemu Pavardowi w 2024 kończy się kontrakt. Do roboty Panie Mateu.
A no i powodzenia w finale LM Leo xD
13
A Hazard ostatnio mówił że mu dobrze i kontrakt wypełnia xddd
1
To państwo musi po prostu dojść do poziomu Rumunii za Ceaușescu. Dopiero jak będziecie suchy chleb wpierdalać na śniadanie i obiad, a kolacje sobie odpuścicie to może zrozumiecie, że czas przestać wypinać dupę w stronę rządzących. Ale wtedy już będzie za późno :)
0
@Hasszz Czyli wszyscy komicy, stand-uperzy i ludzie których śmieszy tzw. "czarny humor" to również rasiści? xd Żartować można ze wszystkiego w odpowiedniej grupie ludzi i okolicznościach. Ale z tego co pamiętam tamtą sytuację i manierę wypowiedzi naszego czarnego diabełka to nie brzmiało to jak żarty, a zwykłe wyśmiewanie więc fakt, bronienie dembele w tym wypadku mija się z sensem bo zachował się kretyńskoxd
6
@Sulimo Gavi jest zawieszony za kartki wiec na szczescie nie zagra xd Po co przeciazac 19 latka skoro liga juz wygrana?
0
@Messi1000000 hehe to ostatnie akurat do dziś mnie bawiXD
0
@Lewandinho nie ma zadnego chlop jest drewnianyxd
3
@Jacu327 Z perspektywy kibica realu to co ty tu kurwa robisz amigo xd
0
@wierbafcb Four Lech's monsieur
2
@KibicBarcy84 Gość ma się za futbolowego Einsteina, a nie da się czytać jego wysrywów. "Kto będzie chciał oglądać taki klub" XD
0
Generalnie musiałby odejść Busi, Raphinha, Ansu, Kessie, Alonso, Ferran, Alba, a i tak to raczej 200 baniek nie zwolni, czarno to widzę, ale pewnie się będą gimnastykować xD
1
@jojupek Dlatego napisał że nie możesz xd
0
@czarnatom XD no jak chcesz marnować tak jego potencjał w ofensywie to spoko, ale ja bym wolał Gündoğana na cdm.
0
@oddychaj oddychaj
1
@DRESZCZ Przecież sami go zapytali, a on stwierdził, że to nie może być wymówką, tak samo jak abscencje xd Ja mam wrażenie, że wy się do niego już powoli zaczynacie na siłe dopier*alać xd
0
@DonAndresFCB nieeee xdd Raczej ostatni mecz pokazał, że gdy nie ma christiensena, to nie ma kim go zastąpić, żeby nie stracić na jakości, do tego rozmowy na temat przesunięcia garcii na pivota. Dam se rękę uciąć, że zostanie.
0
@yzyr Idź spłacz się gdzieś indziej mentalu xd
0
@yzyr Spoko zapraszam na realmadrytpl nie będę dyskutował z białym szmatławcem na swojej stronie xd
0
@yzyr realmadryt pl mówi ci to coś? Jak żałosnym człowiekiem nieszanującym swojego czasu lub mającym go zbyt dużo trzeba być, żeby siedzieć na stronie rywala i wylewać swoje żale xd
0
@Krzysztof1987 Ja bym raphinie wyjebał i go brał, prawie na 0 by wyszło xd
6
Nie wiem jak, ale się udałoXD japierdole, że ten real zawsze w pizde dostaje jak gramy najwiekszą padakexddd
0
@Czajka90 Macie jeszcze wyjazdy z City, liverpoolem (xd) czy newcastle, więc bym się wstrzymał z przedwczesną radością.
0
@wiksxd Nie zgodzę się z tobą xd
0
@adambijax Wybiórczość w przypadku twoim i kolegi wyzej jest na poziomie polskich politykow. Spie*dalaj już bo mi sie nie chce wyklocac z debilem
1
@JokeRTS Twój poprzednik się już poddał, ja też się poddaje. To moja ostatnia odpowiedź bo nie chce mi się już wykłócać na ten temat. Ja sam nie oglądam pirackich streamów, bo ich jakość, opóźnienie etc. byłaby dla mnie nie do zniesienia, jednak nie narzucam nikomu, że jeśli chce oglądać np. tylko mecze swojego ulubionego zespołu, to dla 6-8 spotkań w miesiącu musi wykupywać viaplay za 4 dychy, canal+ za 4 dychy i jeszcze najlepiej polsat sport premium za kolejne 4 dychy i płacić prawie 1500zł rocznie za 100h rozrywki. 1500 zł rocznie przez 5 lat i masz tani samochód za kase wydawaną na coś co możesz mieć za darmo :) Jak ktoś ma to w dupie, albo nie jest w stanie tak jak ja przeboleć jakości streamów etc. lub po prostu go na to stać - spoko niech płaci. Ale jednak jeśli kogoś np. nie stać albo woli zaoszczędzić te paredziesiąt tysięcy złotych w zyciu więcej, to nie zakazuj mu tego, tylko i wyłacznie dlatego że go nie stac. W takim razie nie pomagajcie potrzebującym, nie dawajcie wody spragnionym i nie dokarmiajcie głodnych, bo przecież to wasze pieniądze, a oni też mogą zarobić. Może jak użyje waszego typu porównań, to coś do was dotrze. To gdzie kto co ogląda i czy za to płaci, to nie wasz interes, więc zajmijcie się sobą.
0
Komentarz usunięty
1
@adambijax "Póki nie było internetu, tylko rodzina wiedziała, żeś debil"