BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Szkoda że Mingueze zmienił bo on akurat z każdych minut wyciąga wnioski i się rozwija
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LukaszFan No ile zagrał? 10 minut i 60? Na pewno wejdzie w 2 połowie, oszczędzany na Real
1
@dv7wisnia Sama gra powolna i nijaka
0
@Zawsze_Wierny No narazie najlepszy z ofensywnych zawodników, na oewno lepiej niż Depay xD
0
Evil Koeman be like:
Mamy silną kadrę, zdolną do walki o najważniejsze cele
0
@parpe Widocznie odbicie piłki od sęka Luuka i wtoczenie się do bramki jest bardziej prawdopodobne niż to że Cou cokolwiek wniesie
0
@parpe Bo Coutinho się widocznie nadaje tylko do ligi bananowej żeby uśmiechem świecić i się kręcić wkoło własnej osi z piłką, piłkarz trup. I jeszcze na skrzydle xD
1
@cescblaugrana95 Nie zostanie, bo jak nie LM to nocne ligi brazylijskie/peruwiańskie/chilijskie skuszą żeby coś spróbować xD
0
Od godziny fortuna zawieszona, wpłat nie można zrobić
Tylko denerwują ludzi
2
Daka hat-trick ze Spartakiem
2
@Kusco15 Panie, nie pokazuj mnie pan tego gówna, bo ja żem to widział
2
@FC1899Barca Gruba impra z Ronnim twa
0
@dv7wisnia horoskopy gwiazdy te sprawy
0
Się człowiek pokusił i wszędzie bvb x2 za 1.70 podrzucał na kupony xD
0
@Rewolucja123 Z buta wjeżdżam, elegancko
0
Co Antek odwalił?
1
@Ojciec5tkidzieci Lenistwo, brak motywacji i ambicji i wygoda z faktu nic nieróbstwa mnie jakoś trzyma, niestety
1
Zawsze to szczęście że jak liga mistrzów jest grana to wypada tydzień nocek w robocie kurła
1
@LucaMancini Gładko pyknie, jedyne co może zawalić to PSG IMO
10
@DonMatteo901 to po co się przejmujecie jej odklejonymi wpisami
2
@HighestInTheRoom
Raz, dwa, dwa czterdzieści
4 puszki torba zmieści
Czterech króli nie doniosę
Jedno jeb*ę już po drodze
9
@Kamiloza91 Nie odmładzaj się, wszyscy wiedzą żeś już stary
5
@RomanHoffer Najlepszy milf obok Żmudy Trzebiatowskiej
3
Na górnym Śląsku całymi dniami bili Hanysy się z gorolami
4
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze United-LFC w następna niedzielę więc kozacko
4
Przyjęcie piłki? TOP
Ale co to było za ustawienie obrony Valencii XD
5
Az się Busquets wkurw*l XD
2
Nico za Gaviego bo zajechany, Oscar za Roberto i może nie przegramy
4
Koeman coś gada a Cou wygląda jakby sobie smacznie spał i ktoś mu kazał iść biegać