1

No i co Gavi sam, wokół niego 4

0

@Odcinkowy To baba Ala

1

Pudło Desta tak nie denerwuje jak gra naszej Dziewicy Orleańskiej Frenkiego

0

Dlaczego kurła, dlaczego

2

Vini ma ten cygański luz, dryblingu można zazdrościć

1

Co za patologia XDDD

1

Karnego nie bylo ale Vini póki co najgroźniejszy, trzeba uważać

2

De Jong już irytuje, co się z nim dzieje to porażka

0

Robimy ich dziś na miękko

1

Nie wiem czy Lenglet nie byłby lepszy od Erica ale mniejsza z tym. Oby było zwycięstwo, nieważne w jakim stylu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq Nie ćpiej

1

@kryhaa Piątek wieczór w pracy więc wspaniale, wręcz idealnie
Dobrze że jest luzik to czytam Pana Tadeusza, wracam do najlepszej książki jaka powstała

0

@messi564 Często osoby inteligentne mają problemy w dorosłym życiu bo chcą być perfekcjonistami ale nie są w stanie wszystkiego ogarnąć i powoli wpadają w przeciętność, alkoholizm itd. Do tego depresja, zaburzenia psychiczne i jakieś blokady które uniemożliwiają rozwijanie się w odpowiedni sposób
I pozniej kończą tak o w pizzerii

3

3

@AleksanderFCB Teraz to wszystko może się zdarzyć, już nie ma barier

8

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDMxMjk0Njc3MDgwMTrmLT2BRm2-RtjRTgI=

No to w końcu można dzwonić po dyszke koksu i gorące Azjatki

2

Komentarz usunięty

3

Nie no tragedia z tą Romą, nawet x2 nie uciagną
[*]

1

Wczoraj wieczorem Xavi Hernandez w relacji na ig wrzucił kawałek Kizo

0

@LUPR Ale dżez ja łagodnie uśmiechnięta

0

@Rewolucja123 Gołe baby. Ile można oglądać facetow w rajtuzach co biegają za balonem

0

Oj ale kupony to dziś posiadały co?

0

Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy

3

Nawet Strejlau już mruczy, chyba też zmęczony

0

Dobrze że Dynamo to jeszcze większe dziady niż my
Chyba już pełne gacie przed Realem mamy bo to niewytłumaczalne co się dzieje

1

a de Jong do poziomu Rakiticia prime to nawet się nie zbliżył od początku swojego pobytu tutaj

10

Szkoda że Mingueze zmienił bo on akurat z każdych minut wyciąga wnioski i się rozwija

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LukaszFan No ile zagrał? 10 minut i 60? Na pewno wejdzie w 2 połowie, oszczędzany na Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?