0

Kovacic pociągnął pięknie

1

@Comfortable_ nic nie było jednak

A SZKODA

1

Salah wyjaśnia luźno

0

@DonAndrzejos No jak Pulisic nie strzela w sytuacji identycznej to ciężko liczyć na cokolwiek

1

I Mane brameczka ale to co walą błędy jedni i drudzy to szok

8

@AmigoBlancos I bardzo nam z tego powodu wssystko jedno

0

@Jacu327 Lepiej prowadzić pociąg niz pakować dobrych chłopaków za kraty

21

Xavi wykupi wszystkich Hiszpanów z kadry, powie im żeby grali jak u Lucho i spokój

0

@pioz123 Fati tylko jako egzekutor. Dostanie piłkę to strzela, nie rozgryaa
I jak mówię, miał wejście petarda, jak grywał od początku to często przechodził obok
Dla mnie najlepiej byłoby mieć ich obu i tyle. Obym się mylił ale myślę że za Dembele zatesknimy

Zresztą oby ten Fati zaczął w końcu normalnie grać, regularnie, bo dla mnie to też w jakimś stopniu jest niewiadoma

0

@pioz123 Fati to póki co większa szklanka niż Dembele i też przeplatał mecz kozacki z meczem obok którego przechodził gdzieś z boku.
Dembele jak gra to rozrzuca piłki, drybluje, ożywia grę. Jako jedyny z trójki w ataku daje impuls aby coś zrobić, nawet jeśli musi biec sam na kilku rywali to zawsze ugra chociaż różnego. Wykończenie by przyszło wraz z grą, a strzały z dystansu jak siądą to piekło
A co do Alvesa to przemilczę bo już widziałem tutaj pomysły na skład w przyszłym sezonie z Alvisem w pierwszym xD

2

@doc Same trupy co najwyżej na ławkę

0

A skąd wiecie ile mu zaproponowali? Może chciał zostać ale dostał tak śmieszna ofertę po zakontraktowaniu Torresa że to olał. Jeśli ma gdzieś indziej dostać z 3x więcej za dokładnie taką samą pracę to chyba normalne że wybierze inną opcje

Lider ataku pod nieobecność Leo, z serio ogromnymi możliwościami, w końcu z normalnym sztabem merycznym jest wyśmiewany itp a Alves 40 lat traktowany jako szansa XD

2

Szkoda tego Dembele bo widać że mógłby być liderem naszego ataku gdyby się odbudował
Jako jedyny brał na siebie odpowiedzialność i próbował cokolwiek zdziałać, nawet jeśli mu nie wychodziło to zawsze szarpał i próbował. Ja tam będę żałował jego odejścia

0

@Essos TurboNaganiacz

1

@Nazio87 Ja jestem tylko alkoholikiem i kurde też nie wiem co to jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zielu2001 A mi matma sprawiała przyjemność może poza tymi figurami typu ostrosłup itp
Większość polega tylko i wyłącznie na myśleniu i działaniu według schematu

1

@Gaz Bo piękny odszedł

0

Ale by człowiek zjadł taką zupkę chińską albo kebaba

2

@PatrychoO Ale on jest potężny

3

@Kengo szczurek w nosek

0

@Essos Ta to wy chyba nie graliscie nigdy w Fife lol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Poproszę do tego Gayę w lato, wykorzystajmy zamieszanie w Valencii bo nic lepszego nie znajdziemy a mamy chłopa na lata który poniżej pewnego poziomu nie zejdzie

0

@maroon Nie oceniam, mogę spróbować zrozumieć sytuację no ale dzieci w wieku szkolnym odcinać od świata które znają?

0

@kaamil1910 W miejsce Neto, nic więcej

1

@NorbiTBOB https://www.popkiller.pl/2021-12-21%2Cszad-aresztowany-w-slowenii-podejrzany-o-porwanie-wlasnych-dzieci

No ja właśnie na ich muzyce się wychowałem bo z mojego wałbrzyskiego regionu są. Pierwszy koncert właśnie 3W itd. Duże zaskoczenie ale wiele osób mówiło o tym że się od niego ludzie odcinają bo głowa już nie ta

0

@Zbyszard ugabuga lecimy tutaj

5

Niektórzy pewnie Trzeci Wymiar pamiętają, a wczoraj wyszło info o tym że Szad właśnie z 3W został złapany przez słoweńską policję i czeka na ekstradycję w areszcie po tym jak uprowadził własne dzieci z kraju
Niezła odkleja, a zawsze był dla mnie mega raperem przez technikę i mega rozkminki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?