4

@Keson Mam plan
-Jaki?
Kur*a sprytny

0

Bhutan posiada 25 pojazdów opancerzonych, a całkowity personel wojskowy to 7 000 ludzi

0

@Conradxc A gdzie stary Neymara

5

Niestety ale gościu nie ma obecnie żadnych argumentów do tego aby wchodzić nawet na 3 minuty doliczonego czasu. Jak wątły, podejmuje złe decyzje, a te swoje sytuacyjne strzały z których zasłynął gdzieś przepadły. Do tego totalny brak zaangażowania w pressing. Niech zacznie ciężko harować i brać przykład z Gaviego i Balde zamiast płakać przez swojego starego w mediach

Szczerze to mi byłoby po prostu wstyd gadać cokolwiek w mediach prezentując taką formę gdy inkasuję 14mln rocznie i noszę wspomniany nr 10 na plecach w Barcelonie. Życzę Fatiemu z całego serca aby wrócił do najwyższej formy i znów nas uszczęśliwiał, ale narazie ku temu bardzo daleko. Chłop chyba za szybko się poczuł niewiadomo kim

0

@Transu96 No, tylko jego mi pozostało wziąć ale fajnie byłoby trafić coś kozackiego na napad

6

@Emhyr Laporta po tych spotkaniach stwierdzi ze Lewy w lipcu idzie na sprzedaż XD Pato mejweni

0

Kolejny pick z ikoną w FUT i kolejne ośmieszenie. Baggio 91, van der Sar 89 i Becks 89 xD Nigdy nie trafiłem grywalnej ofensywnej ikony i chyba się to nie zmieni

0

La bamba już nie hejtuje Kszawiego to musiał się uruchomić stary Fatiego

3

@PatrychoO OC w AXA OC w AXA OC w AXA
Pan też ćwiczy

4

@KmN Czerwony daje +10 szybkości

0

@Pawelsky Stano z tym swoim charakterem Hejtera to idealnie się nadaje właśnie do walki ze swoją miłością Najmanem chociaż tez drugi momentami przejawia nawet bardziej cywilizowane zachowanie

1

Salamon widzę TOP w wieku 31 lat. Komentarze nie ustają o nowym liderze defensywy. Może jednak ten Bielik to wciąż młody talent

0

Ktoś wie czemu mecz Burundi Kenia oraz Zimbabwe Maroko został odwołany? Tak się ciekawie zapowiadało

0

@dynamite W biurze mnie skierowali właśnie na stronę która to ogarnia ale chyba się udało. Dostali zlecenie, czas realizacji 7 dni. Zobaczymy w ciągu tygodnia czy wleci to na konto

1

@michal26 Niby można pomniejszone o ten państwowy dodatek czyli de facto chciałbym swoje siano. Trochę czasu straciłem zanim stwierdziłem że jednak z tego zrezygnuję, ale no może jakoś uda się to wyciągnąć xD

2

Udało się komuś wypłacić środki uzbierane w PPK? Zapomniałem o tym i dość sporą kwotę uzbierałem. Postanowiłem z tego zrezygnować i wypłacić to co do tej pory się odłożyło jednak pojawiają się komplikacje na tej stronie na której należy to zrobić xD Może ktoś miał podobnie i byłby w stanie mnie pokierować?

0

Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz

11

@regatta52 Luuk był jaki był, dawał ile tylko mógł ale jednak Bellingham

0

O widzicie a wczoraj już by się szaro na zewnątrz robiło... jednak to życie przewrotne potrafi zaskakiwać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

54

Wszystko kradną nawet czas złodzieje pisowskie

0

Boże jak ta Hiszpania wygląda biednie na papierku

1

@Faro 3 skłony dla picu i pora na CSa

6

@RomanHoffer Ja bym poszedł wrzucic coś na maszyny, tam się odkujesz

1

@mrboom ale zajarana małolata pisze opętana że jej tata ma sie za jego teścia

0

@Faro Kto by się spuszczał za jakieś marne grosze piłkę kopać jak w klubie miliony zapłacą xD

1

Remontada loading

0

@clyde ale z ciebie bambik

0

@Abuk Ja jestem rocznik 98 i nie pamiętam żeby kiedyś poza przebłyskami było git xD

0

Filipe sie psychicznie wykończy, zaraz po meczu stwierdzi że bez połówki bociana i żubra na przepite to nie przejdzie na dłuższą mete

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?