BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/images/c086607250a26.jpg
Udanego poniedziałku XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Keson do tego warto wziąć pod uwagę to że chłop może być po prostu zmęczony bo w ostatnim czasie gra naprawdę dużo
0
Patologia ile miejsca miał Brahim żeby poprowadzić sobie tę akcję
0
@Kapitan hawk Faktycznie podejrzane. Jakby tak kibice w tle bardziej się cieszyli. Podejrzane bardzo podejrzane
0
Cancelo znowu śpi. Chłop jest po prostu zajechany
1
Kpiną jest brak technologii goal-line. Naprawdę hiszpanską ligę ogląda się coraz gorzej, a brak inwestycji m.in w takie technologie nikogo nie przyciągnie. Można sobie wróżyć, ale stwierdzić czy bramka padła jest niemożliwe, bo po prostu tego nie widać
0
@dafik85 jakoś niedawno była sytuacja w PL że każdy myślał że jest bramka, po czym rzut kamery z góry na piłkę pokazał że minimalnie bo minimalnie piłka miała kontakt z linią. Tutaj można wróżyć czy przeszło czy nie przeszło. Kpiną jest brak goal line
7
Ciekawe czy Kszawi wyjdzie na 2 połowę czy w tunelu odpali protokół i pocisnie sędziemu po matce
0
Co to jest todocampista? Zawodnik biegający po calej długości boiska?
0
@arasz1819 no i potrm sprzedają chłopa za 80mln a nie oddają za darmo
2
Wyłączyłem Święcickiego i liczyłem na kogoś normalnego na C+. Niestety wyskoczył Cwiakala. I tu źle i tam niedobrze
0
Casemiro to kopnął jakby nie chciał aby w ogóle weszło xD
2
@ShawnC walimy ich w tube 4 do jaja, pycha ich zje
0
Poprzeczka Coventry, szkoda xD
6
W życiu tylko dwie rzeczy powinny byc twarde
Siur i narkotyki
0
Dobra t trzeba odpuścić Liverpool w 2 połowie i włączyć Coventry żeby obejrzeć ich awans
3
@QQL5 duży siur
1
Arnold ale brameczka z wolnego
1
@Adrian1304 af1 klasycznie lepszych skoków nie znajdziesz
1
@Rust_Cohle dziękuję i pozdrawiam
0
A jaki jest rekord frekwencji w ekstraklasie w XX wieku?
1
@GeneralXavi czipy czipy czipy od zmieniania mam zakwasy
1
@patrys218 Jackson, podobne ryło i fryz
1
Znowu ukradli asyste de Bruyne
0
Młody Pogba w Chelsea
5
@Kgorecki2500 typowy atencyjny szon, przerażające jaką to ma skale w obecnych czasach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Kamiloza91 grzdylnij sobie browarka
10
https://zapodaj.net/images/abc56672e94e8.jpg
Takie czasy