BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możecie obsstawiac na fortunie? Bo mi jakieś wyskakują problemy i czerwony X po próbie wysłania. Nie wiem czy coś siadło u nich czy mi zbanowali konto xD
1
@maroon akurat to było zrozumiałe bo byli tyle warci patrząc na grę przed barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak można tak tych biednych Ukraińców klepać
1
@Rust_Cohle będziesz mial stuwe do czwartku pożyczyć
0
Na papierku Angole to wyglądają chyba nawet lepiej niż Francuzi
0
@Enerio bakajoko wiśnia
0
Co jak co ale fajnie się pokazaliśmy, można czuć niedosyt
3
Guardiola show xD
1
@draxidox turbo grosik XDD
1
@NeroTFP1 oj tam każdego czasem w klamocie zaswędzi
0
@FanBarcYxD Tyskie euro 2008
5
Ej my jak chcemy to naprawdę potrafimy fajnie pograć piłką
0
polska gurom!!1!
0
Jeszcze nie było więc dziś czas na pierwsze 0:0 na tym Euro i pierwsze punkty dla Polaków
3
No ciekawe co ten Orban je panie Żewłakow, na pewno ciekawsze niz ten mecz
3
Francji juz i tak się nie da uratować XD
2
@FcPortoFan1999 @Deviler nocne zmiany Au
4
Michał Gajdek uważaj sobie no
18
@VegetaPolska bo go ciągle pytała czy był w pośredniaku
1
@Nazio_87 Wyraziłem swoje zdanie o twórczości Kekiego, nie musisz się zgadzać. Jak przestał pić to dla mnie stracił ten charakter którym urzekał w nielegalach i którym podbił Polskę wydając pierwszy legalny album. Stał się po prostu jednym z wielu komercyjnych raperów
0
@Nazio_87 Jak KęKę to tylko pijany. Takie Rzeczy top topów do dziś, z każdym kolejnym albumem coraz mniej sluchalny i komercyjny niestety
0
@Lionel_Messi10 @PatrykBarca A jeśli faktycznie może być tam niebezpiecznie to nie dziwi zmiana decyzji. O tych sytuacjach nie słyszałem
1
@Pawci023x Wiadomo że tylko głupi nie zmienia zdania, ale pewnie narobił wielką nadzieję kibicom z Rosario na last dance w rodzinnym klubie. Albo gadam głupoty albo naprawdę często o tym powtarzał więc szkoda jeśli ten cytat z wyżej to prawda
0
@TankerHunter Czyli gadanie o Newells przez całą karierę było czcze?
6
Boguś Linda w prime to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie spotkały ten świat
1
@RoberDzik o ty cwaniaczku ty
0
@Trojanek23 @Kgorecki2500 Kapitalna, uniwersalna książka do łyknięcia a jeden wieczór. Warto nadrobić jeśli się pozapominalo fragmentów ze szkoły
1
@Faro Niemczury
2
@Arden To tylko 6 piwek i szatańskie ziolo spryskane jwh 018