Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 Kto ma takie skłonności, ten jest brudny w środku. Nie chcę ci tu obrażać, albo od razu stawiać pod ścianę i karmić ołowiem, no ale nie omieszkam się pierwszy rzucić kamieniem, gdy twój stan się pogorszy.
Przyjaciół poznaje się w biedzie, ty właśnie jednego straciłeś, bo brzydzę się biedą.
5
@Kessie Wszystkie kobiety po spotkaniu ze mną są zimne. Detale.
Tylko muszę uważać, żeby nie zostawiać śladów swojego DNA. Detale.
5
@FcPortoFan1999 Dlaczego Porto dostało tak mocno na dziure? Ogarnijcie się Oskar, bo to żałosne jest.
15
Manchester United i Liverpool chyba stwierdzili, że więcej ich łączy niż dzieli i postanowili grać na tym samym poziomie. Piękna historia.
0
@Kgorecki2500 Pewnie jakieś 2028 znając życie. Woke nonsens.
3
@mientusek1407 Opuść to miejsce.
5
Jak coś to gramy w sobotę z Realem Betis, o godzinie 18:30. Krótko i na temat, pozdro dzieciaki.
1
@PatrychoO
Aborcja - Tak
Związki partnerskie - Tak
Eutanazja - Tak
Kanapka Drwala - Nie
Rodzynki - Nie
Donald Tusk - Nie
Karol Nawrocki - Nie
Sfałszowane wybory - Nie wiem
Reparacje - Nie
Niemcy - Zależy
Unia Europejska - Nie dla wyjścia, tak dla fundamentalnej reformy
Ukraina - Tak
Rosja - Zależy
Tenis - Nie
F1 - Nie
Walki na Orlenie - Nie
Harry Potter - Nie
Ronald Araujo - Nie
Frenkie de Jong - Nie
Julian Alvarez - Nie
Legia Warszawa - Nie
Real Madryt - ...
Moderacja - Tak
1
@maroon Na każdym filmie rzuca czary, także nie wiem.
@FanBarcy22 Sigma i tyle w temacie.
2
@Sulimo Mój ostatni Assassin to Origin, więc nie wiem. No ale podziwiam, że 5 ras grasz, bo dla mnie jest to typ gier, w które gra się raz i tyle. Nawet jeżeli są bardzo dobre, no ale ja tak mam po prostu.
0
@maroon Gdybyś tyle wyciskał, to też byś się motywował w ten sposób.
1
@Sulimo Najlepszy i tak jest soundtrack. Tutaj Ubisoft akurat się postarał.
0
@mrboom Ale sigma na środku. Aurę czuć nawet przez ekran
5
@MesQueUnClub_87 Mówisz masz:
Tak zwana meblostenika, jak ktoś to ładnie określił.
9
@Batys Zżera cię zazdrość
18
@Popitek12 kolejny świetny trening w twoim wykonaniu. Tak trzymaj bracie.
5
@Kessie Jedno z niewielu zastosowań kobiety
1
@Encore GOAT Sean Dyche dalej zdobywa punkty
3
Sunderland po mistrza. Tyle
1
Godzina przed tragedią.
https://ibb.co/zjc8thC
5
@Aragorn33 Schizofrenia jest odpowiedzią i drogą.
2
@marcin62 Czyli nie popierasz praw wyborczych kobiet? Nie spodziewałem się tego po tobie, ale zanotowałem.
@maroon Ciężko się nie zgodzić.
1
Prawa wyborcze kobiet. Opinia?
11
@Eklerek Ulice nie zapomną nowego Xaviego robiącego bączki w środku pola.
0
@BulaKG Kutas Records.
2
@gumaz Mam walczyć za system i ludzi którzy mną gardzą? Jeżeli nie będę miał sensownej opcji ucieczki i dostanę broń w rękę, to popełnię samobójstwo w jakimś ładnym miejscu.
Gardzę politykami od lewej do prawej, oraz ogólnie tymi ludźmi którzy są na szczycie.
Pieprzę ich i piaskownicę, która należy do nich.
Jedyne co chciałbym zobaczyć, to krwawe konsekwencje, które dotkną tych u władzy, ale niestety najpewniej nigdy nie będzie mi to dane, bo są zbyt chronieni.
2
@clyde Nic dziwnego, ludzie od zawsze migrują z własnej, bądź przymuszonej woli. A i państwo narodowe (w naszym rozumieniu), to relatywnie nowy wynalazek.
14
@Frimpong Jeżeli wyjmiesz Chelsea i Liverpool, to zostaje 15 Lig Mistrzów. Arsenal jest ogromny.
7
@Lanosss Jackpot
3
I na koniec, tyle na temat. Pozdrawiam.