1

@Bocheno1 Kto ma takie skłonności, ten jest brudny w środku. Nie chcę ci tu obrażać, albo od razu stawiać pod ścianę i karmić ołowiem, no ale nie omieszkam się pierwszy rzucić kamieniem, gdy twój stan się pogorszy.
Przyjaciół poznaje się w biedzie, ty właśnie jednego straciłeś, bo brzydzę się biedą.

5

@Kessie Wszystkie kobiety po spotkaniu ze mną są zimne. Detale.
Tylko muszę uważać, żeby nie zostawiać śladów swojego DNA. Detale.

5

@FcPortoFan1999 Dlaczego Porto dostało tak mocno na dziure? Ogarnijcie się Oskar, bo to żałosne jest.

15

Manchester United i Liverpool chyba stwierdzili, że więcej ich łączy niż dzieli i postanowili grać na tym samym poziomie. Piękna historia.

0

@Kgorecki2500 Pewnie jakieś 2028 znając życie. Woke nonsens.

3

@mientusek1407 Opuść to miejsce.

5

Jak coś to gramy w sobotę z Realem Betis, o godzinie 18:30. Krótko i na temat, pozdro dzieciaki.

1

@PatrychoO
Aborcja - Tak
Związki partnerskie - Tak
Eutanazja - Tak
Kanapka Drwala - Nie
Rodzynki - Nie
Donald Tusk - Nie
Karol Nawrocki - Nie
Sfałszowane wybory - Nie wiem
Reparacje - Nie
Niemcy - Zależy
Unia Europejska - Nie dla wyjścia, tak dla fundamentalnej reformy
Ukraina - Tak
Rosja - Zależy
Tenis - Nie
F1 - Nie
Walki na Orlenie - Nie
Harry Potter - Nie
Ronald Araujo - Nie
Frenkie de Jong - Nie
Julian Alvarez - Nie
Legia Warszawa - Nie
Real Madryt - ...
Moderacja - Tak

1

@maroon Na każdym filmie rzuca czary, także nie wiem.

@FanBarcy22 Sigma i tyle w temacie.

2

@Sulimo Mój ostatni Assassin to Origin, więc nie wiem. No ale podziwiam, że 5 ras grasz, bo dla mnie jest to typ gier, w które gra się raz i tyle. Nawet jeżeli są bardzo dobre, no ale ja tak mam po prostu.

0

@maroon Gdybyś tyle wyciskał, to też byś się motywował w ten sposób.

1

@Sulimo Najlepszy i tak jest soundtrack. Tutaj Ubisoft akurat się postarał.

0

@mrboom Ale sigma na środku. Aurę czuć nawet przez ekran

5

@MesQueUnClub_87 Mówisz masz:



Tak zwana meblostenika, jak ktoś to ładnie określił.

9

@Batys Zżera cię zazdrość

18

@Popitek12 kolejny świetny trening w twoim wykonaniu. Tak trzymaj bracie.

5

@Kessie Jedno z niewielu zastosowań kobiety

1

@Encore GOAT Sean Dyche dalej zdobywa punkty

3

Sunderland po mistrza. Tyle

1

Godzina przed tragedią.
https://ibb.co/zjc8thC

5

@Aragorn33 Schizofrenia jest odpowiedzią i drogą.

2

@marcin62 Czyli nie popierasz praw wyborczych kobiet? Nie spodziewałem się tego po tobie, ale zanotowałem.
@maroon Ciężko się nie zgodzić.

1

Prawa wyborcze kobiet. Opinia?

11

@Eklerek Ulice nie zapomną nowego Xaviego robiącego bączki w środku pola.

0

@BulaKG Kutas Records.

2

@gumaz Mam walczyć za system i ludzi którzy mną gardzą? Jeżeli nie będę miał sensownej opcji ucieczki i dostanę broń w rękę, to popełnię samobójstwo w jakimś ładnym miejscu.
Gardzę politykami od lewej do prawej, oraz ogólnie tymi ludźmi którzy są na szczycie.
Pieprzę ich i piaskownicę, która należy do nich.
Jedyne co chciałbym zobaczyć, to krwawe konsekwencje, które dotkną tych u władzy, ale niestety najpewniej nigdy nie będzie mi to dane, bo są zbyt chronieni.

2

@clyde Nic dziwnego, ludzie od zawsze migrują z własnej, bądź przymuszonej woli. A i państwo narodowe (w naszym rozumieniu), to relatywnie nowy wynalazek.

14

@Frimpong Jeżeli wyjmiesz Chelsea i Liverpool, to zostaje 15 Lig Mistrzów. Arsenal jest ogromny.

7

@Lanosss Jackpot

3

I na koniec, tyle na temat. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?