1

"Blaugrana ma najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek"
Ja tam widzę "...najmniej strzelonych bramek".
No chyba że redakcja źle przetłumaczyła tekst.

Jakby chodziło o stosunek bramek było by napisane że Barca ma najlepszy bilans bramkowy. Gdzie ty tam widzisz słowo o bilansie/stosunku itp????

Z dziennikarskiego obowiązku należałoby to jasno sprecyzować, że chodzi o bilans. Tu wyraźnie jest napisane "najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek". Jaśniej chyba nie można.

0

Tak, Juve ma 14 straconych. MD się zagalopowało. Ale rozumiem na euforii po ostatnim 6:1 to można to jakoś usprawiedliwić. Choć z rzetelność dziennikarska wymagałaby choćby odrobiny wysiłku i sprawdzenia tej bzdurnej informacji.

1

"Blaugrana ma najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek"
Ja tam widzę "...najmniej strzelonych bramek".
No chyba że redakcja źle przetłumaczyła tekst.

Jakby chodziło o stosunek bramek było by napisane że Barca ma najlepszy bilans bramkowy.

0

To w jutrzejszych wydaniach ;)

6

Nie ma rekordów nie do pobicia.

0

Juve ma chyba tylko 14 straconych, Bayern 11. MD się trochę rozpędziło. Ach ta rzetelność hiszpańsko-katalońskiej prasy.

0

To już w połowie sezonu zaczęło się na nich odbijać. Widać to w ich meczach od początku tego roku. Grają wolano, ospale, na słabe hiszpańskie zespoły wystarczy, ale już lepsze zespoły mają łatwiejsze zadanie trafiając na taki Real.
Jeżeli do klasyku obie ekipy przystąpią z taką formą jak mają obecnie to jestem spokojny o wynik. PRzy szybkiej grze MSN Real się pogubi.
Jedynie co może im pomóc to szybki powrót do formy Modrica.

0

A skąd to info że nie przepracował okresu przygotowawczego?

0

ok, dzięki za info.

1

A Suarez? Dalej pauzuje za swój wybryk w reprezentacji? Nie pamiętam ile dostał meczy.

4

Nasz jest niestety taki sam, sytuacja sprzed 2 lat identyczna tyle że w drugą stronę.

1

Głupie to było stwierdzenie że klub nie powinien mieć nic do gadania, że fedracja jak sobie postanowi to właściciel obiektu nic już nie może.

0

Ale to chyba właściciel danego obiektu może sobie decydować co na jego obiekcie będą za imprezy. Żadne władze piłkarskie nie mogą nakazać udostępnienia prywatnego obiektu wbrew woli jego właściciela.

0

Niekoniecznie, jak się zgodzą oba kluby to finał moze być na CN lub San Mames.

0

Chyba właściciel stadionu też ma coś do powiedzenia? Nie chce nikt go do tego nie zmusi.
Jak chcesz zrobić imprezke ale nie chcesz ryzykować demolki w swoim mieszkaniu to idziesz do sąsiada?
a on się nie zgadza to mu wywalsz drzwi i też się wibijasz?

0

mała poprawka, dwa lata temu (finał Real-AM), w zeszłym roku był finał Barca-Real.

4

My dwa lata temu robiliśmy to samo, więc nie wiem skąd te oburzenie.
Wogóle działania obu klubów w tej materii są poprostu dziecinne i małostkowe.

1

Jakiś suchar ci wyszedł z tego.

1

finał Real-Am z 2013 r. też można było zorganizować na CN i nawet były zapytania ze strony madryckiej. Jakoś się nie dało.
Widać ta dziecinada uderza z dwóch stron. Zarówno nasz zarząd jak i realu ma jakieś mega kompleksy na tym punkcie. Nie rozumiem tego wogóle.

0

chyba jednak dostał w ostatniej kolejce, akurat ten mecz w niedzielny wieczór śledziłem bo liczyłem na Villarreal.

4

My też byliśmy takim bucem jak nie pozwoliliśmy grać u nas finału Real-Am w 2013 r. bodajże, kiedy to oba kluby z madrytu też o to zabiegały.

Kwestia teraz kto pierwszy przestanie się zachowywać jak rozkapryszony dzieciak i wkońcu udpusci i pozwoli rywalowi zgrać finał na swoim stadionie, czy to naprawdę taka ujma na honorze?

0

Akurat u nas płaci się ładne sumki, na pensje w skali roku wydajemy chyba nawet więcej niż Real, więc kwestia finansowa raczej odpada. Chyba że szejki z PSG, czy ManC wejdą do gry.

0

Być można, tacy też się zdarzają, choć w mniejszości. Może chce przenieść się latem, a wiadomo że u nas to niemożliwe.
Ale a jego miejscy, gdybym nie był kibicem żadnej z tych drużyn wybrałbym Barce, nawet w styczniu, ryzykując brak możliwości gry w LM wiosną 2016 r. (bo pewnie Porto nie zgodzi się nie wystawiać go jesienią) z uwagi na brak konkurencji, jeśli Alves odejdzie. W realu na jego pozycji jest dobry i młody Carvaial.

3

Fajny by było wygrać PK, a gdzie to nie ma kompletnie znaczenia. Takie pstryczki świadczą o dziecinnym podejściu do sprawy i tyle.

1

Już nie przesadzajmy, sam fakt że na głównej pozycji okładki umieścili temat finału PK (w którym nie ma żadnej madryckiej drużyny) już mnie zaskoczył na plus. Spodziwałem się kolejnego piłkarza Realu na okładkach a gdzieś zboku tylko wzmianka o finale PK. Więc chyba nie jest z nimi najgorzej, czasem jednak zdarza im się podejść uczciwie do sprawy.
A ty szukasz już dziury w calym.

0

zapewne

1

Cyba go mają w gablocie nawet, skoro to oni wygrali z nami ostatni, więc patrzeć sobie mogą cały czas. A swoją drogą ciekaw jestem kto w końcu ustąpi w tych dziecinnych gierkach o stadion. Wcześniej Real remotował łazienki, dwa lata temu jak był finał Real-AM Barcelona też się nie zgodziła by finał grać na naszym stadionie.
Jakie to wszystko dziecinne. Nie rozumiem tego.
Jestem ciekaw czy Real w tym roku ustapi czy też dalej uniesie się honorem i coś wymyśli. Ciekaw kto w końcu zachowa się jak dorosły i wzniesie się ponad te animozje i pozwoli rywalowi zgrać finał na swoim stadionie.

0

a ilu chcą kupić?

0

Mała poprawka, nie "w tym Realu" tylko "w tych hiszpańskich gazetach".
Proszę odróżniajmy te 4 "gazety" od oficjalnych informacji z klubów.
A co do stadionu to działa w obie strony, My też nie udostępniliśmy swojego stadionu jak był pamiętny finał Real-AM. Mimo że oba madryckie kluby o to zabiegały.
Wogóle te gierki ze stadionami są śmieszne, jeśli będzie finał Barca-Espanol to niech zgarają poprostu na którymś stadionie w Katalonii, a bilety rozdzielą po równo na kluby. To byłoby najkorzystniejsze dla kibiców. Po co te wycieczki do Madrytu?

0

obecny zarząd Barcy: "Inni mają pewnie więcej $$$, więc nie ma sensu wogóle stawać do wyścigu, nie kupujmy żadnego PO, jakoś to będzie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?