Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba grzeje fotelik na ławce rezerwowej ManC.
2
" Jako dowód, można przytoczyć statystyki podań kluczowych i prostopadłych - kluczowe ma na poziomie Modricia, a w prostopadłych bije go na głowę."
Porównujesz Inieste do Modricia, który nie grał chyba ze 4 miesiące? serio, przeczytałeś wogóle to co napisałeś???
A niby jaką nową rolę ma Iniesta, czyż nie jest to człowiek który ma być głównie odpoiwedzialne za kreację gry ofensywnej, za rozgrywanie? Lepiej już Rakiticowi to wychodzi. Iniesta w tym sezonie, a już minęło ponad 2/3 jego ma w lidze 0 goli i zero asyst i tylko w LM ma 3 ostatnie podania.
Tego oczekujesz od ofensywnego gracza topowego klubu świata?? no proszę cię, bądźmy poważni.
Iniesta w tym sezonie jest bez formy, miewa tylko rzadkie przebłyski w pojedyńczych meczach.
0
Bo może być tylko 3 brmakarzy. Casilias - kapitan reprezentacji + gra za zasługi, De Gea- wysmienita forma w MU, Asenio - młody bramkarz, grający w rodzimej lidze, w b. dobtrej formie aktualnie.
0
To samo z naszym Iniestą jest, chłopak w tym sezonie zgubił gdzieś kompletnie formę ale do reprezentacji dostaje ciągle powołania. Widać Del Bosque nie chce może drastycznej przebudowy drużyny.
0
Bo w pierwszym meczu było 0:0 i wynik dwumeczu był sprawą otwartą?
0
Tylko piszę że i jedni i drudzy dają te petrodolary, a że jedni więcej drudzy mniej to już szczegół.
0
po edycji, wcześniej kolega zgubił pomocnika Chelsea.
0
Komentarz usunięty
0
Ale w sumie to czy sponsor czy właściciel to obaj pompują "petrodolary" w kluby.
0
Przecież wiadomo że Real się nie zgodzi więc po co te gierki? Co chcą zarządu tych klubów udowodnić?
Grajmy już na Valencii i już. Teraz będą kolejne wojenki prasowe.
0
To jak już mamy przejść trudną drogę to zamieńmy w 1/2 Juve na Real. Wtedy będzie od 1/8 ManC, PSG, Real, Bayern.
2
Niedługo
1
A ja myślę że woleli jednak Porto lub Monaco.
1
będzie losowanie 24 kwietnia.
0
Widać macki Bartomeu ;)
0
w zeszłym roku to oni nas wyeliminowali w 1/4 LM i zdobyli mistrzostwo hiszpani w ostatnim decydującym z nami meczu, więc skąd te info że w późniejszych fazach nie są groźni?
0
Pogba, Tevez robią niezłą robotę w Juve więc nie grają tak najgorzej. A to że włoskie drużyny grają słabo to stereotyp.
0
Gorszy byłby chyba jednak Bayern, a zwłaszcza Barca :)
1
pauzuje za żółte kartki.
0
A Atletico czy Monaco grają super futbol?
0
Pewne to są podatki i śmierć. Futbol to sport i tam może się wszystko zdarzyć.
1
zależy w jakiej strefie czasowej obecnie przebywasz.
1
Transmisja będzie jak zawsze na oficjalnej stronie UEFA.
9
statystycznie tak, realnie w tej chwili jest przepaść między nimi.
1
Wkradł się mały błąd.
W klasyfikacji najbardziej bramkostrzelny zespół Barca chyba powinna mieć średnią 2,25 jak Arsenal.
0
Ja nie neguje tego żeby Leo uznać za najlepszego piłkarza. Nie twierdze też że ilość goli Pele ma decydujące znaczenie. Pisze tylko żeby z takim stwierdzeniami poczekać do zakończenia kariery Leo. Wtedy można będzie obiektywnie i rzetelnie porównać osiągnięcia indywidualne, zdobyte trofea itp.
Podam przykład: Jeśli Leo nie uda się zdobyć tytułu MŚ to wielu może kwestionować jego wybór jako najlepszego płikarza.
Dlatego twierdzę tylko by poczekać z przyznawaniem tytułu najlepszego piłkarza wszechczasów Messiemu, kiedy on jeszcze gra i nie wiemy ile jeszcze zdoła zdobyć do końca kariery - oby jak najwięcej.
2
Takie stwierdzenia z ust kogoś kto nie widział na żywo gry Pele nie mogą być miarodajne. Wszystko jest kwestią gustu. Dla jednego Pele już zawsze będzie najlepszym piłkarzem wszechczasów, dla innych Maradonna/Platinii czy jeszcze ktoś inny, a dla kogoś może być Leo.
Jeżeli już wybieramy Leo to wypadałoby się wstrzymać do czasu zakończenia przez niego kariery. Wtedy można rzetelnie porównać osiagnięcia. Messiemu brakuje tylko tytułu Mistrza Świata. A było tak blisko ostatnio.
0
A ja nie miałem przyjemności poznać gościa, więc nie mogę powiedzieć czy go lubię czy nie.
0
Zgadzam się, O ile LM bym się nie martwił, nawet z Montoya czy Douglasem problemów z wyjściem z grupy byśmy nie mieli, to jednak połowa sezonu ligowego bez dobrego PO mogłoby się różnie skończyć.
Choć i nie wykluczałbym że ktoś z dwójki Montoya/Douglas gdyby dostał duzy kredyt zaufania i grałby przez dłuższy czas w podstawowym składzie to być może i spełniłby oczekiwania wszystkich fanów Barcy.
0
Ale może się okazać że jeśli Alves odejdzie to bez dobrego PO zostaniemy cały następny sezon. Cięzko będzie sprowadzić klasowego zawodnika zimą 2016, który mógłby wystąpić w LM w drugiej połowie sezonu. Chyba że jakiegoś młodego, zdolnego z średniego klubu.