Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taka sprawa, dziś tak z ciekawości sprawdzam odpowiedzi na komentarze a tam kilkanaście stron odpowiedzi, ja tam nawet nie zaglądam i nie odpowiadam, więc szkoda że komentujecie :)
8
Tylko ciekawe co byłoby gdyby Messi nie zszedł.
0
Niech wraca do zdrowia, jest potrzebny drużynie.
0
Co za typ ja pierdziele haha beka :D
0
Mówiłem ostatnio że Real też straci w końcu punkty i może to być niedługo, udało się wczoraj i stracili z czego się cieszę, choć szkoda że naszym się nie udało zdobyć 3 pkt.
0
Opuszczenie boiska przez Busiego i Leo też były kluczowe.
0
Sergi jest po prostu fenomenalny, PO mu pasuje doskonale, oby tylko tak dalej grał.
0
Spotkania z Celta i Borussia na pewno nie będą łatwe, ale wierzę że Barca zdobędzie po 3 pkt.
0
Bez Leo to nie będzie to samo, ale nasi na pewno sobie poradzą, już raz tak było i osiągali świetne wyniki. Leo niech wraca do zdrowia.
21
Uff dobrze że to tylko takie coś.
11
Dajesz Lucho Ty na pewno coś wymyślisz i Barca jeszcze na koniec sezonu w Lidze będzie na samym szczycie. VeB!
3
Dwie kontuzje i strata punktów, nie no po prostu zajebiście :/ Jak tu spać teraz jak człowiek wkurzony :/
0
Piqueeeeeeeee :(
0
Teraz dawać!
0
Ale to obronił...
0
Jeszcze kurna Torres wszedł...
3
Masche mega słabo...
0
Kurna Atletico gol ;/
0
Jak pech kurna to pech ;/
0
Leo zmiana ja pierdziele ;/
1
Messi jakiś grymas na twarzy..
0
Dobra pierwsza połowa, oby w drugiej ich dobić :)
0
Rakietaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooool :)
0
Nie mam zwyczaju wpatrywać się w koszulki i napisy, patrzę na grę a nie ubrania :)
0
Ale Atletico ma reklamę na koszulkach: Plus500 hahahahaha :D
17
Brawo Mats!
0
To jazda z nimi. Vamos Barca po 3 pkt!
0
A ile z tego mają pucharów? :) hehehe
0
Co tu dużo mówić, jest świetnym trenerem i chce też zdobyć jakieś trofea, póki co niesamowity pech, szkoda że nie udało im się zdobyć LM.
2
Świetne słowa ze strony Czarnej Perły.