1

Taka sprawa, dziś tak z ciekawości sprawdzam odpowiedzi na komentarze a tam kilkanaście stron odpowiedzi, ja tam nawet nie zaglądam i nie odpowiadam, więc szkoda że komentujecie :)

8

Tylko ciekawe co byłoby gdyby Messi nie zszedł.

0

Niech wraca do zdrowia, jest potrzebny drużynie.

0

Co za typ ja pierdziele haha beka :D

0

Mówiłem ostatnio że Real też straci w końcu punkty i może to być niedługo, udało się wczoraj i stracili z czego się cieszę, choć szkoda że naszym się nie udało zdobyć 3 pkt.

0

Opuszczenie boiska przez Busiego i Leo też były kluczowe.

0

Sergi jest po prostu fenomenalny, PO mu pasuje doskonale, oby tylko tak dalej grał.

0

Spotkania z Celta i Borussia na pewno nie będą łatwe, ale wierzę że Barca zdobędzie po 3 pkt.

0

Bez Leo to nie będzie to samo, ale nasi na pewno sobie poradzą, już raz tak było i osiągali świetne wyniki. Leo niech wraca do zdrowia.

21

Uff dobrze że to tylko takie coś.

11

Dajesz Lucho Ty na pewno coś wymyślisz i Barca jeszcze na koniec sezonu w Lidze będzie na samym szczycie. VeB!

3

Dwie kontuzje i strata punktów, nie no po prostu zajebiście :/ Jak tu spać teraz jak człowiek wkurzony :/

0

Piqueeeeeeeee :(

0

Teraz dawać!

0

Ale to obronił...

0

Jeszcze kurna Torres wszedł...

3

Masche mega słabo...

0

Kurna Atletico gol ;/

0

Jak pech kurna to pech ;/

0

Leo zmiana ja pierdziele ;/

1

Messi jakiś grymas na twarzy..

0

Dobra pierwsza połowa, oby w drugiej ich dobić :)

0

Rakietaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooool :)

0

Nie mam zwyczaju wpatrywać się w koszulki i napisy, patrzę na grę a nie ubrania :)

0

Ale Atletico ma reklamę na koszulkach: Plus500 hahahahaha :D

17

Brawo Mats!

0

To jazda z nimi. Vamos Barca po 3 pkt!

0

A ile z tego mają pucharów? :) hehehe

0

Co tu dużo mówić, jest świetnym trenerem i chce też zdobyć jakieś trofea, póki co niesamowity pech, szkoda że nie udało im się zdobyć LM.

2

Świetne słowa ze strony Czarnej Perły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?