0

Ja pierdziele ale lipa gol Borussia.......

0

Masakraaaa

0

Luis co to było... :D

0

Była ręka ale szczęście...

0

Tak więc jazda Barca po 3 pkt :) Vamos!

2

Taa, to najważniejsze :D

1

Jego powrót do Barcy był strzałem w dziesiątkę, a uważam że będzie jeszcze lepiej.

3

Byle nie miał charakteru Zlatana :D

18

Kiedyś? On ma 31 lat już...

0

Ostanie najlepsze :)

0

Oby dziś Barca zakończyła im tą dobrą passę.

0

Będzie ciężko, ale wierzę że Barca wygra. Vamos!

0

Uwielbiam jak w Madrycie pompują balonik na początku sezonu :D

0

Chciał grać ale wiedział jaka byłaby sytuacja i szczerze chociaż powiedział.

3

Szybko Xavi powrócił :D A tak na poważnie to już nie mogę się doczekać na jutrzejszy mecz :) Liczę na 3 pkt naszych. VeB!

3

Barca o pozycję bramkarza to akurat nie powinna się martwić przez najbliższych kilka dobrych lat.

0

Po wypowiedzi widać że to fajny trener.

0

Zajebiste! A ten karny, cóż za wykonanie :D

8

Fajnie że Marc gra w podstawowym składzie, on kiedyś będzie jeszcze piłkarzem z najwyższej pólki.

0

Sam się przyznaję do tego że mówiłem o jego odejściu, jak widać to był wielki błąd i żałuję tych słów. To jaki zrobił postęp i w jakim czasie jest wręcz niesamowite.

0

Mam nadzieję że Borussia sprawi kłopoty Realowi i wygrają mecz :)

0

Zapowiada się zajebisty meczyk, nic tylko czekać.

3

Chociaż powiedział szczerze, to się ceni.

7

On musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta heh ;)

0

Roberto - geniusz!

0

Teraz na pewno nigdzie się nie zamierza wybierać skoro taką pozycję w zespole ma ;)

0

Takie coś bardzo cieszy, oby tylko tak do końca sezonu.

2

Powołany może i jest ale pytanie czy zagra..

3

On jest genialny, szkoda tylko że nie udało się go sprowadzić dużo wcześniej do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?