Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele ale lipa gol Borussia.......
0
Masakraaaa
0
Luis co to było... :D
0
Była ręka ale szczęście...
0
Tak więc jazda Barca po 3 pkt :) Vamos!
2
Taa, to najważniejsze :D
1
Jego powrót do Barcy był strzałem w dziesiątkę, a uważam że będzie jeszcze lepiej.
3
Byle nie miał charakteru Zlatana :D
18
Kiedyś? On ma 31 lat już...
0
Ostanie najlepsze :)
0
Oby dziś Barca zakończyła im tą dobrą passę.
0
Będzie ciężko, ale wierzę że Barca wygra. Vamos!
0
Uwielbiam jak w Madrycie pompują balonik na początku sezonu :D
0
Chciał grać ale wiedział jaka byłaby sytuacja i szczerze chociaż powiedział.
3
Szybko Xavi powrócił :D A tak na poważnie to już nie mogę się doczekać na jutrzejszy mecz :) Liczę na 3 pkt naszych. VeB!
3
Barca o pozycję bramkarza to akurat nie powinna się martwić przez najbliższych kilka dobrych lat.
0
Po wypowiedzi widać że to fajny trener.
0
Zajebiste! A ten karny, cóż za wykonanie :D
8
Fajnie że Marc gra w podstawowym składzie, on kiedyś będzie jeszcze piłkarzem z najwyższej pólki.
0
Sam się przyznaję do tego że mówiłem o jego odejściu, jak widać to był wielki błąd i żałuję tych słów. To jaki zrobił postęp i w jakim czasie jest wręcz niesamowite.
0
Mam nadzieję że Borussia sprawi kłopoty Realowi i wygrają mecz :)
4
https://www.facebook.com/FlashScorePL/videos/vb.214812838565243/1216374525075731/?type=2&theater
Genialne!! :D
0
Zapowiada się zajebisty meczyk, nic tylko czekać.
3
Chociaż powiedział szczerze, to się ceni.
7
On musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta heh ;)
0
Roberto - geniusz!
0
Teraz na pewno nigdzie się nie zamierza wybierać skoro taką pozycję w zespole ma ;)
0
Takie coś bardzo cieszy, oby tylko tak do końca sezonu.
2
Powołany może i jest ale pytanie czy zagra..
3
On jest genialny, szkoda tylko że nie udało się go sprowadzić dużo wcześniej do Barcy.