Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobrze powiedział. Alba wczoraj rozegrał przyzwoity mecz.
12
Oni i tak często nie widzą ważnych rzeczy, popełniają masę błędów, wstyd że najlepsza Liga świata ma takich sędziów.
1
20 rzutów rożnych? Wtf? Ja widzę że mieli dokładnie 8.
1
Oczywiście że zasłużyli, fajnie się wypowiedział o nieuznanym golu, sądziłem że będą wielkie pretensje, ale zbyt często sędziowie się mylą.
7
Zdenerwował mnie dziś Lucho, po to są zmiany by z nich korzystać, Gomes który nic nie grał to został do końca, mógł wprowadzić Rafinhe, zawsze to szansa że on by coś pomógł. Ale widocznie wie co robi..
0
Z Realem mecz trzeba koniecznie wygrać, bo jak nie to będzie już lipa na całego.
0
Jak on tu w ogóle zobaczył spalonego to ja nie mam zielonego pojęcia, sędziowanie znowu żenujące. Dobry i punkt..
10
Nasi mają szczęście że uniknęli porażki, gol Sociedad na 2-1 był jak najbardziej prawidłowy.
0
Klątwa trwa. Żegnajcie 3 punkty, nawet zmian Lucho nie potrafi wykorzystać. Liga znowu się oddala. VeB!
6
Rafa więcej daje niż Gomes a Lucho nic.
2
Mats bez reakcji.
1
Kurde nie wpadło!!
1
Nie było absolutnie spalonego.
0
Spalony.. ale szczęście.
0
Goooooooooooooooool Leo!!!!!!
0
Ta piłka była do wybicia przez Pique.
1
Gol Sociedad ja prd co Pique zrobił.
0
Dawać Barca teraz trzeba ich przycisnąć i zdobyć te 3 pkt!!!
0
Jeśli po przerwie będzie to samo to... szkoda gadać.
0
Beznadziejnie.
0
Jednak Pique gra dalej.
0
Marlon za Pique ehhh
0
Pique zmiana prosi ja prd!!!!!!!
0
Ufff wrócił.
0
Nosz ja pierdziele tylko nie Alba.
6
Jaki nurek.
0
Ja pierdziele....
1
Zaraz będzie gol dla Sociedad.
0
To są jakieś jaja, Barca się broni zamiast atakować...
0
Póki co to żadnego zagrożenia ze strony Barcy, za to Sociedad tak..