3

Dobrze powiedział. Alba wczoraj rozegrał przyzwoity mecz.

12

Oni i tak często nie widzą ważnych rzeczy, popełniają masę błędów, wstyd że najlepsza Liga świata ma takich sędziów.

1

20 rzutów rożnych? Wtf? Ja widzę że mieli dokładnie 8.

1

Oczywiście że zasłużyli, fajnie się wypowiedział o nieuznanym golu, sądziłem że będą wielkie pretensje, ale zbyt często sędziowie się mylą.

7

Zdenerwował mnie dziś Lucho, po to są zmiany by z nich korzystać, Gomes który nic nie grał to został do końca, mógł wprowadzić Rafinhe, zawsze to szansa że on by coś pomógł. Ale widocznie wie co robi..

0

Z Realem mecz trzeba koniecznie wygrać, bo jak nie to będzie już lipa na całego.

0

Jak on tu w ogóle zobaczył spalonego to ja nie mam zielonego pojęcia, sędziowanie znowu żenujące. Dobry i punkt..

10

Nasi mają szczęście że uniknęli porażki, gol Sociedad na 2-1 był jak najbardziej prawidłowy.

0

Klątwa trwa. Żegnajcie 3 punkty, nawet zmian Lucho nie potrafi wykorzystać. Liga znowu się oddala. VeB!

6

Rafa więcej daje niż Gomes a Lucho nic.

2

Mats bez reakcji.

1

Kurde nie wpadło!!

1

Nie było absolutnie spalonego.

0

Spalony.. ale szczęście.

0

Goooooooooooooooool Leo!!!!!!

0

Ta piłka była do wybicia przez Pique.

1

Gol Sociedad ja prd co Pique zrobił.

0

Dawać Barca teraz trzeba ich przycisnąć i zdobyć te 3 pkt!!!

0

Jeśli po przerwie będzie to samo to... szkoda gadać.

0

Beznadziejnie.

0

Jednak Pique gra dalej.

0

Marlon za Pique ehhh

0

Pique zmiana prosi ja prd!!!!!!!

0

Ufff wrócił.

0

Nosz ja pierdziele tylko nie Alba.

6

Jaki nurek.

0

Ja pierdziele....

1

Zaraz będzie gol dla Sociedad.

0

To są jakieś jaja, Barca się broni zamiast atakować...

0

Póki co to żadnego zagrożenia ze strony Barcy, za to Sociedad tak..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?