0

A czy ja coś powiedziałem że zła? Po prostu śmieszna z wyglądu.

0

Taki kawał chłopa a daje się mijać he he.

22

Wszędzie o katastrofie a Sport o Leo, masakra.

2

Lucho jaka koszulka :D :D

1

Teraz to jest Umtiti :)

0

Skoro Cię nie obchodzi to po co piszesz komentarz? :) Ogarnij się.

0

Ronaldo to już chyba na stałe pozostanie jako najczęściej strzelający piłkarz :D

1

Rakitic bardzo słabo, zasłużona ocena.

0

Od rana o tym głośno...

0

Mi również nie podoba się styl drużyny, ale wierzę że się poprawią :)

4

Masakra z tą katastrofą, piszą że tym samym samolotem leciała rep. Argentyny..

0

Bez problemu wyprzedzi Alvesa.

0

Real powie wina sędziego :D

3

Również chciałbym ich zobaczyć na środku obrony :)

0

Że powodów do zmartwień nie ma to bym się trochę kłócił, ale najważniejsze póki co to wygrać z Realem.

3

Leo by tego nie zrobił Barcelonie i kibicom którzy go uwielbiają.

0

Świetna wiadomość, z nim gra na pewno będzie wyglądać lepiej.

0

Przekonamy się czy to coś podziała.

0

Ja się do tej grupy nie zaliczam.

0

Oby zareagowali zupełnie tak samo jak po pamiętnym meczu z Sociedad.

0

Andres jest bardzo ważny dla Barcy, widać doskonale jego brak w zespole, to tak samo jak Leo nie ma w składzie.

0

Pozostaje tylko mieć nadzieję że Lucho ma jeszcze jakieś pomysły na drużynę i postawi ich na nogi.

0

Wszystko jest możliwe by odrobić straty, tylko brak Andresa i częste kontuzje w zespole dają o sobie znać.

0

Gdyby faktycznie coś im dolegało to by zeszli, a oni kontynuowali grę. Alba nie wyglądał w dalszej części meczu że coś mu jest, więc mógł wykorzystać choć jedną zmianę.

1

Nic się nie dzieje? Aha czyli jak będzie 9 różnicy to też nic złego?

0

Wygrać z Realem obowiązkowo i później liczyć na ich wpadkę, bo na pewno im się noga powinie, albo wygrać oba klasyki jeśli będzie taka potrzeba, z tym że Barca do końca sezonu musi już uważać.

0

Dokładnie, wczoraj jak oglądałem mecz to myślałem o Generale że bardzo by się w takim momencie przydał..

0

I to mnie wczoraj wkurzyło, nie wiem po co są rezerwowi skoro ich nie wprowadza, a na ławce nie siedzą słabi gracze.

6

Po trafieniu Leo czułem że Barca pójdzie za ciosem, ale jednak się nie udało.

0

Nie sądziłem że tak dobrze mu pójdzie po odejściu z Barcy, dobrą robotę tam wykonuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?