1

Suarezzzz goooooooool :)

3

Leooooooooooo gooooooooool :)

19

Messi dlaczego?:D

0

Varas ale to wyciągnął.

0

To może teraz Leo? :D

0

Ale akcja ajja że to nie wpadło!

0

32 minuta a nasi już 3 żółte.

2

Gomes masakra.

0

Szef nie zagra za tydzień z Eibar.

0

Nie trafił tego..

1

Jedna asysta jeszcze wiele nie znaczy, tym bardziej że Gomes ogólnie nie jest w dobrej formie.

0

Ajj mało brakowało :)

0

Gomes asysta :D

0

El Pistolerooooooooooooooooo goooooooooooooooool :)

0

Neymar chyba niezbyt zadowolony :P

0

Cóż, nie udało się, ale będzie miał na pewno jeszcze okazję :D

15

Messi dawaj z wolnego :D

1

Vidal hehehe :D

0

Ale fajnie że jest Aleix ;) Po 3 pkt. Vamos!

0

Mnie tam zadowoli nawet 2-0 ale za to po bardzo dobrej grze :) Vamos!

0

Najlepiej co siedzieć cicho i nic nie mówić, na to wychodzi :P

0

Akurat Costa niech sobie idzie do Chin, żadna strata :D

0

Z Arsenalem miazga po prostu :)

0

Powinno pójść jak po maśle z osiągnięciem tych 50 bramek.

0

Oby Aleix zagrał od początku, ma nadzieję że Enrique nie wykombinuje nic innego.

4

Co za ulga, wspaniała wiadomość.

17

Roni mógł grać o wiele dłużej, tylko że wybrał inną drogę ;) Tak czy inaczej drugiego takiego jak Roni nie ma i nie będzie.

0

Lubię styl gry Las Palmas, ale jutro Barca niech będzie bardzo natchniona i wygra z nimi pewnie :)

4

Taka szybka reakcja ze strony klubu bardzo mi się podoba.

0

Mogli go zapytać o Vidala, pewnie by powiedział tak: Aleix jest dla nas bardzo ważny i liczymy na niego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?