Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarezzzz goooooooool :)
3
Leooooooooooo gooooooooool :)
19
Messi dlaczego?:D
0
Varas ale to wyciągnął.
0
To może teraz Leo? :D
0
Ale akcja ajja że to nie wpadło!
0
32 minuta a nasi już 3 żółte.
2
Gomes masakra.
0
Szef nie zagra za tydzień z Eibar.
0
Nie trafił tego..
1
Jedna asysta jeszcze wiele nie znaczy, tym bardziej że Gomes ogólnie nie jest w dobrej formie.
0
Ajj mało brakowało :)
0
Gomes asysta :D
0
El Pistolerooooooooooooooooo goooooooooooooooool :)
0
Neymar chyba niezbyt zadowolony :P
0
Cóż, nie udało się, ale będzie miał na pewno jeszcze okazję :D
15
Messi dawaj z wolnego :D
1
Vidal hehehe :D
0
Ale fajnie że jest Aleix ;) Po 3 pkt. Vamos!
0
Mnie tam zadowoli nawet 2-0 ale za to po bardzo dobrej grze :) Vamos!
0
Najlepiej co siedzieć cicho i nic nie mówić, na to wychodzi :P
0
Akurat Costa niech sobie idzie do Chin, żadna strata :D
0
Z Arsenalem miazga po prostu :)
0
Powinno pójść jak po maśle z osiągnięciem tych 50 bramek.
0
Oby Aleix zagrał od początku, ma nadzieję że Enrique nie wykombinuje nic innego.
4
Co za ulga, wspaniała wiadomość.
17
Roni mógł grać o wiele dłużej, tylko że wybrał inną drogę ;) Tak czy inaczej drugiego takiego jak Roni nie ma i nie będzie.
0
Lubię styl gry Las Palmas, ale jutro Barca niech będzie bardzo natchniona i wygra z nimi pewnie :)
4
Taka szybka reakcja ze strony klubu bardzo mi się podoba.
0
Mogli go zapytać o Vidala, pewnie by powiedział tak: Aleix jest dla nas bardzo ważny i liczymy na niego :D