Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialne zdjęcie okładki Mundo :D
3
Bo Barca to więcej niż klub :)
0
Oby przedłużył kontrakt, a co do jego formy to na pewno ją odzyska.
0
Nie powiem, zaskoczył mnie i to bardzo.
0
Szkoda go, taka wielka kariera miała być.. A tu 22 lata i nadal nic szczególnego.
5
Umtiti chyba pierwszy słabszy występ od początku sezonu, ale to się zdarza.
0
Świetne :) Z napastnika mu coś zostało, czasami to pokazuje na boisku :D
6
Heh dobre porównanie Sampaoliego wie co mówi :D
0
Kurde, fakt pomyliłem się, mój błąd :) To wszystko przez to że cieszę się iż w końcu tam nasi wygrali ;) Dzięki za sprostowanie.
26
Jak tak Wszyscy zaczną się rzucać to zostaniemy bez zawodników do gry :D
0
Sorry ale nie zgadzam się z tym, ale szanuję Twoje zdanie masz do niego prawo, to wszystko.
1
Widać że dla Leo najważniejsze jest dobro drużyny a nie walka o Pichichi.
0
Messi sobie odkuje z Eibar :D
25
Dlaczego? Co Ci nie odpowiada w nim na boisku? Bo dla mnie to on odwala dużą robotę na boisku i jest mało doceniany, a to że chwilowo nie ma formy to się każdemu może zdarzyć, nawet Messiemu. Liczę bardzo na to że przedłuży kontrakt.
0
To teraz trzeba zrobić duży krok :P
0
Messi coś wczoraj nie w sosie był, dawno go takiego nie widziałem, praktycznie to się u niego nie zdarza :D
0
Najważniejsze że w końcu się udało na ich terenie wygrać, teraz trzeba dobrze zagrać na CN i zdobyć awans.
0
Barca awans a Real odpada, to byłoby dobre :D
0
Dobrze że to nic poważnego, oby szybko wrócił jest potrzebny drużynie.
0
Barca nie tyle razy była pokrzywdzona i co?
5
Koniec, mamy to w końcu się udało!! Zajebiście :) VeB!
0
Nie poznaję dziś Messiego, co on taki nerwowy...
0
Teraz dawaj Leo na 2-0!
0
Ale teraz szczęście... ufff.
1
Co ten Leo dziś wyprawia..
0
To było dobre :D
0
Co jest z Iniestą? Gomes za niego..
1
Żółta dla Leo.
2
Dobrze Leo :)
2
Neymar goooooool :) Messi znowu oddał karnego :)