0

Genialne zdjęcie okładki Mundo :D

3

Bo Barca to więcej niż klub :)

0

Oby przedłużył kontrakt, a co do jego formy to na pewno ją odzyska.

0

Nie powiem, zaskoczył mnie i to bardzo.

0

Szkoda go, taka wielka kariera miała być.. A tu 22 lata i nadal nic szczególnego.

5

Umtiti chyba pierwszy słabszy występ od początku sezonu, ale to się zdarza.

0

Świetne :) Z napastnika mu coś zostało, czasami to pokazuje na boisku :D

6

Heh dobre porównanie Sampaoliego wie co mówi :D

0

Kurde, fakt pomyliłem się, mój błąd :) To wszystko przez to że cieszę się iż w końcu tam nasi wygrali ;) Dzięki za sprostowanie.

26

Jak tak Wszyscy zaczną się rzucać to zostaniemy bez zawodników do gry :D

0

Sorry ale nie zgadzam się z tym, ale szanuję Twoje zdanie masz do niego prawo, to wszystko.

1

Widać że dla Leo najważniejsze jest dobro drużyny a nie walka o Pichichi.

0

Messi sobie odkuje z Eibar :D

25

Dlaczego? Co Ci nie odpowiada w nim na boisku? Bo dla mnie to on odwala dużą robotę na boisku i jest mało doceniany, a to że chwilowo nie ma formy to się każdemu może zdarzyć, nawet Messiemu. Liczę bardzo na to że przedłuży kontrakt.

0

To teraz trzeba zrobić duży krok :P

0

Messi coś wczoraj nie w sosie był, dawno go takiego nie widziałem, praktycznie to się u niego nie zdarza :D

0

Najważniejsze że w końcu się udało na ich terenie wygrać, teraz trzeba dobrze zagrać na CN i zdobyć awans.

0

Barca awans a Real odpada, to byłoby dobre :D

0

Dobrze że to nic poważnego, oby szybko wrócił jest potrzebny drużynie.

0

Barca nie tyle razy była pokrzywdzona i co?

5

Koniec, mamy to w końcu się udało!! Zajebiście :) VeB!

0

Nie poznaję dziś Messiego, co on taki nerwowy...

0

Teraz dawaj Leo na 2-0!

0

Ale teraz szczęście... ufff.

1

Co ten Leo dziś wyprawia..

0

To było dobre :D

0

Co jest z Iniestą? Gomes za niego..

1

Żółta dla Leo.

2

Dobrze Leo :)

2

Neymar goooooool :) Messi znowu oddał karnego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?