0

Tego Hernandeza niech sobie darują, Arda to jedyna nadzieja że można za niego otrzymać jeszcze większą sumę.

0

Najlepsi! :)

0

I niech tak zostanie do końca.

16

Ale lipa że Valencia nie dała rady utrzymać tego remisu.

1

Dla Pique gwizdy to dodatkowa motywacja :D

0

Mam nadzieję że tak się stanie :)

0

Dobrze naszym idzie, ale droga do mistrzostwa wciąż trudna.

0

Dobrze czułem pisząc wczoraj że Luisito strzeli gola :)

0

To prawda, po pierwszej połowie czułem że będzie ciężko, ale ostatecznie nasi dali radę :)

1

Dobrze że dziś strzelił dwie bramki, koniec złej passy :)

0

Koniec! Mamy pewne 3 punkty :) VeB!

0

Luis Suarez goooooooooooooool :D

0

Rakietaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa :)

0

El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooooool :)

1

Kurde, łatwo nie będzie o wygraną, oby w drugiej nasi strzelili i wygrali.

0

Tylko nie kontuzja...

0

Jazda Barca po 3 pkt!

0

Ciekaw jestem jak dziś zagra Gomes jeśli go Enrique wystawi.

2

Oby i dziś nasi zagrali dobry mecz i zdobyli 3 punkty, Vamos!

5

Roni wciąż niesamowity mimo wieku i zakończenia kariery :)

1

Skoro za 30 mln to powinni taką ofertę zaakceptować.

0

Jaja jak berety.

2

Gdyby udało się go sprowadzić to byłoby zajebiście, idealne wzmocnienie środka pola.

4

Brawa dla Pique, jak widać nie pierdzieli się z nimi.

0

100 mln euro :D :D

0

Oby i tym razem było tak samo.

2

Może i obrońca dobry, ale żeby za Albe? Transfer bez sensu, tylko Jordi.

0

Wyczuwam że jutro Luisito strzeli gola :)

0

I taka informacja mnie bardzo cieszy.

0

Chyba Digne a nie Alba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?