Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir i Samper nadal mogą coś zdziałać w Barcelonie. Samper musi się jeszcze ograć.
0
Oby tylko nie odszedł, przecież on nadal pełni bardzo ważną rolę i robi dobrą robotę na boisku.
0
Nadal chciałbym aby to Sampaoli został trenerem Barcy, ale to pewnie niemożliwe..
0
I niech sobie Portugalczyk ZP wygra, olać to, ten kto ma wiedzieć to wie że Leo i tak najlepszy.
0
Ale to się wszystko ciągnie, masakra.
0
Według mnie Xavi ma jeszcze na to czas, lepiej aby się dobrze przygotował.
0
Jeśli Arda zostanie, to wtedy sytuacja finansowa na zakup nowych piłkarzy mocno się skomplikuje.
0
I pomyśleć że już w niedługim czasie Andres tak jak i również Generał przestanie grać w FCB.. Oby pozostał jak najdłużej.
0
Jak ten transfer dojdzie do skutku będzie zajebiście, ale łatwo chyba nie będzie jak widać :/
0
Temat wyboru nowego trenera wydaje się nie mieć końca, jutro zapewne będzie nowy kandydat.
0
Za 1,5 mln to powinni go zatrudnić, dobry trener za tanią kasę.
0
Powinien sam zadeklarować klubowi że chce odejść jeśli mu zależy na tym by trafić do Barcy, z niewolnika nie ma pracownika.
0
Jak za taką kasę to dobra opcja.
2
Już czuję jakie to będą "wzmocnienia" w letnim okienku...
0
Pamiętam to jakby było wczoraj, ale ten czas leci, to był niezapomniany mecz.
0
Azpilicueta dobra opcja, ale wątpię że go wyciągną z Chelsea.
0
Cóż, taka prawda.
0
Ta saga chyba nie będzie mieć końca.
0
Kto to kurna jest ten Seri... Marca fajna okładka.
2
Bardzo dobrze że nie przeszedł do Barcy.
0
Zobaczymy jak dalej będzie to wszystko wyglądać.
3
Cóż, Sevilla i Celta to jedyne nadzieje.
0
Cieszynka MSN i ta ostatnia z Realem najlepsze :)
0
I od tego momentu wszystko się zaczęło :)
0
Prima Aprilis już było.
1
O odejściu Ivana nie powinno być w ogóle mowy, musi zostać.
0
To będzie temat długi niczym z Fabregasem.
0
Bardzo dobrze że się nie poddaje, niech walczy nadal bo potencjał ma duży.
0
Wspaniały bramkarz, oby wygrał LM, zasługuje na to :)
0
Kurcze, ale szkoda..