Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozna chociaż nie lubie tego;p
0
TO Liverpool odpuścił walke o LM i chce sie pogrążyc w srodku tabeli rozumiem :D?
0
: kondziom96
Pewnie masz 13 lat wnioskując po licznie 96. Na pewno Lvpool sprzeda Torresa a Gerarda to już bedzie na siłe wyrzucać zmiażdzyłeś tym info skąd to zaczerpnołes :D
0
zawsze jakis blad sie musi wpiepszyc :P
0
W tym roku na boisku piłkarskim
Real-Barca 2-6
Barca - Real 1-0
Na parkiecie
Real- Barca 76-79
Barca-Real 86-82
Real - Barca 57-7
Ciekawe czy kiedyś się takie piekne chwile powtórzą:)
0
Barceloniarz
To fajnie mzoemy sobie pogadac mo j mail matti.1987@o2.pl napisz zgadamy sie i porozmawiamy fachowo. Ja sledze od wielu lat Eurolige(suproligr) NBA i na c+, mam wykupiony NBA League Pass, sledze ligi krajowe takze prosze bardzo pogadajmy. Ja spac nie ide bo ogladam Knicks vs moi kochani SPURS a potem Mavs-Nuggets
0
Barca jak zwykle zabiła rywala glebią składu, RUbio trafia 3.4 za 3pkt to juz swieto, koszykarski Pujol Fran V. zagrał kapitalnie cóż znowu lejta dla Madrytu :D
0
Barceloniarz123
To sie tak łątwo mowi pewnie nie wiesz jakich graczy ma Olympiakos i jak grozny zawsze jest Panathinaikos, ktory w zeszlym sezonie nie byl brany jako faworyt nr1 atakował z dalszego miejsca a wygrał eurolige we final four w wielkim stylu
0
ZbigniewWodecki
SMieszny jestes. Hansen to nie jest jakis wazny gracz a Reyes i tak nie gra w tym sezonie praktycznie przez kontuzje Real dysponowal tym samym co mial od poczatku sezonu.
0
Przeciez nie musisz ogladac na sopcascie napewno beda inne źródła:)
0
Mam andzieje, ze dozyje do tego meczu bo zarwałem prawie cła noc na Nba
0
arkasath
Po to na ekstra zeby ludzie wykupowali droższe pakiety od jakiegos czasu to mozna lepsze rzeczy znalezc na ekstra niz na zwyklym polsacie.
COdo Prignioniego to nie jest wybitny strzelec ale trzeba dobrze bronic przeciwko jego pick and rooll, ktore gra swietnie z ławrynnowiczem chocby a grajac w TAU swietnie robił te zagrywke ze Splitterem lub McDonaldem siejac postrach i bedac do pewnegoc zasu faworytami euroligi w tamtym roku oraz ligi ACB
0
Normalnie cud newsy o koszykarzach zdominowały te stronę proście a bedzie Wam dane lepiej pozno niz wcale:)
0
Zmęczyć ławrynowicza pod koszem odpowiednią rotacją Ndoongiem oraz Vasquezem, męczyc Bullocka agresywna obrona ze zmianami (grimau,Sada) i wygrana w kieszeni.Szkoda, ze nie ma u Nas juz Ilyasovy teraz widac jaki to talent jest w Bucks gra swietnie z Bogutem tworza super bialy duet. Coz przewaga na koniec mysle nie bedzie wieksza niz 5pkt w jedna bądz druga strone.
0
yogoorcik
Wszystkim sie nie da ale pilka,kosz,siata,tenis,reczana,kolarstwo,lekkoatletyka,skoki,biathlon,snooker czy footbal AM czemu nie polowaz tych ostro ale w drugiej polowie jest sie na biezaco:)
0
Na polsat sport extra
0
Szkoda, że 99% tutaj zarejrstrowanych jedynie interesuja się piłka:) Płytko troche ale cóż:)
0
No ja zacieram ręce na mecz jestem ciekaw jaka piątka wyjdzie, Napewno Lorbek,Navarro mysle, że dong a dalej nie wiadomo. Kluczem bedzie odpowiednia rotacja pod koszem żeby zatrzymac Ławrynowicza i Velickovicia, Bullock tez nie moze zagrac wielkiego meczu wtedy mamy ich w garści. Ogólnie świeta koszykarskie fantastyczne jeszce dla bukamchera takiego jak ja to cudowne(pod wzgledem kosza). Teraz lookam Boston Orlando, fantastyczna defensywa Celtów a dzis jesce Kobe vs LeBron a potem Blazers vs Nuggets ulala:)
0
DO Realu przybył Marko Jarić ciekawe posuniecie ale zanim wejdzie w zespol to troche minie. Trzeba zameczyc Real rotacja skłdy zwłaszcza pod koszem, zmęczyc ławrynowcza i przykryc Bullocka i spokojna wygrana chociaz mysle ze w tymmeczu roznica pkt ni ebedzie wieksza niż 5 na korzysc jednych badz drugich
0
Włąsnie w tym jestesmy przed tworami angielskimi. Tam są tylko kluby piłkarskie tutaj barca to nie tylko piłka to coś więcej:)
0
Villa to najlepszy obecnie napastnikmoże na równi ze Zlatanem. W kazdym meczu mozna miec pewnosc, ze strzeli bramke i przy sytuacjach 1na1 jest niesamowity. Ale gdybym mial do wyboru zakup ktoregos z nich dwoch za te sama kase to brał bym Torresa, bo do tego potrafi swietnie grac głową ale jest pare lat mlodszy, Villa ma juz prawie 29lat Torres pogra 2razy dluzej od niego na najwyzszym poziomie.
0
Co tam robi Kaka przed Iniesta to niewiem. We trojke z LEo i Xavim rozbili cały swiat, Hiszpania gra najlepsza piłke a tam Kaka. Za Puchar konfederacji i kaszane w Milanie? Co do pierwszej trojki moze sie zgodze chociaz i tak ROnaldo budzi watpliwosci ale Kaka powinien byc maksymalnie na 5miejscu albo powinno go tam nie byc. Zamiast niego GOURCUFF, ktory eksplodował talentem, jest ddowódca Bordeaux, ktore po wielu latach zdetronizowało Lyon, teraz trzyma ten sam poziom a nawet lepszy i w LM są objawieniem wygrywając jedną z 3 najcięższych grup.
Dziwi mnie tez nieobecnosc w 1jedenastce Pujola badz Pique. Terry to dla mnie wątpliwa sprawa.
Niestety czesto mi sie wydaje, ze tych piłkarzy wybieraja imbecyle za same nazwisko.
0
Jak nie wygrywac gdy z łąwki wchodza Lorbek,jaka,Grimau czy Vasquez:) za tydzien GD i jezeli Bullock nie zagara super to Barca powinna wygrac:)
0
Co jak co zaskoczył mnie Jeffren, moze Pedro strzelil gola ale nie ma takieg o dryblingu jak Jeffren, ktory nic sie nie bal i szalał:)ulala
0
BARCA to jedyny po AJaxie z 1972r klub, który wygrał wszstko co było.AJax nie rozgrywał jedynie superpucharuu krajowego.
Ale zdobyc to w dzisiejszych czasach, przy takim nawale spotkań,fizycznosci to cos NIESAMOWITEGO
0
dawid2684
NIe wiedziałem, ze az tak kochasz siec sklepow Real
0
Na stronie Realu news o meczu z Aaragossa a same komentarze o Blaugrana:D
0
Na stronie Realu news o meczu z Aaragossa a same komentarze o Blaugrana:D
0
Zapamietajcie ten mooment, taki sie juz raczej nigdy nie powtorzy, te chwile ebdziemy zawsze pamietac. Za naszego zycia nie wiem czy zdarzy si ejeszce taki rok jak ten 2009:)DELEKTUJMY SIE
0
NO TO KOCHANI CZekAMY TERAZ na mecz z REPREZENTACJĄ MARSA :D