0

katalonczykjoe

Jestes zenujacy wstyd mi ze jestes za Barca sezonowcu Barca to tez kosz i reczna a ty lepiej uciekaj do mamusi lub do FIfy jestes zanujacy pewnie 2lata temu byles za Realem/

0

Adamos1993

Nie zazdroszcze ale sam wiesz ze tearz tak moglo byc ze sie udalo a w przyszlym sezonie moze byc gorzej sam wiesz ze nieda sie zagrac dwoch takich sezonow z rzedu jak byly ostatnio i ze w przyszlym sezonie zdobedzie Barca jedno tropfeum to bedzie bardzo dobrze. DO tego w ubieglym sezonie kontuzje szczesliwie omijały Messiego,Xaviego,.Etoo i praawie do konca Messiego tylko Iniesta mial problemy ale tez w najwazniejszych meczach mogl grac. Co bedzie jak jeden czy dwoch z nich wypadna?Wtedy Bojan czy Eidur opciagna gre i zdominuja Kake,ROnaldo czy Benzeme.?

0

Brawo bezsensowny transfer i to jesze za taka kase

0

Niedobrze sie robi caly czerwiec przespany zadnego dobrego transferu a teraz tylk oCesc,Villa lub ktos inny moga uratowac sprawe. Potem z lawka rezerwowych z Eidurem,Hlebem i Bojanem nic sie niedziala. Real na lawce bedzie miec takich graczy jak Gago,SNejder, VDV czy Raul.

0

Kupno Benzemy byloby wiele lepsze najwieksyz plus to wiek 6lat mlodszy od VIlli i tanszy ale w Barcie nikt tego lata cos niemysli. A tak jezeli dojdzie VVilla to bedzie kolejny maluch a Beznema bylby w sam raz silny i szybki.

0

Szkoda ze nietrafil do Nas on spuscil z tonu wielu jezdzi po Nim ale ma wielki optencjał takiega napadziora Barca potrzebowała polaczenie sily i dynamiki. Noi 6lat mlodszy od Villi to bylby najwiekszy argument ale szkoda. Jednak za Villa przemawia to ze z Xavim czy Iniesta graliby na pamiec wielki plus.

Ja tylko na jedno czekam jezeli Real wygra jakies trofeum to sie mocno niezdziwie bo z takimi graczami ciezko niewygrac ale jezeli niewygraja a w LM odpadna znowu wczesnie to pękne ze smiechu i to bedzie juz szczyt wszystkiego :D ;D

0

Opera mydlana z Nim trwa nadal a mozna było sprowadzic Benzeme za mniejsza kase i do tego zawodnik młodszy i takie polaczenie siły ze sprytem. I Real go moze miec PARODIA>

0

Niewiem jak Wy ale ja mam dosc tych kretynskich newsow typu "chciałbym grac w Bacelonie ale to moj klub marzen". Juz chyba bylo tak o 20swietnych pilkarzach a i tak zaden z nich nieprzyszedl i nieprzyjdzie bo to tylko jakies wyrwane slowa. Barca powinna przesta c bawic sie dlugo z Villa i zapomniec o RIberym nieiwem poco niektorzy z Was to jescze tutaj pisza o Nim. ZOstawic Etoo i kupic SIlve. Wtedy Villa niepotrzebny jest bo na szpice byoby 3+ w razie czego Henry noi byla by zapchana newralgiczna pozycja na ktorej grywa Henry czyli lewy atak/pomoc bo wiadomo ze Henry juz powoli dobija do portu jakim jest emerytura.

0

A poziomu R10 i tak nieosiagnol i nieosiagnie i nikt tego niezrobi narazie, R10 był najbardziej magicznym piłkarzem od czasów Maradony i ROnaldo z Barcy. Przeciwnicy sie murowali czesto a R10 potrafił zagrac cos takiego ze nikt by tego niewymyslił do dzisiaj mam w pamieci te cudowna asyste z polfinalu z milanem w 2006 i gol Giulego tego wtedy nikt by niewymyslił nawet obecni Xavi czy Iniesta ale R10 rozmiwnil sie na drobne.

0

I ze niby Kaka byl zmeczony sezonem?Phi. Z pucharów Milan odpadł dawnoo w lidze Kaka czesto niegrał MIlan niewalczyl o nic ostro juz od polowy sezonu co maja powiedziec piłkarze z Barcy czy z MU ktorzy do konca grali o najwieksza stawke.

0

Mowicie ze Etoo jest zle traktowany czy cos. Dla Barycy wiecej zrobili Cavi,Iniesta i inni nawet Henry w tym sezonie zrobil wiecej bo zawsze był dobry w najwazniejszych meczach oprocz finału ale był po kontuzju. Natomiast Etoo troche przegina mysli ze jest najwiekszy a jak sie na niego patrzy to wcale tak niejest. ZBytnio jest zakochany w swojej osobie i to nawet czesto niepopłąca w meczach. Odejdzie bedzie ok nieodejdzie tez sie swiat niezawali. Caly czas sie diwie czemu Barca tak naciska z ytm Villą jak najlepsza opcja byłoby zostawienie Etoo wtedy jest na lawce Kerrison i Bojan i wziasc SIlve na najbardziej potrzebna lewa strone i nietrzeba ani dawac 40mln plus piłkarz jakis i zyskuje sie piłkarza ktorego najw.marzeniem jest Barca a nie jak Villa ktory sam nieiwe co chce.Dziwne.

0

ALe widac roznoce miedzy Hiszpanami a Brazylia. Hiszpania rozgrywa piłke najlepiej na swiecie to Barca wsrod reprezentacji natomiast Brazylii to idzie topornie Hiszpania na wlasne zyczenie przegrala z USA. Co do Kaki to niegrał nic wielkiegodostawał pilke czesto na boku i grał do najblizszeo partnera to bylo jak R10 na mundialu 2006. Zagral raz swietnie przy golu ale faktycznie gdyb taka sodobe mial Iniesta,Xavi,Messi,Ronaldo to skoncyzloby sie grozniej o wiele bardziej. Brazylia niega nic wielkiego do stylu Hiszpanii jej daleko i go nieosiagnie bo nikt niema tylu kreatywnyc pilkarzy jak Hiszpaniia:Xavi,Iniesta,Cesc,ALonso,Silva,Villa,Torres. W tej chwili na swiecie jezeli chodzi o potencjał to zdecydowanie Hiszpania nr.1 a za nimi przerwa i dopiero Argentyna ktorej jednak do bycia wielka i ryzwalizowania z Hiszpania brakuje swietnego playmakera bo maja Messiego maja super napadziorów ale niamaja kogos takiego jak Xavi czy nawet Kaka. Na poodbnym poziomie na papierze jest ANglia ale oni to sa woogle nienormalni chociaz Capello moze z Anglikow zrobic juz druzyne medalowa bo obroncow ma swietnych i jezeli dolozy do tego cos od siebie to ANglia bedzie straznie grozna. Na te chwwile to moim zdaniem

Hiszpania

Anglia

Argentyna

Brazylia

A znowu nie podniecajmy sie tak golem Daniego ze to on dał finał bo bylaby jeszce dogrywka badz karne i wiadomo ze Brazylia dalej byłaby faworytem.

0

Mecz niezły:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?