0

Candy

Dobrze mowisz, Barca jedynie nie jest tak efektowna ale gra jeszce lepiej w obronie jak w zeszłym roku. Wtedy slabiutki Real strzelil np. 2 gole na SB a w sobote o wiele mocniejszy nie zrobil nic. Barca jest lepsza w obronie,bardziej wyrachowana i lepiej potrafi grac taktycznie. Nie da sie 2 lata z rzedu grac co drugiego meczu tak efektownie jak w zeszlym sezonie. Chociaz jak jest okazja to Barca co pare meczów grywa strasznie efektownie. (Arsenalx2,Vfb,Bilbao,Sevilla,Saragossa,Tenerife) i jeszcze kilka meczów sie znajdzie.

Jedno jest pewne, to jjuz jest obok Milanu z lat90tych,Barcy z lat 90tych oraz Ajaxu s lat 70tych najlepszy team w historii. Jezeli obronia Lige i LM to bedzie najlepsza ekipa w historii. Bo zrobic takie 2 sezonu z takim nakladem meczow i obecną fizycznoscia gry to cos kosmicznego.

0

Co jak co ale tak pewnej defensywy tak silnie obsadzonej Barca nie miała. Pique,Pujol-Milito-Marquez do tego Chygrynski oraz swietne boki. Z ARsenalem nie gral dwaj stperzy to weszli rezerwowi i nie bylo praktycznie roznicy. Z Realem zeszedł Milito to wchodzi Rafa i nie ma roznicy. Barca w obronie osiagneła mega poziom, jest jezel chodzi o potencjal w niej na topie

0

CO jak co ale Valdano miał racje jednak szacunek za powrót po prawie 2 latach.

0

WYdaje mi sie, ze Ramos ma problemy z głową. Nie dosc, ze gra chamsko to rozwalila mnie sytuacja z messim pod koniec gdy nie mial szans wydobyc plki a robił jakies kung fu kopiąc prawie Leo w okolice głowy

0

A jak porównujecie RONALDO LUIZA NAZARIO do Cristiano to piszcie wyraznie. Ronaldo byl tylko jeden, ten najlepszy, ktory sam mecze wygrywal i nie zawodzil w wielkich meczach.

0

zibiku

Myslisz, ze we Francji sie gole latwo strzela, ze chcialbys wspolczynnik 0,5? Tam sie strzela cholernie truudno, ciezej niz w PD,SerieA oraz PL. ZObacz wyniki najlepszych strzelcow z Francji i porownaj z inmi. Praktycznie zawsze tam jest najmniej bramek strzelanych przez najlepszych strzelcow w stosunku do tych 3 lig czy niemieckiej. We Francji jest strasznie duzy naklad na taktyke, są szachy, dobre defensywy i ciezko sie strzela. Dla mnie to tam powinien byc nawet wyzszy wspolczinnik.

0

fdsf

0

Bedzie transmitowac na pewno ale jak pisalem pewnie na 90% nie bedzie komentarza. Ironia losu Papiez tez zginal w przeddzien niedzieli miłosiedzia, ledwie tydzien roznicy.

0

Mazi

Nr z plusa to niebedzie problemu dostaniesz kope esow z bramki

0

Mecz wiadomo, ze sie odbedzie tylko pewnie bez komentarza jak 3 kwietnia 2005r z Betisem.

0

Ja sam glosowalem na ś. Lecha Kaczynskiego tak samo Na PiS a do tego zginął Wasserman, ktory jak malo kto potrafil dążyć do prawdy jako sledczy.

0

Mecz chyba niebedzie komentowany podobnie bylo po smierci Papieża byl mecz Barca-Betis 3-3 i był bez komentarza.

0

Tam w Hiszpanii i w innych miejscach maja nas w d... a My szalejemy za ich piłka i innymi rzeczami. W takich chwilach czlowiek troche przeglada na oczy

0

NIkt dzisiaju Nas w kraju nawet o tym nie wspomni. W Polsce pewnie mecze odwolaja zaraz

0

Messi na srodku to bedzie cos złęgo niestety, najlepiej sobie radzi jak moze wjechać z boku,cofnięty i zaskoczyc rywala. No kuzwa dobił mnie Zlatan czy piłakrze ze szkła są:/?

0

Przestancie z tym Bojanem bo mnie to odbija. W takim meczu jest dobry zeby polatac miedzy obroncami i na nic wiecej, wyjdzie narobi w gacie i zejdzie. Bez Zlatana jestesmy troche w ciemnej d.... ale coz trzeba sobie radzic. Obstawiam, ze wyjdzie taki sklad

VV-Dani-Puyol-Pique-Maxwel-Sergio-Keita-Xavi-Iniesta-Messi-Pedro

Niestety Pep upodobal sobie gre z Keita i Sergio, Toure pewnie niema co liczyć na wyjscie. Dla mnie Zlatan jest lepszy od Etoo ale Samuel gral zawsze, kontuzje mial gleboko w powazaniu.

0

Jezeli MEssi nie zagra na topowym swoim poziomie to bedzie zle. Gdyby byl Ibra to nawet w slabszej dyspozycji Leo byloby ok bo Xavi moglby uruchomic Zlatana jak z Arsenalem. Bojan jak wyjdzie ebdzie miec 5kg w majtach niestety. Pedro to tez nie jest jeszce to. Iniesta po kontuzji takze zostaniemy z jednym swietnym graczem z przodu.

0

Jezeli MEssi nie zagra na topowym swoim poziomie to bedzie zle. Gdyby byl Ibra to nawet w slabszej dyspozycji Leo byloby ok bo Xavi moglby uruchomic Zlatana jak z Arsenalem. Bojan jak wyjdzie ebdzie miec 5kg w majtach niestety. Pedro to tez nie jest jeszce to. Iniesta po kontuzji takze zostaniemy z jednym swietnym graczem z przodu.

0

Henry jest niestety juz nie do gry, w tym sezonie chyba zagral dobrze gdzies w dwoch meczach.

Ci co sie cieszą z braku Ibry to albo coś wachali albo nie znają się kompletnie.

0

Szkoda bo gdyby gral to byc moze Iniesta wyszedl by w srodku z Xavim chociaz pep dawno juz tak nie gral, a tak Iniesta znów out na lewo szit/

0

Bedzie wieksza odpowiedzlnosc na Mesim bo nie licze, ze PEdro czy Bojan w jakikolwiek sposob dadza rade go wesprzec. TO jest dobre na Bilbao ale nie na Real.:/

0

Bojana nawet nie ma co wystawiac, kompletna pomylka by to byla wyjdzie zostanie sponiewierany i wroci na ławke po45minutach. Szkoda, ze Henry jest nie do gry

0

STraszna lipa wierzylem w niego bardzo kurde tyle kasy poszlo na niego a niewystapi w najwazniejszym meczu ligowym.

0

W takim razie lepiej sie nastawic na kontry, nie w stylu Barcy ale z Pedro i Messim w przodzie to byloby dobre. Zabić deskami srodek pola i czekac na blad Realu.

0

Rooney wyszedl po gorszej kontuzji. W takimr razie pewnie bedzie wariant Xavi/Sergio/Keita/Pedro/Iniesta i MEssi na szpicy

0

Ni jest dobrze, pilkarz z takim potencjalem jest niezbedny. CHolerka powinien zagrac nawet ryzykujac jak Rooney to jest najwazniejszy ligowy mecz, porazka odbiera szanse na tytul no niema bata

0

No to bedzie zle, Bojan jest nie do g ry na takie mecze

0

Brawo Hristo, prosto z mostu. Nie lubie udawanki wiadome jest, że zdecydowana wiekszosc kibicow FCB nienawidzi Realu i vice versa.

Pewnie na RM.pl ebdzie to wrzucone i wybuchnie burza w s zklance wody:D

0

WKurza mnie tylko okreslenie "Mesjasz" w stosunku do Leo. To jest naprawde nie na miejscu.

0

Rozsmieszaja mnie ludzie manifestujacy, ze sa nie wierzący. Ale jak cos sie stanie to zaraz: o Bożeee pomocy, Jezus Maria i zaraz sie Boga poznaje. Smiesza mnie tacy ludzie: wóz albo przewóz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?