0

i kolejny puchar do kolekcji :))

0

Messi jest najlepszy i NAPEWNO zdobedzie Zlota Pilke :))

0

Złotą Piłke może wygrać każdy byle by nie Ronaldo

0

najlepszego... i jak najmniej kontuzji :)

0

Messi i Neymar razem... Barca bylaby niepokonana :)

0

8-0... gdyby tyle z realem wygrali to byloby genialnie ^&

0

kumkwat1907
masz 100% racje :)) Villa przyjdzie pełen sił ^^

0

"najlepszy pilkarz swiata wyznal" jak to pieknie brzmi :))

0

najlepszego Andres :]

0

gdyby Messi i Neymar stworzyli duet, to byli by niepokonani :D

0

gratuluje Messiemu potomka, jego dziecko na pewno bedzie tak samo utalentowane jak on :D

0

myślę, że inni piłkarze Barcy też mają o nim bardzo dobre zdanie ^^

0

dzięki za taki wywiad z Xavim :P

0

Gratulacje dla Hiszpanii :)

0

fajnie by bylo, jakby obronili tytul Mistrza Swiata ^^

0

gratulacje :))

0

brawo Hiszpania ^^

0

czy probowales juz wina od Iniesty ?? hahha... to mnie rozwalilo :))

0

dobrze ze beda dopingowac swoich kolegow :]

0

fajny bylby taki wywiad z Xavim ^^

0

niektore odpowiedzi sa podobne do odpowiedzi Valdesa :))

0

co wspolnego ma Polska i Katalonia ??
nazywaja nas Polakami... heh dobre :))

0

wino Iniesty jest na pewno pyszne ^^ musze sprobowac

0

takie wzmocnienie przyda się Barcelonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?