0

domowe podobają mi się bardziej, są takie... barcelońskie ;)

0

mam nadzieję, że będzie solidnie strzegł naszej bramki :D

0

Busi to Busquets :D

1

ja też bym bardzo chciała :) jest urodzonym kapitanem i ma walke w sercu pomimo tego że jest młodziutki :D

0

tylko nie Llorente :(

1

troche za dużo kasy jak za Cesca.. wydaje mi sie że nie jest tyle wart ;)

0

zgadzam sie w 100% i jestem troszke zawiedziona że Alba w ostatnim meczu siedział na ławce :(

1

dokladnie. najpierw potrzeba bardzo silnej i niezawodnej obrony, a dopiero pozniej myslec nad reszta, jesli nie bedzie obrony nie bedzie nic ;(

4

nie ma co mowic bo Mascherano niezle sie nabiegal wczoraj za Villa, mysle ze to byl jego dobry mecz ;)

0

dziękujemy za walke Barca! gratki dla Athletico, zasłużone :)

0

Dziękuje Ci bardzo za pomoc :)

0

*Koleżanko hehe :D
bardzo szkoda bo te internetowe transmisje bardzo tną i nie widziałam ostatnio połowy meczu :((

0

mam cyfrowy polsat, wiecie czy na tej plaformie znajde transmisje?

0

Jestem za :D Smuda rządzi :)

0

bardzo spodobalo mi sie zachowanie Valdesa. szkoda ze odchodzi

0

raczej bedzie, bo wszystkie mecze copa del rey sa transmitowane.

0

Pep jest oficjalnie trenerem Bayernu Monachium

0

świetny artykuł. podoba mi sie tytuł "Leo kontra Messi" :))

0

według mnie powinni wyremontować Camp Nou. na tym stadionie było rozegranych tyle wspaniałych meczy i szkoda by było stracić takie miejsce :)

0

syn Messiego też pewnie bedzie taki utalentowany jak on :))

0

Messi musi grac w Barcelonie jak najdłużej :)) i życze mu 4 Złotej Piłki. on jest najlepszy :D

0

w następnym meczu Villa powinien grać w pierwszym skladzie

0

Messi... :D

0

ten piłkarz jest niesamowity...
Vamos Messi ♥

0

syn Messiego będzie na pewno tak samo utalentowany jak on :P

0

cieszę się, że to właśnie Xavi i Casillas dostali tę nagrodę :D

0

Casillas i Xavi to swietni pikarze...

0

gratulacje dla Iniesty :))

0

Barca wygra... może zobaczymy hattricka Messiego :)

0

4 mecze bez bramki, ale 15 klasyków 13 goli O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?