Barcafan2020
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Oj mam wrażenie że dużo osób cieszy bardziej przegrana realu niż wygrana barcy ważne że somsiad ma gorzej heheh.
3
@Krzyszt8f_xd obyśmy mieli miny głębynowe. : )
3
niby prześcieradła to nie człowiekia klub ale czuć tą radość w powietrzu jak widzi się taki cudowny wynik i żółta łódz podwodna zatapia wielki biały pancernik nazwą prześcieradłito
1
rudy ogląda i płacze
1
obrona prześcieradeł jest magiczna potrafi znikać
1
jest may to totototooto jest
1
no niemożliwe że cierpisz
0
Przypominam o formie Atleticho w tym sezonie ale i tak moim zdaniem mecz na + ważne że wygraliśmy i jesteśmy przed realem . Visca El Barca
0
@Tomcio no nie wiem czy da się mieć wyjebane na klub w którym wygrało się wrzystko
ten klub cię stworzył i tam mieszkałeś i grałeś przez 20 lat no nie wiem
0
@Kismeth no dobra ale porównaj grupy i jaką forme mają ich przeciwnicy
0
@masik86 nie no ja nie moge
0
szczerze wole żeby barca dostała 10 do 1 ale Xavi dostanie i wyleci a zażąd wreszcie zatrudni kogoś dobrego
0
poprostu dajcie Guardiole,Ancelotttiego jezu no po co te wynalazki farmerskie
0
tak szczeże visca el barca czekamy na Ronaldo i MAgurine ale wygrajmy tą lige
0
@blakkudium boli ten inter w 11 sekundzie
0
oj zacieram rączki na Maguira i spułke oj bedzie zabawa ojojojojoojojojoj.
0
Wczoraj byłem na meczu i Ter jakiś nie ter sztegenowy dosłownie widziałęm jego twarz i myślałem że to ktoś inny.
2
Pozdrowienia ze słonecznej Barcelony wracam metrem ze stadionu i czuję się jak w Hinduskim metrze.
0
Pov: rozmowa na https://www.realmadryt.pl/; eeeeeeeeeeeee Cemevinge i chuchumenine bardziej zasłużyli ,a wogle to Gavi jest be - jak to przecież Ninicius Małpinius najleprzy tylkoo on nie jakiś random Gavi.
0
Melduje się w Niemczech zaraz lece do Barcelony za dwa dni mecz Visca Veb oby Barca zagrała tak jak wczoraj.
4
dawać nie odpuszcczać wpi@#dolić im 7 bramek
1
@Hugo76 https://www.realmadryt.pl/
0
Coooooooooooooooooooooooo jest
1
visca El Barca ffffffffffffffffff
0
Ja prosze utrzymajcie to do 23 bo ja wtedy się melduje nie po to wydawałem pieniądze żeby barca przegrała.
0
chrrżcheeeeeeeeeeeeeeee o jezu jak ja żyga żżżżćggwrh tymi wrzógrbfzhhfjevfM.
0
@victor_dziedzic będe jechać na Barca vs Atletic Bilbao
0
@JUNIORcom no tam jest z opuznieniem
0
wiem jak czuje się De Jong grając w amatorskiej drużynie też nie jestem wystawiany na skrzydle i jest jakiś idiota (co ciekawe fan Madrytu) moji koledzy mówią że jestem leprzy ,a ten chłop wiesza gre ciągle gra do tyłu i se łazi po boisku.
0
jaki wynik ? ffffffffffffffffffffffffffffff