0

@sentenced tak jedynie na tej stronie możesz przekrzyczeć idiotów bo nie ma tu dużo ludzi.

0

1

no chyba nie no aaaaaaaaaaaaaaaaaa znowu wierd

2

ależ to przypadek że real dostaje w dupe -8 pkt i nagle łubudu taka informacja jak mi podacie inny mecz ktory mógł być podejrzany o przekręt niż z chelsa ja za to moge podać z 10 kiedy były takie z dupy karne dla prześcieradeł i dlatego wygrywali mecze, cały sezon 2020/21 był ustawiony pod real .

1

PSG dostaje wpierdol jak szwedzi pod Kirchormem. Bez okazji całkowita dominacja Hupo Moting to jakiś negev ,Messi płacze a mekambe tylko czeka na koniec żeby udać się do szejków i trenera zwolnić ,a po sezonie znowu nowy sezon,trener wielkie zakupy,może ronaldo i wpierdziel w 1/8 i tak na okrągło.

0

PSG z czym do ludzi

0

PSG dostaje wpierdol jak szwedzi pod Kirchormem. Bez okazji całkowita dominacja Hupo Moting to jakiś negev ,Messi płacze a mekambe tylko czeka na koniec żeby udać się do szejków i trenera zwolnić.

2

och ale wejdzie kuponik na Bayern. PSG jest tak beznadziejne że ja chciał bym coś napisać ale nie wiem co. ta bramka jest bombardowana jek berlin w 45

0

och ale wejdzie kuponik na Bayern. PSG jest tak beznadziejne że ja chciał bym coś napisać ale nie wiem co.

9

Podejdzmy do tego meczu z pokorą wiedząc że przed nami jest trudny przeciwnik .

15

Czemu człowiek bogaty, wydaje się mający wrzystko musi się wpieprzyć jakieś bagno, a mógł żyć przyjemnie ,a teraz sobie posiedzi w pierdlu

1

@JohnyMemonik ja mówie o czym innym

1

na real madryt.pl już wybierają nowego trenera widziałem komentaż gdzie typ mówi że chce Xaviego na trenera ale to było rano bo teraz się zesrali i im serwery wyebało

1

raphiniaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!

3

na realmdryt.pl

już nam gratulują majstra

0

nakupowali losów w totka a potem będą spłacać rozłożone na 7 lat zapłaty bo inaczej by nie obeszli fair play

0

tebas był widziany w aptece podczas kupowania wazeliny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

lest go barca lets go Xavi lets go Gavi

3

no obyśmy podeszli do tego meczu z pokorą jak i pewnością siebie wiedządz że przed nami jest taki przeciwnik

1

ważne 3 pkt vamos barca

0

bardzo dobrze że real i Barca wspułpracują w takich sprawach niestety w dzisiejrzym świecie fudbolu kluby muszą się jednoczyć aby arabowie nie przejeli tego sportu robiąc sobie trzy kluby galacticos gdzie tylko one mają szanse w lidze mistrzów. bo o ile przyjazń u niekturych klubów .nie wchodzi w gre kluby i kibice którzy kochają piłkę powinni o nią walczyć i np kibice barcy mogli by kibicować i np nie kupować koszulek psg nie przychodzić na mecze tego klubu nie wspierać ich finansowo

0

0

@QuentinTarantino no teraz kiedy piszesz to gorsze ale heca co.

0

@HypeR żółtym o co chodzi?

0

@CulerParaSiempre a ok sorry za błędy ortograficzne trochę się pospieszyłem

2

@HypeR podwodnych

2

Ale że Villareal ma leprze statystyki co to za anom......ale czakaj przecież to drugi sezon Anchelottiego w tym klubie czyli tradycyjnie w pierwrzym sezonie ma same sukcesy a w drugim wyrywa ryjem a asfalt.

2

Oj ale chciałbym być teraz na stadionie żułtych łodzi.

4

Cudowny dzień jak w słonecznej la rambli z drinkiem w ręce na paelli. real w pi3du barca pewnie
czego chcieć więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?