2

to jak sędzia ojebał barce (i ja nie mówie że byśmy to wygrali bo barca gra tragicznie)jest to że nawet na stronie tych spłakanych madryciaków znalezli się tacy co piszą że lewemu gola zabrali XD to chyba nigdy tego nie widziałem.

0

@IsAmUxBarca teraz dopiero stare

1

oglądałem ten mecz 9 lat temu i dzisiaj czuje że ten piękny momnet może się powtórzyć

0

@Kuba3xxx oj a trzeba przyznać że trzeba było czekać na to aż 3,5 roku od twojego komentarza pamiętam że też tak wtedy myślałem .

0

@DonCarletto racja 1052 ale z drugiej strony to się nie dziwie że akurat ten komentarz XD.

1

@AxelF no właśnie zobaczyłem na dole liczbe 28 i się zastanowiłem ile konkretnie bo widziałem kiedyś 145 ale tak to ile najwięcej w histori?

0

a tak z innej beczki jaki jest rekord polubień komentarza na tej stronie?

0

footrol na live dzisiaj wykrakał te maniane. dziękuje ci Maciek

0

@europejczyk no dzisiaj akurat z ogórami

9

no ale coś mówicie o lewandowskim ale taka jest prawda że on strzela tylko z ogórami ....a nie czekaj

2

strone spermiarzy wywaliło na minute a teraz to tyle wypocin piszą że aż się komentarze nie wczytują

0

FDJ to jest kot naprawde

1

@Wojtek84 kolego wez już mnie nie denrwuj z tym twoim trolowaniem przed meczem piszesz zweryfikują ciągle gadasz jak to hujowo gramy a dzisiaj zamiast zamknąć morde to piszesz o peni wez chłopie odnajdz cel w życiu.

0

@Tymoon19 ja słyszałem ostatnio jak byłem na barca bilbao 4-0 na stadionie a tak to też nie pamiętam.

0

ale ja tu widze tych expertów piłkarskich co mówią że bayern nas rozwali wy chyba barce i bayern to znacie ze skrótów albo z wyników

6

@Wojtek84 nie no wez już spierdalaj do białych

1

Tomaszewski niech się zajmie sobą piecze go dupsko że chłop jest 5 razy lepszym bramkarzem od niego i gra w wielkich ligach i płacze że się łamie słowo a czemu mu tak zależy żeby go nie łamał?

0

nie wiem czy flick nie wie lepiej od was

0

@4Fabregas4 ferran to srzydłowy lewy to napastnik 2 sprawdz staty odbiorów

0

@Ytari wole real dalej

5

flick przejebał ale torres to jest kurwa taka cipa i ja nie wiem czemu on gra

0

no wreszcie schodzi ten chłop ale ten mecz pokazuje jedno nie mamy absolutnie żadnej ławki

1

@Jakchcesz no ale trolów jest od cholery ,a tak się cieszyli z ciekawości sprawdzałem czy przy transferze też dużo było

0

@Jakchcesz jak oceniasz lewego z perspektywy czasu bo naprawde pięknie się czyta te komentarze sprzed 2 lat

32

o k#rwa co tu się dzieje polacy prowadzcie barce do potrójnej korony

0

jezu jak lewy wypadnie to jest to tragedia poprostu

0

@JohnnySilverhand obejrz lepiej sobie jego parady w prime z bliższej pamięci uratował nam finał super pucharu z sociedat

0

@MILOSZ_F22 wyjazd do białych ,a nie płaczes sezonówo granie w 10 nawet na meczach amatorki jest ciężkie a ty coś gadasz wez naucz się coś o piłce a nie pierdolisz

1

@4Fabregas4 tak trudno zrozumieć że nie ma co oceniać przekombinwania jak od 10 graliśmy w 10

1

osoby co piszą że to barca niczym za Xaviego są głupie bo barca gra w 10 więc troche słabe porównanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?