Barcafan2020
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ja ogólnie jestem spokojnym człowiekiem ale jak oglądam ten mecz to myśle sobie że bym z taką przyjemnością i radością rozjebał ryj temu sędziemu temu żółtemu nieudacznikowi
2
jaki niefart ma raphinia ostatnio
0
lenglet ja to czuje
0
@dariooo no teraz zakładam że real i atletico nie sfrajerzą i będziemy 3 choć nigdy nie wiadomo z tymi drużynami;)
0
@Heros11 no ta ale to mimo wszystko atletico
1
@messi33 w lm jasna sprawa że jest dobrze ale prawda jest taka że my w lalidze rywalizujemy z najgorszym realem od lat i atletico a nie potrafimy być 1
0
@viscabee9 co z tego
1
oni zagrali takie gówno że nawet na stronie białych przyznają że to głupie co robi prasa
1
Droga redakcjo chyba już 2 lata temu proponowałem pomysł ,aby wprowadzić tytuł ''Dzban meczu''. Ostatnio ten pomysł mi zanikł ale patrząc na ostatnie wydarzenia i jak niektóre osobistości dostają wylewów które nie powinny zdarzyć w b-klasie ,myślę że to dobry pomysł . @Redakcja
0
@apollo 1001 mądry polak po szkodzie
0
o kurwa cofam to co napisałem znaczy frajerami są i tak ale fajny gol
0
na świecie jest kilkadziesiąt tysięcy klubów piłkarskich i 180 reprezentacji i tak się złożyło że ja musze być kibicem 2 największych frajerów ze wszystkich. życie jest piękne
0
@Pablozeusz a dzk bardzo
1
@Krzysiek872 znaczy słuchaj ja nie mówie że był poprostu nie wiem czemu go nie było pena dotkną?
0
wyjaśni mi ktoś jak nie było spalonego przy podaniu do strzelca?
0
de jong XDDDDDD
0
@slayer ..........ta?
3
nie no to jest przesada zdejmować lewego i raphinie
0
czy dobrze mi się wydaje że ostatni raz u BVB graliśmy za Valverde i wtedy Fati został najmłodszym strzelcem w histori UCL
0
@Marcys11 to chyba dobrze
0
my honest reaction
https://www.instagram.com/reels/DDU_5Xnu63N/" target="_blank" rel="nofollow">https://www.instagram.com/reels/DDU_5Xnu63N/
0
my bez mocnej ławki nic nie zdziałamy
2
nie no ferran to jest takie gówno
1
@Wojtek84 pięknie powiedziane
0
ja wiem że nie jestem Flickiem ale mimo wszystko zdaje mi się że więcej da niż zabierze brak treningów między niekórymi meczami w takich momentach jak np ten że mamy w 18 dni 6 meczów to np między 3 a 4 zrobienie przerwy bez treningów pomijając te przed meczem. Zdaje mi się że to może bardzo pozytywnie na morale i wypoczęcie bo jako osoba która kiedyś brała piłke na poważnie i miałem często treningi , poprostu mam świadomość że jak się codziennie trenuje to się popełnia błędy typu piłka odstakuje od nogi,nogi są cięższe wszystko pracuje gorzej po tygodniu przerwy po kontuzji wracasz i grasz jak wirtuoz.
4
aż przypomniały mi się komentarze na stronie białych po meczu z leganes ''myśle że na spokojnie możemy powiedzieć że maszyna ruszyła'' ''w tej formie cyknelibyśmy barce przynajmniej 2-0''
6
oglądałem ten mecz i powiem szczerze to co real pokazał to jest gorsze niż z barceloną. live zagrało podobnie jak my tylko my mamy troche lepszy atak i gorzej się skończyło ale mimo wszystko czekam na barca-live
0
jak??????????????????
0
wiecie co tak każdy pisał że rudy zły rudy be ale szczerze ajk pamietam obrone serginio Dest,Mingueza,stary Jordi Alba,Piqe no tacy zawodnicy byli to wcale się nie dziwie wynikom w szczególności że widze co odstawia Mingueza.
1
na stronie realu już piszą że jesteśmy gównem a flick to do extraklasy lepiej po tym meczu se majstra przyznają XD nie że nie zagraliśmy gówna ale oni to już zapomnieli o 4-0 10 latki wyszły z nory