4

ja ogólnie jestem spokojnym człowiekiem ale jak oglądam ten mecz to myśle sobie że bym z taką przyjemnością i radością rozjebał ryj temu sędziemu temu żółtemu nieudacznikowi

2

jaki niefart ma raphinia ostatnio

0

lenglet ja to czuje

0

@dariooo no teraz zakładam że real i atletico nie sfrajerzą i będziemy 3 choć nigdy nie wiadomo z tymi drużynami;)

0

@Heros11 no ta ale to mimo wszystko atletico

1

@messi33 w lm jasna sprawa że jest dobrze ale prawda jest taka że my w lalidze rywalizujemy z najgorszym realem od lat i atletico a nie potrafimy być 1

0

@viscabee9 co z tego

1

oni zagrali takie gówno że nawet na stronie białych przyznają że to głupie co robi prasa

1

Droga redakcjo chyba już 2 lata temu proponowałem pomysł ,aby wprowadzić tytuł ''Dzban meczu''. Ostatnio ten pomysł mi zanikł ale patrząc na ostatnie wydarzenia i jak niektóre osobistości dostają wylewów które nie powinny zdarzyć w b-klasie ,myślę że to dobry pomysł . @Redakcja

0

@apollo 1001 mądry polak po szkodzie

0

o kurwa cofam to co napisałem znaczy frajerami są i tak ale fajny gol

0

na świecie jest kilkadziesiąt tysięcy klubów piłkarskich i 180 reprezentacji i tak się złożyło że ja musze być kibicem 2 największych frajerów ze wszystkich. życie jest piękne

0

@Pablozeusz a dzk bardzo

1

@Krzysiek872 znaczy słuchaj ja nie mówie że był poprostu nie wiem czemu go nie było pena dotkną?

0

wyjaśni mi ktoś jak nie było spalonego przy podaniu do strzelca?

0

de jong XDDDDDD

0

@slayer ..........ta?

3

nie no to jest przesada zdejmować lewego i raphinie

0

czy dobrze mi się wydaje że ostatni raz u BVB graliśmy za Valverde i wtedy Fati został najmłodszym strzelcem w histori UCL

0

@Marcys11 to chyba dobrze

0

0

my bez mocnej ławki nic nie zdziałamy

2

nie no ferran to jest takie gówno

1

@Wojtek84 pięknie powiedziane

0

ja wiem że nie jestem Flickiem ale mimo wszystko zdaje mi się że więcej da niż zabierze brak treningów między niekórymi meczami w takich momentach jak np ten że mamy w 18 dni 6 meczów to np między 3 a 4 zrobienie przerwy bez treningów pomijając te przed meczem. Zdaje mi się że to może bardzo pozytywnie na morale i wypoczęcie bo jako osoba która kiedyś brała piłke na poważnie i miałem często treningi , poprostu mam świadomość że jak się codziennie trenuje to się popełnia błędy typu piłka odstakuje od nogi,nogi są cięższe wszystko pracuje gorzej po tygodniu przerwy po kontuzji wracasz i grasz jak wirtuoz.

4

aż przypomniały mi się komentarze na stronie białych po meczu z leganes ''myśle że na spokojnie możemy powiedzieć że maszyna ruszyła'' ''w tej formie cyknelibyśmy barce przynajmniej 2-0''

6

oglądałem ten mecz i powiem szczerze to co real pokazał to jest gorsze niż z barceloną. live zagrało podobnie jak my tylko my mamy troche lepszy atak i gorzej się skończyło ale mimo wszystko czekam na barca-live

0

jak??????????????????

0

wiecie co tak każdy pisał że rudy zły rudy be ale szczerze ajk pamietam obrone serginio Dest,Mingueza,stary Jordi Alba,Piqe no tacy zawodnicy byli to wcale się nie dziwie wynikom w szczególności że widze co odstawia Mingueza.

1

na stronie realu już piszą że jesteśmy gównem a flick to do extraklasy lepiej po tym meczu se majstra przyznają XD nie że nie zagraliśmy gówna ale oni to już zapomnieli o 4-0 10 latki wyszły z nory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?