0

no Bravo Bravo Bravo wina jest po stronie Portugalii źle wykonane jedynastki i wygrana Chile :)

0

no ładnie ładnie wybronił ale z drugiej strony źle strzelali Portugalczycy...

1

Brawo Chile, ładnie Bravo wybronił ;-) 3 wybronione :D

1

Witamy na pokładzie :) czekamy na mecze i zobaczymy :D

0

Bardzo szkoda mi Juventusu, po pierwszej połowie całkiem wyrównany pojedynek bramka Mandzukić strzeł piękną bramke druga połowa wiadomo co się stało przegrany mecz Juventusu 4;1 i wyrzucenie z boiska kończenie meczu w 10 należy gratulować Realowi wygrał lepszy, zmiennicy również ;)

0

te koszulki to nawet nawet, oby były w nich sukcesy VEB :)

0

Do następnego sezonu ;) oby był najszybciej :D

0

Witam Was jak tam po 1 połowie ? Mascherano kontuzjowany ?

0

oby dziś godnie pożegnać Enrique wygranym pucharem :) i liczyć na następny sezon do boju VEB!

0

najpierw powinniśmy skupić się na wygraniu meczu z Alaves, później pomyśleć o lekkich transferach, wzmocnienia ławki i walczyć o Lige i LM : )

2

no i elegancko to się szanuje, to się respektuje ;)

0

no cóż zdarza się nie da się wiecznie wygrać ligi bezsensowne straty punktów w przyszłym sezonie muszą się odbić i wygrywać mecze :)

0

przeciwko Alaves będzie ciężki mecz obyśmy znów nie przegrywali i gonili wynik, pierwsza strzelona bramka trochę uspokoi mecz i po puchar :)

0

dziękujemy Ci Lucho za wszystko :)

0

4-2 koniec dziekujemy obyśmy wygrali puchar chociaż będzie cięzko, gratulacje dla Realu :) do następnego ;-)

0

no to prawda lecz gdybyśmy wygrali nawet 3-0 4-0 5-0 to Realowi wystarczy 1-0 i mają majstra ;/

0

wygrywamy mecz 3-2 jeszcze pare minut, lecz dziwne odczucie jest 1 karny nie strzelony 2 strzelony Eibar nie gra o nic i strzelają 2 bramki ciężki mecz

0

nioo messi 3;2 no

0

jednym słowem "dno" to co gramy to jest zły mecz nie idzie nic po naszej myśli, nie ma gola z karnego obyśmy chociaż zremisowali bądź wygrali minimalnie na koniec sezonu i myśleć o meczu finałowym...

0

Boże Messi nie strzelił karnego :(

0

Ajjjjjjjj Neymar no no

0

2-1 samobój dawac dawac jeszcze :D

0

2-0 co Barcelona robi ? na koniec sezonu ? pożegnanie Enrique bardzo słabe i złe...

0

mnie ciekawi to dlaczego Messi sie tak bawił a nie strzelał na bramke :(

3

nie wiem co sie dzieje że 1;0 ale w 2 połowie musimy sie ogarnać, zdobyć trzy punkty i malaga lepiej gra oby ugrali chociaż coś

0

rozczarowanie lekkie po 30 minutach gry oby kolejne 60 minut było lepsze w naszym wykonaniu, zdobyć trzy punkty i liczyć na Malage coś tam próbuje ugrać

0

noo oglądam tez ładnie strzelił ale wybronił też dobrze z lekkim ucierpieniem

0

co tu sie stało ? :O

0

no cóż zaczynamy oglądać Eleven dumni po zwycięstwie, wierni po porażce do boju Barcelono wygra lepszy :) i równocześnie czekamy na wygraną Malagi do boju :))

9

do boju po trzy punkty, oby dziś wspomogło Maladze zwycięstwo nad Realem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?