BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pacoooooooooooo :) dawać na 3
0
ehh 1;1 :( szkoda
0
nie ważne jaki wynik ważne żeby wygrać mecz zapisać 3 punkty i na 0 z tyłu :)
4
miły gest od Olympiakos :)
0
ciekawy skład po 3 punkty :)
0
gratulacje dla Paulinho czyli będzie co świętować przy następnym golu oby już z Olympiakos :)
0
Najważniejsze wygrane 3 punkty nie stracony gol i Stegen kocur meczyk :)
0
Gooooooooooooooool 3 pkt :)
0
Umtiti to było nie potrzebne :(
0
miło patrzy się na grę Umtitiego chciałbym żeby utrzymał formę chciałbym zobaczyć Semedo w 70 minucie
0
Gomes co tam próbował :O
1
Mesiiiiiiiiiiiiii :)) 1-0 dawaj Messiiiii
0
co on broni oby tak dalej :)
0
ufff..... Stegen
0
do boju najważniejsze wygrać mecz i nie stracić gola powodzenia Panowie
0
no cóż +1 lepszy punkt niż stracić - 3 punkty :)
0
1 pkt jest oby Messi zapewnił 3 punkty ale ważne że w ciężkim meczu jest cenny punkt
9
Chciałbym zobaczyć Puyol'a jeszcze w meczach w parze z Umtitim :D
0
nie wyobrazam Barcelony w Lidze Angielskiej
1
łoo poklepane Messii 3 :D
0
Mesiiiiiiiiiiii 2;0
0
Buuusiii goool ale Chichizola ładnie broni
0
bezsensowne te pogaduszki i tylko łapią kartki....
0
no i na Eleven już zaczyna się lecimy Barca :)
0
najważniejsze wygrać zdobyć 3 punkty na 0 z tyłu i tyle :) VEB
0
pewnie za stadionem będą dopingować ale nie wiadomo co na to policja tam zrobi
0
leci jeszcze coś "Lothar Matthäus" i reklama i pewnie będzie studio Eleven
0
no nawet skład Barcelony podany oby było to prawdą
0
pewnie 15:40/50 będzie wiadomo czy grany mecz czy nie oby najszybciej i zagrać :)
0
nie wiem czemu ale boje sie że dostaniemy walkowera ;/ ale dziwne że mecz nie może być o 21/22...