0

Pacoooooooooooo :) dawać na 3

0

ehh 1;1 :( szkoda

0

nie ważne jaki wynik ważne żeby wygrać mecz zapisać 3 punkty i na 0 z tyłu :)

4

miły gest od Olympiakos :)

0

ciekawy skład po 3 punkty :)

0

gratulacje dla Paulinho czyli będzie co świętować przy następnym golu oby już z Olympiakos :)

0

Najważniejsze wygrane 3 punkty nie stracony gol i Stegen kocur meczyk :)

0

Gooooooooooooooool 3 pkt :)

0

Umtiti to było nie potrzebne :(

0

miło patrzy się na grę Umtitiego chciałbym żeby utrzymał formę chciałbym zobaczyć Semedo w 70 minucie

0

Gomes co tam próbował :O

1

Mesiiiiiiiiiiiiii :)) 1-0 dawaj Messiiiii

0

co on broni oby tak dalej :)

0

ufff..... Stegen

0

do boju najważniejsze wygrać mecz i nie stracić gola powodzenia Panowie

0

no cóż +1 lepszy punkt niż stracić - 3 punkty :)

0

1 pkt jest oby Messi zapewnił 3 punkty ale ważne że w ciężkim meczu jest cenny punkt

9

Chciałbym zobaczyć Puyol'a jeszcze w meczach w parze z Umtitim :D

0

nie wyobrazam Barcelony w Lidze Angielskiej

1

łoo poklepane Messii 3 :D

0

Mesiiiiiiiiiiii 2;0

0

Buuusiii goool ale Chichizola ładnie broni

0

bezsensowne te pogaduszki i tylko łapią kartki....

0

no i na Eleven już zaczyna się lecimy Barca :)

0

najważniejsze wygrać zdobyć 3 punkty na 0 z tyłu i tyle :) VEB

0

pewnie za stadionem będą dopingować ale nie wiadomo co na to policja tam zrobi

0

leci jeszcze coś "Lothar Matthäus" i reklama i pewnie będzie studio Eleven

0

no nawet skład Barcelony podany oby było to prawdą

0

pewnie 15:40/50 będzie wiadomo czy grany mecz czy nie oby najszybciej i zagrać :)

0

nie wiem czemu ale boje sie że dostaniemy walkowera ;/ ale dziwne że mecz nie może być o 21/22...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?