0

hahaha aspas co to bylo

5

aj taki wynik z psg w 60 min to by bylo cos

0

Umtiti xd

2

To jest Barca ruchliwa, wychodzaca z pod pressingu ...

18

nie ma gomesa Barca zaczela grac

0

ale brama xd

1

Kurde nie mogli tak zagrac w pierwszym meczu z psg

0

Rafinha sie pospieszyl ajj

0

stara dobra Barca :)

0

Ale Ney pieknie zmotywowany

1

bol u sedziego po golu Messiego

0

i znowu jestesmy okradzeni jprd

0

niewiele brakuje

1

aj kur.. pocisnal jak davida luiza

3

ale klepka Ney - Messi :)

1

zaznaczyl teren

0

Grosicki tam nie ma z kim grac xd

2

Poszedl kibicowac realowi bo wygrywa

0

I co w tym dziwnego jak kibicuje Barcelonie ?

0

pff jakim cudem oni maja 7 miejsce

0

zenada z oslabionym realem nic nie ugrac 12 las palmas mialo wieksze jaja

2

I dobrze lepiej kupic po sezonie kogos porzadnego. LM stracona wiec sprowadzac kogos na lige nie ma sensu. Lepiej juz niech dadza szanse komus z Barcy B.

0

Jak to co doszedl do finalu LE

1

Sampaoli lub Klopp :) i tak pewnie przyjdzie Valverde

0

smiech jakby real z taka gra wygral lige hah

0

no kurw zeby nie obronic wyniki 3:1

1

japrdl nie moge z tego realu gowno gra i miec takiego farta jprd

1

bo jese gra pod real temu partaczy

0

doliczy pewnie z 6 min

0

kurw nieee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?