Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak maja wykreowac gola jak tamci stoja prawie cala druzyna w polu karnym
2
Potrzeba teraz geniuszu Messiego
0
ale miazdza psg czemu nie mogli tak zagrac w 1 meczu
0
Jest plan minumum 2 bramki do przerwy :)
0
jest 2--0 !!!!!!!!!!!
0
jak to veratti faulowal
0
qwa gesto tam
0
po co Pique
0
z kazda minuta coraz wieksza nerwowka
0
zawal kurde
0
cop na tablicy 0-0 ???????
0
gooooooooooooooooool
2
Bo sie boi Barcy.
1
21
nie
0
kto tak pisal napewno nie ja
2
Czemu my nie mozemy trafic na takie napoli tylko zawsze druzyny z topu
3
ramos powinien byc nominowany do zp zamiast ronaldo
0
buhahaha co za zenada jprdl
6
kogo to obchodzi?
0
Ten real cienki jak nie wiem. Graja tylko te wrzutki bo nic innego nie potrafia
21
Przydalby sie Lewandowski z 5 golami w 9 min he
7
Na tle slabej Barcy wtedy kazdy gral dobrze
0
Nikt z psg nie bedzie ryzykowal przy 4:0 chyba ze bedzie juz z 3:0 to wtedy bedzie nerwowka
5
Aleix Vidal.
0
Bez przesady wyszedl im jeden mecz bo Barca miala slaby dzien
0
Wow odniesli zwyciestwa w ogorkowej lidze
80
Niech nie zmieniaja wyniku na tablicy tylko druzyne na psg
0
piekno futbolu
8
zagrajcie tak z psg prosze !!