1

@Kessie i właśnie takich wyborców politycy potrzebują których łatwo zmanipulować

0

@Tomo1989 niemcy też mówią że chcą zachodnie tereny Polski

0

@Matt_i1992 gdyby nie usa to nie było by uchodźców w Europie bo to oni zniszczyli te kraje w celu wprowadzenia tzw demokracji

0

@bari_94 tebas cwaniak poluzuje wam ffp wzamian za podwyżkę

0

@Nazio_87 co w tym dziwnego tvp zawsze była rządowa telewizja czy to rządzi pis czy po każdy wsadza tam swoich ludzi

0

@bartas97 i tak lepiej ich schowac przed światem bo wstyd

0

@_barti fajni ci posłowie lewicy tacy niezbyt inteligentni akurat na twój poziom

0

@draxidox te patalachy nie zasluguja na euro jak nie potrafia z takiej grupy wyjsc

0

@Kgorecki2500 jak nie funkcja premiera kusi. Bedac z ko nie ma szans na premiera bo u nich jest zarezerwowane dla tuska

13

@bartekvisca i elegancko już mi się podoba

0

@parpe moze tak sie stanie jak odejdzie kaczynski i tusk

0

@barcelonaLM to niezly mecz by byl probierz vs papszun

0

@Explode aby tylko sie do koryta dopchac

0

@Pawlak1992 i do tego tusk musial wrocic zeby cos mogli zaistniec bo po ze schetyna to byla kompromitacja

0

@Bartas7VeB i tak to sie kreci w tej lidze negreiry

0

@parpe oja wielki katozamordyzm a co maja powiedziec mulzumanki

5

@pt9 można bylo robić przekręty na vacie

2

@Roobo 3d to to samo co ko

0

@Vampir707 przeciez sam bosak mowil ze nie wchodzi w zadna koalicje z pisem tylko beda ich rozliczac z afer

0

@Toretto gdyby konfa była za pisem to by pis tak nie walczyl z konfa. Przeciez to konfa najwięcej walczyła z pisem podczas pandemii .

0

@Katalonbar kanclerz tusk

0

@Lama20 niby taka sama partia socjalistyczna ale jak rządzili to na nic nie bylo kasy

0

@Lama20 niektórzy potracili swoje oszczędności przez petru a i tak chłop ma 13 % xd

0

@michal26 cudu nie będzie bo już herr tusk swietuje wygraną bo wie że 3d i lewica się z nim polacza taki był plan żeby rozbić głosy pisowi

0

@Toretto przecież głosując na 3d to tak jakbyś oddał głos na ko

0

@Sysia11 już lepiej do niemiec wyjechać niż tu być parobkiem dla niemca za grosze.

1

@_barti gdyby wcześniej głosowali za lewica to ciebie pewnie by nie bylo na swiecie

0

@hayek przecież te całe ko 3d i lewica się dogadały przed wyborami

0

@tbas ile można zwalać na trenera to nie tu leży problem tylko w tych pseudo kopaczach

1

@_barti przecież lewica ko 3 droga to jeden uj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?