- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
6
Trzeba przyznać, że ładnie opadają maski politykom Konfy. Chociaż ona już wcześniej pokazała klasę na debacie.
Niby to oni chcieli wywracać stolik, a jadą dokładnie taką samą narracja jak PO-PiS. Nic tylko straszenie i pogarda dla osób z innymi poglądami.
6
@hayek Ale czy to nie jest prawda?
Na co liczą wyborcy KO i Lewicy? Takie mają tam poglądy.
Jedyna nadzieja w 3D że aż tak bardzo nie będą chcieli integrować się z UE.
4
@hayek oj Ewcia Ewcia, masz rację, posprzątaj mieszkanie. Odpuść sobie politykę.
Ps. Muszę teraz uważać, żeby mi ktoś skrobanki nie zrobił...
2
@Roobo 3d to to samo co ko
0
@Roobo No nie jest. Powiela wrzutki wyborcze.
Aborcja? Nie ma opcji, że Andrzej podpisze, PO zdaje sobie z tego sprawę, więc pewnie puszcza ustawe przed wyborami 2025r., żeby zdyskredytować nowego kandydata PiS-u.
Imigranci? Ci co stoją pod granicą to chcą do Niemiec, a nie do nas. U nas nie ma socjalu.
Zmiana traktatów? PiS i tak na wszystko się zgadzał.
3
@hayek Bardziej od tych rozmów być czy nie w UE martwi, że prawie w ogóle nie mówi się o tym co można by zmienić i poprawić w UE.
0
@negreanu Nikt nic nie zmieni, my po prostu słabo gramy w grę. Żeby coś zmienić w UE, to trzeba prowadzić subtelną politykę jak Niemcy. Jedno mówić drugie robić, a nie wygłaszać dyskredytujące UE elaboraty w Brukseli. PiS to chamy w garniturach bez żadnego zmysłu politycznego i zapłacili za to karę.
2
@hayek No dali z tym popis zwłaszcza zgadzając się sami na te kamienie milowe a potem jednak nie.