0

Jeeest rashford wreszcie

0

Lągle jaka piła a u nas grał pazdzierz

0

Ale akcja szkoda

1

Hahaha dobry leb

0

Spartaczył na szczęście

0

Ale poklepali xd

1

@Aequlibre zdecydowanie antychryst bo brata się z żydami co czekają na mesjasza

1

@MirusAmisz no my akurat solidarnie z ukraina

1

Jakos on nie przekonuje żeby wywalac 30 mln. W kluczowych momentach zawala tak jak miał wiele sytuacji sam na sam.

0

dobra to juz nie chcemy bastaniego

2

hahahahh wlochy

5

Lewy sie zrewanzuje na gyorkesie w polfinale LM

1

Jajo zmiażdżone

1

@GeneralXavi pewnie biega zesrany

4

Ale ten elanga się przewraca

2

Wow co pograli tiki taka

0

Dłużej niech to wykopuje

0

I znowu bednarek

0

Ebaniec co obronil

4

Ale ten bramkarz to pozer hahaha

1

Po co on tam faulował jprdle

0

Za co kiwior kartka jak Zalewski faulowal

2

Lewy zagranie im yamala xd

1

W drugiej poetuszewski wchodzi i robi robotę

1

Dobrze cisnąć tam

3

To niezła ta obrona porto

1

@Szopeninho Pietruszewski będzie nas nosil

0

Brawo jedziemy na euro

0

Ale fart że spartaczył chlop

0

Ale to są parowy z albańczyków każdy kontakt to się klada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?