0

Mam nadzieję że uda się city Nico wziąć wtedy można się postarać o Doku

0

Jak dla mnie to ta liga mistrzów mogła by być przez cały rok bez la ligi , wtedy tebas by zobaczył .

0

Wiedzieli że szklanka i gra 4 mecze i później szpital miesiąc ale nie bierzemy go

0

@MatBac1991 ta chyba o niskiej klauzuli

0

Jeszce dwa lata temu to tak a teraz cień samego siebie .

2

Ja tam zdania nie zmieniam i szkoda że nie odszedł , już się nie da patrzeć na niego jak kiedyś .

0

@Wiking88 no super info że główny rywal się wzmacnia jednym z najlepszych defensywnych pomocników świata .

0

Mam nadzieję że ogarną jakiegoś dobrego trenera na nowy sezon

3

To tylko Laporta potrafi kupować szklanki za 60 milionów

0

W sumie chyba dobrze , jest bardzo dobry ale szklany.

3

Niech idzie Inigo w maju dopiero będzie miał 34 lata .

7

Zajebisty kapitan więcej takich .

0

Coś mi się wydaje że Szczęsny raczej dużo nie pogra XD

8

Mam nadzieję że Szczęsny to wykorzysta i pokarze jak się broni w ciężkich meczach .

0

Pomarzyć zawsze można

0

Olmo niech sobie pójdzie podpisze Kontrakt na 6 miesięcy i po problemie jak nie mogą go zarejestrować.

2

@Commando dlatego w sumie zasługuje na normalny klub

0

Pięknie wydane 50 milionów za wypożyczenie zawodnika na pół roku , Laporta to jednak ma łeb

0

Szczęśliwego nowego roku , tylko nie Laporcie

0

Mam tylko nadzieję że ktoś podziękuję chociaż za darmowy transfer niespodziankę .

0

Jaki dziadowki klub nie mogę XD śmiech na sali .

1

I dobrze to jest właśnie kwintesencja działań Laporty .

0

No teraz Fati by się przydał …

1

Co nie oznacza że jest jednym z najsłabszych bramkarzy w top 5 ligach .

1

Dobra forma 3 przegrane mecze u siebie z rzędu , jednak początek sezonu to był przypadek .

0

Można zmienić słowo na przyszłość bo słowo optymizm w naszym klubie oznacza jakiś mem .

1

XD ja jako kibic już straciłem przecież grają piach .

0

Dobra lepiej sobie w Indiane pograć przed snem .

1

Z takiej drużyny w miesiąc w gowno sie zamienić .

0

Niestety w tym meczu widać różnicę klas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?