0

Myślę że raczej 5-0 nie będzie XD .

3

XD , Ferran go zjada a sam nie jest za dobry .

3

Za mocny klub się wylosował

0

W końcu jakieś dobre info jeśli chodzi o transfery

0

Ale wyjebane arbeloa z 5 meczy jeszcze przejebie na pewno .

0

I chuj będzie autobus do końca

0

A ręki skurwysyn nie zagwizda

0

Yamal wraca .

0

E tam i tak z 4 dostaną

1

w sumie ma racje , nie mamy obrony, wiec odpadniecie prezdej czy pozniej jest nie uniknione

0

@LukaszFan my nie , Laporta tak

0

Gdzie ten Roony

0

Jebany drukarz , kto takiego sędziego spłodził .

0

A już nie jesteśmy przy zasadzie 1:1 ? Tyle razy tutaj czytałem

0

I to jest kapitan , mam nadzieję że jeszcze mu kontrakt przedłużą

7

I tu jest okazja by Kounde mógł zagrać w końcu na swojej nominalnej pozycji

2

Patrzę na Yamala i zastanawiam się czemu Roony nie gra

0

Dobra widziałem że to będzie stracony wieczór jak odpalę ten mecz , człowiek się oszukuje tylko .

23

Do czego to doszło że Barcelony nie stać na chłopa z ekstraklasy XD

3

Mam nadzieję że z 4 w drugiej połowie dostaną te śmiecie niemieckie

1

Teraz ma przecież Gerarda Maldiniego

0

No piękny nie jest

4

Prawda .

0

Kurwa ile razy Araujo juz pokazał że jest do wyjebania , ale nie niech sobie gra w takich meczach .

0

Kurwa było go wyjebac jak było można

3

Jak będzie 4-0 to dobry wynik dla nas

1

Myślą że to drugi Lewandowski XD

9

Ta no jak my zamiast gonić to jeszcze z 6 punktów stracimy

0

Zaraz bramka zwrotna

3

Tak to jest jak dwa średniaki ligowe się spotykają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?