BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że raczej 5-0 nie będzie XD .
3
XD , Ferran go zjada a sam nie jest za dobry .
3
Za mocny klub się wylosował
0
W końcu jakieś dobre info jeśli chodzi o transfery
0
Ale wyjebane arbeloa z 5 meczy jeszcze przejebie na pewno .
0
I chuj będzie autobus do końca
0
A ręki skurwysyn nie zagwizda
0
Yamal wraca .
0
E tam i tak z 4 dostaną
1
w sumie ma racje , nie mamy obrony, wiec odpadniecie prezdej czy pozniej jest nie uniknione
0
@LukaszFan my nie , Laporta tak
0
Gdzie ten Roony
0
Jebany drukarz , kto takiego sędziego spłodził .
0
A już nie jesteśmy przy zasadzie 1:1 ? Tyle razy tutaj czytałem
0
I to jest kapitan , mam nadzieję że jeszcze mu kontrakt przedłużą
7
I tu jest okazja by Kounde mógł zagrać w końcu na swojej nominalnej pozycji
2
Patrzę na Yamala i zastanawiam się czemu Roony nie gra
0
Dobra widziałem że to będzie stracony wieczór jak odpalę ten mecz , człowiek się oszukuje tylko .
23
Do czego to doszło że Barcelony nie stać na chłopa z ekstraklasy XD
3
Mam nadzieję że z 4 w drugiej połowie dostaną te śmiecie niemieckie
1
Teraz ma przecież Gerarda Maldiniego
0
No piękny nie jest
4
Prawda .
0
Kurwa ile razy Araujo juz pokazał że jest do wyjebania , ale nie niech sobie gra w takich meczach .
0
Kurwa było go wyjebac jak było można
3
Jak będzie 4-0 to dobry wynik dla nas
1
Myślą że to drugi Lewandowski XD
9
Ta no jak my zamiast gonić to jeszcze z 6 punktów stracimy
0
Zaraz bramka zwrotna
3
Tak to jest jak dwa średniaki ligowe się spotykają