Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Aż mi się przypomniał Dembele w meczu z Liverpoolem.
18
@takisobiektos Musisz odpaść :)
0
@gaucho104 Słuchaj, jeżeli masz z tym problem, to polecam zmienić stronę choćby na białą i nie będziesz musiał czytać o ubóstwianiu Leo XD Aż tak Cię to boli, że na tej stronie ludzie tak wielbią Legendę Barcy , gościa który wiele lat dał nam tyle radości, że nawet kartek w notatniku nie wystarczy by o tym napisać. A nie pomyślałeś może o tym, że osoby na tej stronie mogły inaczej wszystko widzieć niż ty i dlatego "milczały " w sytuacjach, które wymieniłeś wyżej :)
1
@Chaoss Jeszcze przed meczem dało się wyczytać, że Polska się przejdzie po Argentynie. No to poczekamy na ten moment :)
2
A tak wielu tu lekceważyło Argentynę, a tu taka lekcja pokory :D
0
@pt9 Drugiej się to zmieniło :D
0
@pt9 Nic groźnego nie stworzyła? Mamy szczęście, że Wojtek jest w formie.
2
@Commandement Xddd symulant? Bo dostał w twarz? To, że sędzia odwalił parodię to inna sprawa.
0
@paweldunajecfcb Nie było.
0
@tristan87 Z terrorysta z Argentyny się nie zaczyna :D
2
@P33ck Jeszcze nie wspomniałeś o bitwie o Hogwart.
1
@damianex10 50 twarzy Leo Messiego Xd
0
Ale się teraz śmieszna afera zrobiła po rzekomym kopnięciu koszulki przez Messiego xdd
0
Na sofascore zmienione na Bruno jako strzelca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@13th Oj tak, też przykry moment. Jak już po fakcie się o tym dowiedział.
1
@Criss18Barca Przykra sprawa, że rodzic musiał chować własne dziecko.
3
@Pedri16Future Wejdź sobie na fb, tam pewnie lepsze komentarze znajdziesz :D
0
@Kszysiek7 Ze względu na Robercika będzie :D
0
@Kszysiek7 Ja niestety nie czuje takich emocji kibicując Polsce jak mam przy Argentynie ( oczywiście w siatkówce sprawa wygląda inaczej :D ), po prostu tak mam od dosyć dawna i nie potrafię tego zmienić. Powodem również tego jest to, że od gnojka gdy byłem jeszcze w podstawówce, Leo stał się tzw dla mnie idolem i do dziś mu kibicuje i go śledzę, to zapewne jest dużym czynnikiem mojego wyboru.
0
@Kszysiek7 Bez kitu to jakby zarzucić kibicowanie Barcelonie, bo przecież wielu nie było w Barcelonie , nie mówiąc już o Camp Nou oraz znajomości jezyka hiszpańskiego. Przecież jak można kibicować klubowi z obcego kraju, a nie z Naszego ojczystego...
Edit kolega @Culers już mnie uprzedził :D
1
@PatrychoO Wielu na tej stronie ma kompleks Messiego, więc nic nie poradzisz .
1
@cris2706 Uważaj, bo jeszcze nazwą się fanboyem Leo, mnie tak jeden nazwał po pierwszym meczu :D
3
Messi bramka i asysta :D
1
Tak kontrę zniszczyć xd
0
@Faro Ale w klubie czy gdzie?
7
No proszę kolejny księgowy się znalazł xdd
0
@KlonaZepan Prawdę? Nie to jest śmieszne, że jak Argentyna przegrywa, to znów zaczyna się nagonka na Messiego, gdzie akurat nie widzę aby dreptał .
0
@KlonaZepan Dreptanie? Xddd polecam zacząć oglądać z dokładnością mecz..
0
To kolejna seria... Równi i równiejsi.