28

nie tylko Murawa :)

0

uff dobrze że gramy wieczorem,może uda się coś zobaczyć :D

0

Lewy na Mikrofonie xD

2

ale mam ból tyłka ze Chile nie awansowało,zawsze tak fajnie grali na mundialu i kogoś ciekawego wyrzucali z mistrzostw..wielka szkoda ,ale ale trochę rekompesaty USA mi daje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

oj tak grająca Argentynę chce w grupię dla Lewego,przecież ich obronę będzie mijał jak ogórki,tylko tego Leo zatrzymać :D

2

w ataku ekwadoru gra Samuel L.Jackson chyba :D

4

Mascherano walczy o remis :D

0

remisami

0

nie wierze....

0

haha oni 2 podań w środku nie potrafią wymienić bez Messiego :D coś czuję że druga połowa na 4 napastników lub 5 jak my kiedyś z Cyprem :D

0

no Mascherano fajnie nerwowo gra ,będzie śmiesznie :D

0

jak ogórków z ligi okregowej,no brawo :D

0

hahahahahahahahah macie swoja super argentyne :D

0

albo z kuchni do pokoju :D

0

Verma,Mascherano,myślę może ze i Pique..to ich ostatnie kontrakty

0

2-1 ekwador

coś koło od 16 lat tam nie wygrali,wątpie by wygrali grając taki piach

0

Amaro to mi może buty czyścić :D,nie ma to jak nocne kuchenne rewolucje :D

właśnie sobie zrobiłem barszcz z wątróbką,no i na zagrycha bułka :D
pełen Oryginał :D

0

nie tak mało ,Australia jeszcze będzie grała ostatnie baraże :)

0

chciałem obydwu dać bez podpórek plus Peru,ale jakoś tak speniałem,najgorzej będzie jak się okaże że bym gruby hajs wygrał :D

0

hehe no pod tym względem od kilku miesięcy zaczynam doceniać ich stronę i mniej z nich cisnę beki,skoro u nas o to samo ludzie mają problemy :D

0

hahahahah Adios Argentina :D

0

tak słyszałem,pozatym chile to mocny zespół i jeśli choć trochę brazylia zagra rezerwą może być ciekawie

13

koniec świata

1

ale jak oni uczą,w ilu to firmach jest bardzo podobnie heh :D a póżniej ci mówią,przecież byłeś szkolony :D

5

jeju ale ta strona ostatnio jest śmieszna,płacz nad Ronaldo,teraz o jakieś głosowanie,wiem jak wtedy real,tak teraz my mamy najgorszy mecz środowy no ale...ludzie opanujcie się...aż strach co będzie po godzinie 3 i jutro :D

1

niestety same ogórki w grupie,Węgry też niestety były słabe

0

tak mało na Benficę,to jest dramat...według mnie najlepszy mecz tej środy,będzie bardzo ofensywny,Benfica musi wygrać

0

to był pewniak że ich Portugalia Pojedzie :)

0

hahaha tak zwany przekaz podprogowy i koniec XD

haha każda tak,choćby była chuda to gada ale to jestem gruba xD no na serio nie kiedy to też nie wiedziałem sam co mam powiedzieć na takie coś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?